شما اینجا هستید

آخرین اخبار سرگرمی

بازیگران و خوانندگان زیادی هستند که برای مدتی کوتاه یا برای همیشه اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی خود را می‌بندند. نمونه‌ی تازه‌اش Ed Sheeran که بعد از حضوری کوتاه و البته نسبتا موفق در قسمت اول سریال "بازی تاج و تخت" با هجمه‌ای عجیب از شوخی‌های زشت مواجه شد و در نهایت اکانت توییترش را به کلی پاک کرد. او که پیشتر برای مدت یک سال از شبکه‌های اجتماعی خداحافظی کرده بود در مصاحبه‌ای کوتاه گفت که در کل خیلی از این شبکه اجتماعی استفاده نمی‌کند. به زعم او توییتر جایی است که حرف‌های نامربوط زیادی می‌شنود و هر کدام از آن حرف‌ها می‌تواند یک روز کامل او را خراب کند.

امروز، چهارمین بار است که دنیا روز جهانی ایموجی را جشن می‌گیرد. شکلک‌هایی که خیلی از عمرشان نمی‌گذرد اما به کلی زبان گفتار دیجیتال مردم را تغییر داده‌اند. در واقع هیچ وقت شیگه‌تاکا کوریتا فکرش را نمی‌کرد که وقتی در سال ۱۹۹۸ برای پلت‌فرم i-mode چند شکلک عجیب می‌سازد، آن‌ها به این سرعت رشد و گسترش پیدا کنند. Vyv Evans نویسنده کتاب "کد ایموجی‌ها" در جایی گفته که صورت انسان به واسطه ۴۳ ماهیچه خود می‌تواند بیش از ۱۰ هزار حالت یکتا را نمایش دهد. پس در نوشتار بسیاری از حالت‌های ما که در توضیح حالت روحی ما موثر است، به کاربر منتقل نمی‌شود.

دیزنی به تازگی پروژه‌ای را شروع کرده که در نگاه اول به شدت جذاب به نظر می‌رسد! یک هتل. هتلی که قرار است متفاوت و روایی باشد و در آن هر مسافر یک خط داستانی را تجربه کند.

در مراسم D23 امسال، دیزنی گرد و خاک زیادی کرد و خبرهای زیادی را به طرفداران خود داد، اما ساخت این هتل از آن خبرهاست که همه را حیران خود می‌کند. در واقع تا اینجای کار جز چند طراحی هنری از چیزی که مدنظر مدیران است، نکاتی ذکر شده که شنیدنش خالی از لطف نیست؛

بازی اعتیاد آور کندی کراش که بسیاری از ما را ساعت‌ها درگیر خود کرد را یادتان می‌آید؟ احتمالا خیلی از شما هنوز هم درگیر جور کردن آب‌نبات‌ها برای گذراندن مرحله جدیدی از این بازی ساده باشید، اما یک لحظه از بازی دست بردارید تا خبری جالب را بشنوید: شبکه CBS مسابقه‌ای تلوزیونی بر مبنای این بازی جذاب خواهد ساخت!

با انتشار چهار قسمت ابتدایی Castlevania از نتفلیکس صحبت‌ها بر سر این ساخته که اقتباسی از سری بازی‌های معروفی به همین نام است بالا گرفته.

ابتدا مختصری از بازی بگوییم؛ Castlevania اول در ژاپن و برای Family Computer Disk System منتشر شد و اگر چه در این کشور به محبوبیت بسیاری رسید اما در بازار جهانی با استقبال زیادی مواجه نشده بود تا اینکه با Nintendo و کنسول‌ها و دستگا‌ه‌های بازی‌اش به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های خون‌آشامی بد شد. این بازی قصه‌ی خاندان Belmont را روایت می‌کند که کارشان شکار خون‌آشام‌ها و نجات دنیا از دست این موجودات است.

احتمالاً شما نیز برای اولین بار که یک گجت سه ضلعی را در دست دوستان و یا همکاران خود و یا در مترو دیدید، پیش خود فکر کردید که چه ابزار بی مصرف و مسخره‌ای! به احتمال زیاد اگر از کسی پرسیده باشید که این ابزار به چه دردی می‌خورد، به شما گفته‌اند که استفاده از این جسم کوچک چرخان برای کاهش استرس و افزایش تمرکز بسیار مفید است. 

هنوز فصل ماقبل آخر شروع نشده اما خبر شش قسمتی بودن آخرین فصل " Game of Thrones" بسیاری را شاکی کرده است. اما HBO امروز خبری را منتشر کرد که هم عجیب بود هم اینکه تا حد زیادی هواداران را راضی نگه داشت.

این شبکه اعلام کرده که مدت زمان هر قسمت مثل اپیزود‌های یک سریال تا مرز ۶۰ دقیقه نخواهد بود و تا ۹۰ دقیقه همچون یک فیلم تلوزیونی بیشتر در نظر گرفته شده است. اگر بخواهیم نگاهی به مدت زمان قسمت‌های پخش شده " Game of Thrones" بندازیم، می‌بینیم که تنها یک قسمت از ۵۵ دقیقه بیشتر شده و آن هم قسمت معروف " Battle of the Bastards" با ۶۸ دقیقه بوده است. 

خیلی وقت است که همه می‌دانیم در "جانوران شگفت‌انگیز ۲" دامبلدوری جوان را با بازی جود لاو خواهیم دید. همانطور که می‌دانید فیلم‌های "جانوارن شگفت‌انگیز و زادگاه آن‌ها" در فضای داستانی هری‌ پاتر اما سال‌ها قبل از آن قصه جریان دارد و این بار نیز فیلم‌نامه آن را خود J.K. Rowling نوشته‌ است.

بعد از اختتامیه فوق‌العاده‌ی فصل دهم دکتر هو، همه می‌دانند که دو تغییر مهم در این سریال رخ خواهد داد. بعد از اینکه در سال ۲۰۰۶، BBC تصمیم گرفت که سریال دکتر هو را از سر بگیرد تا امسال، تنها دو شورانر سریال را پیش می‌بردند. اما یکی از تصمیمات بزرگ این کانال تغییر Steven Moffat و آوردن Chris Chibnall برای این کار بود. کسی که در ساخت Gracepoint، Malaterra، Camelot و ... مشارکت داشته و قرار است روند رو به رشد دکتر هو را با سرعت بیشتری پیش ببرد.

کوین اسپیسی، رئیس جمهور خیالی سریال محبوب و مشهور House of Cards بیش‌تر برای علاقه‌اش به عناوین شوتری مانند Call of Duty شهرت دارد، اما در فصل سوم سریال House of Cards ما این بازیگر را در حال بازی دو عنوان موبایل یعنی Monument Valley و The Stanley Parable می‌بینیم. 

جالب است بدانید بازی Monument Valley نقش پررنگی در پلات فصل سوم این سریال ایفا می‌کند. گویا این موضوع برای کمپانی سازنده این بازی یعنی Ustwo بسیار خوش یُمن بوده و میزان فروش این بازی را به میزان چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند.

صفحه‌ها