اگر خواب سنگینی دارید، بخوانید!

مهسا اباذری
رایگان

تا به حال برایتان پیش آمده که علی رغم زنگ‌های مکرر ساعت کوکی، نتوانید به موقع از خواب بیدار شوید؟ شاید جالب باشد که بگوییم این مشکل از شما نبوده و به یکنواخت شدن آلارم ساعت کوکی‌تان برمی‌گردد. اما نگران نباشید چرا که چاره کار شما نزد اپلیکیشن آلارم من است. این نرم افزار شما را به چالش‌هایی می‌کشاند که به کلی خواب را از سرتان می‌پرانند. جهت آشنایی با آلارم من همین حالا آن را بر روی گجت اندرویدی خود نصب و ما را در این نقد و بررسی همراهی کنید.

 

نگاهی به برنامه

در بدو ورود به برنامه، به صفحه مربوط به مدیریت آلارم‌ها ارجاع داده می‌شوید که این امکان را به شما می‌دهد تا بدون هیچ گونه محدودیتی آلارم اضافه کنید. اما مهم‌ترین قابلیتی که آلارم من را از سایر نرم افزارهای مشابه متمایز می‌سازد، به چالش کشاندن آن است. حتما می‌پرسید این چالش‌ها چه هستند؟

شما می‌توانید از بین انواع بازی‌ها تعدادی را جهت جلوگیری از زیاده خوابی فعال کنید؛ از جمله این بازی‌ها می‌توان به «سوال ریاضی و تشخیص لبخند» اشاره کرد. این بازی‌ها ذهن شما را فعال کرده و خواب را از سرتان می‌پرانند، پس با این وجود دیگر نیازی به تنظیم چندین آلارم مختلف نخواهید داشت. از جمله امکانات دیگری که آلارم من در اختیارتان قرار می‌دهد، می‌توان به مواردی همچون «خواب نیمروزی، اعلام زمان مناسب خواب و شخصی سازی آلارم‌ها» اشاره کرد که در ادامه به بیان مختصری از هر یک خواهیم پرداخت.

خواب نیمروزی

آلارم من امکان مدیریت خواب‌های نیمروزی و چرت‌های ظهر را نیز برایتان مهیا کرده تا به همان میزان که بدن شما نیاز دارد به خواب بروید. جهت تنظیم این قابلیت ابتدا به منوی تنظیمات مراجعه و نسبت به فعال سازی آیتم مذکور اقدام کنید. همچنین با اعمال تنظیمات مربوط به «مدت زمان هر چرت» و «تعداد چرت مجاز» می‌توانید مدت زمان معینی برای خواب نیمروزی خود در نظر بگیرید.

alarmeman

اعلام زمان مناسب خواب

اگر قصد بیدار شدن در زمان مشخصی را دارید، می‌بایست در زمان مشخصی هم بخوابید. با فعال سازی ویژگی «اعلام زمان خواب» که دسترسی به آن از طریق منوی تنظیمات میسر می‌شود، فرا رسیدن زمان خوابتان به شما یادآوری می‌شود.

شخصی سازی آلارم‌ها

اگر آواهای آلارم پیش فرض برنامه مورد پسندتان قرار نگرفتند، این امکان به شما داده می‌شود تا از موزیک‌های موجود در دستگاه خود به عنوان صدای زنگ ساعت استفاده کنید.

در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف این برنامه کاربردی خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:

•ارائه چالش‌های کاربردی جهت جلوگیری از خواب ماندن کاربر

•قابلیت Snooze یا افزایش تدریجی صدای زنگ

•امکان یادآوری زمان خواب

•امکان انتخاب صدای زنگ از موزیک‌های موجود در دستگاه

•تنظیم قابلیت خواب نیمروزی

•امکان تعیین مدت زمان هر چرت

 

نقاط ضعف:

•در این برنامه نواقصی مشاهده نشد

 

به کمک ساعت زنگ‌دار آلارم من، هیچ گاه خواب نمانده و روز خود را سرحال‌تر از همیشه شروع خواهید کرد.

کافه‌بازار
  • اگر خواب سنگینی دارید، بخوانید!
  • اگر خواب سنگینی دارید، بخوانید!
  • اگر خواب سنگینی دارید، بخوانید!
  • اگر خواب سنگینی دارید، بخوانید!
شرکت : کلماجر
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط