آموزش زبان انگلیسی تیکا

رایگان

در دنیای امروز یادگیری زبان انگلیسی به یک امر حیاتی تبدیل شده است. زبان انگلیسی که به عنوان زبانی جهانی شناخته‌ می‌شود، در سفر به تقریبا تمامی نقاط دنیا برای ارتباط با افراد کاربرد دارد. زبان انگلیسی نه تنها در سفرها بلکه برای استفاده از دنیای اینترنت و همینطور تحصیلات تکمیلی نیاز است.

اولین راه حلی که برای یادگیری زبان انگلیسی به ذهن هر فرد می‌رسد شرکت در کلاس‌های آموزشی است که این امر مستلزم صرف زمان و هزینه بسیار بالایی است. شرکت در کلاس‌های آموزشی برای افرادی که از مشغله بالایی برخوردار هستند، دشوار است.

استفاده از تکنولوژی نباید تنها محدود به شبکه‌های اجتماعی و بازی‌های جدید باشد، تکنولوژی می‌تواند به یادگیری و آموزش نیز کمک شایان توجهی کند و سطح دانش یک جامعه را بالا ببرد.

برای یادگیری زبان انگلیسی در هر مکان و هر زمانی پیشنهاد نوینی برای شما داریم، اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی «تیکا» می‌تواند به ساده‌ترین روش‌های ممکن زبان انگلیسی را به شما بیاموزد. یا به عبارتی با «تیکا» خوش بگذرون. :)

معرفی برنامه:

در قدم نخست و مواجه اولیه با اپلیکیشن توسعه‌دهندگان آن این امکان را برای کاربران فراهم آورده‌اند تا کاربران بتوانند از ماهیت کلی برنامه و عملکرد آن اطلاعات کسب کنند و در صورت تمایل نسبت به استفاده از آن اقدام کنند.

در این اپلیکیشن استفاده از سکه‌هایی مرسوم است که در ادامه این بررسی بیشتر با موارد استفاده از آن‌ها آشنا خواهید شد.

اپلیکیشن تیکا از ۵ بخش زیر برخوردار است:

• Home

• Fun

• College

• Profile

• Support

که در ادامه هر بخش را به تفضیل توضیح خواهیم داد.

Home:

در این بخش یک المان شمارش معکوس زمان به چشم می‌خورد که پس از پایان این شمارش، تخفیفات و سکه‌های تازه‌ای به کاربر پیشنهاد می‌شود.

پیشنهاد روز تیکا که در این صفحه به چشم می‌خورد، شامل دو ویدیو تصادفی انگلیسی زبان همراه با زیرنویس انگلیسی و فارسی هم زمان است که ممکن است به رایگان قابل پخش باشند یا برای مشاهده آن‌ها به خرج سکه نیاز باشد. این ویدیوها شامل بخش‌هایی از یک فیلم و یا موزیک ویدیو می‌باشند.

هم‌چنین در این بخش دسترسی سریع به دیگر امکانات برنامه نیز قرار دارد.

Fun:

این بخش بانک ویدیویی سرگرمی تیکا است که شامل ویدیو و موزیک‌های انگلیسی زبان همراه با زیرنویس فارسی و انگلیسی است. 

در این بخش که سرگرمی نام دارد می‌توانید از متن موزیک‌های مشهور جهان همراه با ترجمه آنان مطلع شوید.

Fun سرگرمی همراه با یادگیری زبان انگلیسی را برای شما به همراه دارد. برخی از محتواها به رایگان در دسترس همگان قرار می‌گیرد و برخی دیگر نیاز به صرف سکه برای استفاده دارند.

College:

به کلاس زبان همراه خود خوش آمدید.

در بخش کالج یا همان کلاس زبان، برای استفاده از محتواها نیاز به ثبت‌نام با شماره همراه خود دارید که با ورود شماره تلفنتان یک کد ۴ رقمی به شما ارسال شده و سپس می‌توانید وارد کلاس زبان شوید.

در ابتدای راه از هر فرد یک آزمون تعیین سطح گرفته می‌شود که براساس نتیجه این آزمون، درس‌هایی مناسب با سطح کسب شده به فرد ارائه می‌شود.

هر درس شامل زیر‌ مجموعه‌های زیر است:

• شروع کن!

یک ویدیو آموزشی با موضوع کلی درس مشاهده می‌کنید که کاملا منحصر به فرد بوده و قابلیت دانلود نیز دارد.

• لغات

تعدادی لغت انگلیسی در این مجموعه مشاهده می‌کنید که این لغات همراه با معانی فارسی، تلفظ به لهجه‌های آمریکایی و انگلیسی و یک تصویر مرتبط با لغت برای یادگیری بهتر هستند.

• انگلیسی شو!

در این بخش یک ویدیو مرتبط با درس انتخاب شده در قالب مکالمات روزمره برای کاربران نمایش داده خواهد شد.

• ویدیو آموزشی

ویدیویی با مضمون «حالا یاد بگیر» در اختیار شما قرار خواهد گرفت که پس از گذراندن بخش‌های ذکر شده، راحت‌تر موضوع درس را فرا خواهید گرفت.

• تمرین

۵ سوال چهار گزینه‌ای در اختیار شما قرار خواهند گرفت تا میزان یادگیری خود را بسنجید. پس از گذراندن این بخش شما امکان شروع درس بعدی را خواهید داشت.

لازم به ذکر است که تنها درس اول به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و پس از آن برای استفاده از دروس دیگر نیاز به صرف سکه خواهید داشت.

Profile:

این بخش شامل اطلاعات شخصی شماست اعم از شماره تلفن همراه، نام‌کاربری، سطح و سوابق خرید.

در این بخش راه‌هایی برای دریافت سکه رایگان و هم‌چنین روش خرید سکه قرار داده شده است.

Support:

پشتیبانی آنلاین مجموعه در این بخش قرار دارد که می‌توانید سوالات خود مربوط به بخش‌های مختلف برنامه را پرسیده و به سرعت پاسخ خود را دریافت کنید.

 

علاوه بر این، «تیکا» یک دیکشنری همراه نیز هست که در گوشه بالا سمت راست اپلیکیشن تعبیه شده است. این دیکشنری امکان ترجمه کلمات و عبارات از فارسی به انگلیسی و بالعکس را فراهم نموده است.

 

نگاهی به رابط کاربری

این برنامه از رابط کاربری ساده و کاربر پسندی برخوردار بوده و کاربران فارغ از سن و سال و دانش فنی میتوانند به راحتی از این اپلیکیشن استفاده کنند. 

 

نقاط قوت:

رابط کاربری ساده

مکانیزم بسیار مناسب برای آموزش لغات

تلفظ با لهجه‌های مختلف و استاندارد

امکان تعیین سطح برای کاربران

هزینه اشتراک بسیار کم

 

نقاط ضعف:

انتظار می‌رود پشتیبانی از اپلیکیشن به طور مستمر ادامه پیدا کند و محتواهای جدید به آن اضافه شوند.

کافه‌بازار
  •  آموزش زبان انگلیسی تیکا
  •  آموزش زبان انگلیسی تیکا
  •  آموزش زبان انگلیسی تیکا
  •  آموزش زبان انگلیسی تیکا
شرکت : تیکا
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط