اپلیکیشنی برای ارسال کارت‌های آنلاین

نیلوفر خسروی
رایگان (با پرداخت درون برنامه‌ای)

در گذشته، ارسال کارت‌پستال و کارت تبریک طرفداران زیادی داشت. اما این روزها دیگر با اینترنتی شدن روابط، کمتر کسی کارت تبریک کاغذی ارسال می‌کند. اگر شما نیز از طرفداران چنین روش‌هایی برای برقراری ارتباط هستید، امروز با پانوشت همراه باشید.

اپلیکیشن «Paperless Post» به شما کمک می‌کند تا در هر مناسبتی کارت‌پستال، کارت تبریک یا حتی کارت دعوت‌های الکترونیکی برای دیگران ارسال کنید.

این برنامه که برای سیستم عامل آی‌او‌اس ارائه شده، بر مبنای سایتی با همین نام فعالیت می‌کند و حتی اگر به نصب و استفاده از اپلیکیشن علاقه ندارید، می‌توانید به سایت www.paperlesspost.com مراجعه کنید.

درباره برنامه

 این برنامه علاوه بر اینکه کارت‌های مختلفی در خود جای داده و می توانید از میان آن‌ها، کارت دلخواه خود را انتخاب کنید، نوعی صندوق ارسال و دریافت نامه نیز هست که به شما نشان می‌دهد چه کارت‌هایی را ارسال و چه چیزهایی دریافت کرده‌اید.

کافیست کارت دلخواه خود را از میان هزاران کارت پیشنهادی برنامه انتخاب کنید و تغییرات لازم را اعمال کنید. مهم نیست که می‌خواهید برای چه مناسبتی کارت بفرستید و چه حرف‌هایی را قرار است بر روی کارت درج کنید، همه‌ی این موارد قابل ویرایش هستند.

البته خدمات این اپلیکیشن رایگان نیست و به ازای ارائه‌ی برخی خدمات، از شما سکه دریافت خواهد کرد.

نکته: اگر دلتان بخواهد تا کارت دلخواهتان را چاپ کنید و نسخه‌ای کاغذی از آن را برای دیگران ارسال کنید، این امکان نیز در ازای پرداخت مبلغی برای هر کارت، وجود دارد. در واقع برنامه کارت مورد نظر را با کیفیت مورد نیاز شما، برایتان چاپ می‌کند و به آدرس شما خواهد فرستاد. علاوه بر کارت، می‌توانید پاکت‌هایی زیبا نیز برای کارت‌ها در نظر بگیرید یا حتی از اپلیکیشن بخواهید که خودش پاکت‌ها را برای افراد مورد نظرتان ارسال کند.

اپلیکیشنی برای ارسال کارت‌های آنلاین

به نظر می‌رسد استفاده از نسخه‌های کاغذی، به این صورت که برنامه می‌گوید، برای ایرانی‌ها قابل انجام نباشد. اما شما می‌توانید نسخه‌های الکترونیکی را برای دوستان و اطرافیانتان بفرستید.

در پایان این برنامه را می‌توان ایده‌ی خوبی نیز برای توسعه دهندگان ایرانی دانست، زیرا تهیه و توزیع کارت تبریک و کارت عروسی، یکی از دغدغه‌های امروزی است که با نگاه دقیقی به آن می‌توان زمینه‌های خوبی برای فعالیت پیدا کرد.

البته این اپلیکیشن بسیار باکیفیت است و با توجه به اینکه بر مبنای یک سایت فعالیت می‌کند، بسیار حرفه‌ای ظاهر شده است و توسعه‌دهندگان ایرانی‌ای که بخواهند در این حوزه فعالیت کنند، بد نیست نگاهی به این اپلیکیشن بیندازند تا کیفیت خوب کاری را درک کنند.

این اپلیکیشن برای سیستم عامل آی‌او‌اس توسعه داده شده و دارای نقاط قوت و ضعف زیر است:

نقاط قوت:

• طراحی عالی 

• امکان سفارش کارت‌های آنلاین و کاغذی

• امکان ویرایش کامل کارت‌ها در ازای پرداخت سکه

نقاط ضعف:

• عدم امکان استفاده از خدمات کارت‌های چاپی برای ایرانیان

اپ‌استور
  • اپلیکیشنی برای ارسال کارت‌های آنلاین
  • اپلیکیشنی برای ارسال کارت‌های آنلاین
  • اپلیکیشنی برای ارسال کارت‌های آنلاین
  • اپلیکیشنی برای ارسال کارت‌های آنلاین
شرکت : Paperless Post
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط