اخبار روز دنیا را با خوش خبر بشنوید!

مهسا اباذری
رایگان

اگر به هر دلیلی حال و حوصله خواندن اخبار روز را ندارید، فقط با یک لمس خلاصه‌ای از اخبار را به صورت صوتی بشنوید؛ این عمل را فقط اپلیکیشن خوش خبر برایتان میسر می‌سازد.

از قابلیت‌هایی که موجب تمایز بین خبر رسان خوش خبر با سایر نرم افزارهای مشابه می‌شود، می‌توان به ارائه اخبار به صورت «محاوره‌ای، خلاصه و گلچین شده» اشاره کرد. بدین معنی که برنامه فقط اخباری که ارزش شنیدن را دارد در چند جمله مفید و مختصر کوتاه کرده و به صورت زبان محاوره‌ای در اختیار کاربر خود قرار می‌دهد.

با نصب خوش خبر علاوه بر اخبار، به اطلاعاتی نظیر «هواشناسی، قیمت ارز، سکه و طلا، پادکست، جداول لیگ برتر و ...» نیز دسترسی خواهید داشت. چنانچه به استفاده از این خبر رسان کاربردی ترغیب شده‌اید، جهت نصب آن می‌توانید از طریق مارکت اندرویدی کافه بازار اقدام کنید.

 

نگاهی به برنامه

با وجود گرافیک بالا و همچنین تصاویر و ویدئوهای باکیفیتی که در خوش خبر تعبیه شده‌اند، این نرم افزار تنها پنج مگابایت از حافظه دستگاهتان را اشغال خواهد کرد. 

به محض ورود به صفحه «روزنامه» ارجاع داده خواهید شد که به صورت پیش فرض به عنوان صفحه اصلی در نظر گرفته شده است. با استفاده از این بخش به لیستی از سرتیترهای به روزترین اخبار در حوزه‌های مختلف دسترسی خواهید داشت. با کلیک بر روی تیتر مورد نظر، اطلاعات جامع مربوطه در اختیارتان قرار می‌گیرد، همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد خبر مورد نظر ارسال کرده و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

چنانچه تمایل داشتید خبر مورد نظر را به صورت صوت دریافت کنید، می‌توانید با استفاده از آیکون «بلندگو» موجود در نوار ابزار سبز رنگ، نسبت به شنیدن مطلب اقدام کنید.

khoshkhabar

در نوار ابزار نرم افزار علاوه بر روزنامه، آیتم‌های دیگری نظیر «آب و هوا، جدول فوتبال، طلا و ارز و همچنین ویژه نامه» نیز قابل مشاهده هستند که هر یک به ارائه اطلاعات مربوطه می‌پردازند.

از طریق منوی تعبیه شده در سمت راست نوار ابزار، می‌توانید نسبت به تنظیم اعلان اقدام کنید؛ با استفاده از این قابلیت، جدیدترین خبرها از طریق نوار اعلان دستگاه به سمع و نظرتان رسانده می‌شود.

اطلاعات و امکانات موجود در خوش خبر بسیار کامل و مفید هستند، اما تنها نقطه ضعفی که می‌توان از آن یاد کرد «تبلیغات بسیار» است. البته با ارتقاء نسخه رایگان و پرداخت درون برنامه‌ای قادر به حذف تبلیغات خواهید بود که این عمل از طریق منو امکان پذیر است.

در ادامه به نقاط قوت و ضعف این خبر رسان کاربردی نگاهی خواهیم داشت.

 

نقاط قوت:

• ارائه به روزترین اخبار

• امکان دریافت اخبار به صورت صوت

• اشتراک گذاری خبرها از طریق شبکه‌های اجتماعی

• امکان ارسال نظر

• ارائه اطلاعات کاملی پیرامون شرایط آب و هوا، نرخ طلا و ...

• وجود تصاویر و ویدئوهای باکیفیت

 

نقاط ضعف:

• عدم امکان افزودن خبرها به لیست علاقه مندی‌ها

• وجود تبلیغات بسیار

 

صرف نظر از نواقص مذکور که امید می‌رود در نسخه‌های آتی برطرف شوند، اپلیکیشن خوش خبر امکانات و اطلاعات بسیار مفید و کارآمدی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

کافه‌بازار
  • اخبار روز دنیا را با خوش خبر بشنوید!
  • اخبار روز دنیا را با خوش خبر بشنوید!
  • اخبار روز دنیا را با خوش خبر بشنوید!
  • اخبار روز دنیا را با خوش خبر بشنوید!
شرکت : گروه نرم افزاری چهارپایه
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط