استاندارد زندگی کن

نیلوفر خسروی
رایگان

آیا شما زندگی خوبی دارید یا اینکه فکر می‌کنید در قسمت‌هایی از زندگی دچار مشکل هستید‌؟ چقدر با مباحث مربوط به روانشناسی و سبک زندگی آشنایی دارید‌؟ یا میزان اطلاعات مربوط به پزشکی و سلامت و تغذیه‌تان در حد مناسبی قرار دارد‌؟ میزان آشنایی شما با مباحث مد و زیبایی چقدر است و آیا خود را فردی خوش‌پوش می‌دانید‌؟ در زمینه ورزش و تندرسی، دانش و فناوری و  مباحث دیگر چقدر خود را صاحب اطلاعات مفید می‌دانید‌؟ این روز‌ها زندگی ما از جنبه‌های مختلف بسیاری تاثیر می‌پذیرد، شما برای داشتن یک زندگی استاندارد نیازمند این هستید که در بخش‌های مختلفی اطلاعات مناسبی داشته باشید تا بتوانید به نوعی از پس زندگی برآیید! 

با توجه به فشارهای روزمره و سبک زندگی این روزهای جامعه مدرن، باید اطلاعاتی را در زمینه‌های گوناگون داشت. شما می‌توانید در این نقد و بررسی با ما همراه باشید تا با هم به بررسی برنامه‌ای که به شما اطلاعاتی برای داشتن یک زندگی استاندارد می‌دهد بپردازیم، اپلیکیشنی با نام «استاندارد زندگی کن!».

در صفحه اصلی این برنامه همانند برنامه «حرفه ای زندگی کن» که از همین توسعه دهنده بررسی کردیم، آیکون فهرست مطالب همه‌کاره ی برنامه است. با لمس این آیکون وارد صفحه دیگری خواهید شد که بخش‌های زیر را در خود جای داده است:

روانشناسی و سبک زندگی

پزشکی و سلامت و تغذیه

زیبایی و مد

دانستنی‌های مفید

ورزش و تندرسی

دانش و فناوری 

سرگرمی‌های آنلاین

 توسعه دهنده در این برنامه سعی کرده است تا مطالب مفید و کاربردی را در فهرست خود جای دهد.

با ورود به هر بخش، مقاله‌هایی نوشتاری در اختیارتان قرار خواهد گرفت. تعداد این مقالات زیاد است و این اپلیکیشن، درباره‌ی هر موضوعی، حرفی برای گفتن دارد. البته اپلیکیشن با قرار دادن تصاویر یا محتوای ویدیویی درون این مقاله‌ها، می‌توانست کاربر را بیشتر به خواندن این مطالب طولانی تشویق کند!

اگر این اپلیکیشن را با اپلیکشن حرفه ای زندگی کن! از همین توسعه دهنده مقایسه کنیم، مطمئنا این برنامه نمره بهتری از نقد و بررسی ما دریافت می‌کند. مباحث کامل‌تر، اضافه شدن بخش‌های دانش و فناوری و همینطور سرگرمی‌های آنلاین که شامل بخش‌های کاربردی و جذابی مثل ‌تست‌های روانشناسی آنلاین، محاسبه وزن ایده آل، ساعت و تقویم آنلاین، پزشک آنلاین،دکتریاب آنلاین، نتایج زنده مسابقات ورزشی، قیمت لحظه‌ای طلا، سکه و ارز و بخش‌های دیگر است.

در بخش تنظیمات این برنامه شما می‌توانید نوع قلم و اندازه قلم را مشخص کنید و همچنین امکان تنظیم اندازه بین خطوط را هم دارید.

در پایان به بیان نقاط قوت و ضعف برنامه می‌پردازیم.

نقاط قوت:

• امکان جستجو در برنامه

• امکان افزودن مطالب به لیست علاقمندی‌ها

• امکان تنظیم اندازه و فاصله بین خطوط

• طراحی و رابط کاربری خوب

نقاط ضعف:

• قرار دادن مقالاتی به صورت کاملا نوشتاری که استفاده از تصاویری جذاب در این مقالات می‌توانست کاربران را بیشتر جذب کند.

این برنامه برای سیستم عامل اندروید توسعه داده شده و در کافه بازار در دسترس است.

کافه‌بازار
  • استاندارد زندگی کن
  • استاندارد زندگی کن
  • استاندارد زندگی کن
  • استاندارد زندگی کن
شرکت : خلیل قربانیان
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط