اپلیکیشنی برای داشتن عکس‌های متفاوت

زهرا ساکی
رایگان

قدیم‌تر‌ها تنها ابزار ویرایش عکس فتوشاپ و نرم افزار‌های مشابه بود و برای استفاده از آن باید با پرسش از دیگران یا سرچ کردن در وب آموزش ‌می‌دیدیم. خود پروسه ویرایش عکس هم بسیار وقت گیر بود و به دقت زیادی نیاز داشت. مثلا کراپ کردن یا اضافه کردن یک افکت به عکس باید دقیقه‌های زیادی زمان می‌گذاشتیم.

اما حالا با پیشرفت دنیای نرم افزارها، همه این عملیات با چند کلیک و چند ثانیه زمان انجام می‌پذیرند و فتوشاپ به ابزاری برای کارهای تخصصی و ابزاری برای عکاسان تبدیل شده است. 

یکی از این برنامه‌های کوچک و کاربردی عکس تو تلویزیون است. این اپلیکیشن همانطورکه از اسمش مشخص است، با قرار دادن عکس‌های شما در یک قاب به شکل تلویزیون، تصاویر متفاوت و جذابی را برای شما می‌سازد.

برنامه رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و برای شروع باید یکی از دو گزینه گالری یا دوربین را انتخاب کنید. به این ترتیب شما می‌توانید در همان لحظه عکس بگیرید و کارتان را شروع کنید یا از عکس‌های موجود در گالری دستگاهتان عکسی را برگزینید. 

پس از انتخاب عکس، برنامه به صورت پیش فرض عکس شما را در یکی از قاب‌های تلویزیون شکل قرار می‌دهد. شما با کلیک کردن روی گزینه قاب در پایین صفحه می‌توانید یکی دیگر از آن‌ها را انتخاب کنید. این قاب‌ها بسیار متنوع‌اند وفضا‌هایی چون محیط خانه، یک دفتر کار، بیلبورد‌های سطح شهر و... را نشان می‌دهند. 

شما می‌توانید عکس را داخل قاب بچرخانید و یا روی آن زوم کنید و عکس را با کارد بندی دلخواه خود در قاب قرار دهید. 

امکان دیگری  که برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد اضافه کردن متن به عکس است. پس از اپلیکیشنی برای داشتن عکس‌های متفاوتانتخاب قاب و تنظیم کردن عکس خود در آن روی گزینه متن کلیک کنید تا یک پنجره‌ای برای شما باز شود. 

در قسمت بالای آن متن دلخواه خود را تایپ کنید و با استفاده از دو کلید پایین آن فونت و رنگ مورد علاقه خود را به متن بدهید. در آخر روی گزینه تایید کلیک کنید.

حالا  متن شما به تصویر اضافه شده است و می‌توانید آن را در هرجای صفحه قرار دهید و اندازه آن را کوچک یا بزرگتر کنید. 

پس از اتمام کار با  کلیک روی گزینه ذخیره در بالای صفحه عکس شما آماده می‌شود. با این برنامه می‌توانید عکس‌هایی خاص و متفاوت برای پروفایل خود داشته باشید یا حتی آن‌ها را به عنوان پوستر چاپ کنید.

این برنامه جذاب با حجم ۱.۲ مگابایتی خود حجمی را دستگاه شما اشغال نمی‌کند و در مقابل کارایی زیادی دارد. عکس تو تلویزیون با وجود برنامه‌های مشابه فراوان بیش از ۵۰۰۰۰ بار از مارکت کافه بازار دانلود شده است و توانسته امتیاز ۴ از ۵ را دریافت کند.

نقاط قوت:

• امکان اضافه کردن متن به عکس

• قاب‌های متنوع

• حجم کم

نقاط ضعف:

بسته شدن ناگهانی برنامه در حین انتخاب قاب‌ها 

کافه‌بازار
  • اپلیکیشنی برای داشتن عکس‌های متفاوت
  • اپلیکیشنی برای داشتن عکس‌های متفاوت
  • اپلیکیشنی برای داشتن عکس‌های متفاوت
  • اپلیکیشنی برای داشتن عکس‌های متفاوت
شرکت : Kohanyar
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط