اینستاویژن: اپلیکیشن فوق‌العاده و فارسی اینستاگرام

بهرام یوسفی
رایگان

بسیاری از نرم‌افزارهای پرطرفدار، نسخه‌های غیر رسمی دارند که امکانات بیشتری نسبت به نسخه‌ی اصلی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. یکی از مهم‌ترینِ این اپلکیشن‌ها اینستاگرام است. 

نسخه‌ی اصلی اینستاگرام تمام سعی خودش را می‌کند تا در قالب یک برنامه‌یِ شخصی برای موبایل باقی بماند. ازین رو تمام فعالیت‌های آن با محدودیت‌هایی همراه است. مثلا هیچ کس نمی‌تواند در بازه زمانی یک دقیقه‌ای تعداد بالایی لایک کند و کارهایی ازین قبیل. اما با روی کار آمدن نسخه‌های غیر رسمی بسیاری ازین امکانات اضافه شد.

"اینستاویژن" یک نرم‌افزار ایرانی است که به رایگان برای کاربران عرضه شده. هدف این اپلکیشن دادن امکاناتی است که اینستاگرام به خاطر سیاست کاری خود، از قرار دادن آنها در برنامه خودداری می‌کند. بعد از نصب و راه‌اندازیِ برنامه اولین چیزی که جلب توجه می‌کند تولبار پایین صفحه‌ی اصلی و یا به عبارتی همان "خانه" است که به طرز غیرقابل لزومی کاملا برعکس نسخه‌ی اصلی طراحی شده. یعنی برخلاف اینستاگرام، در اینستاویژن از سمت راست اول خانه، جستجو، پست‌گذاری، رویدادها و در آخر پروفایل شخصی است. این موضوع به شدت در موقع کار کردن با "اینستاویژن"  دردسر ساز می‌شود.

در صفحه‌ی اصلی اوضاع کمی متفاوت است، خبری از گزینه‌های کپی کردن لینک و اشتراک‌گذاری نیست. حتی گزینه‌ای که پست را در آلبوم شخصی ذخیره و نگهداری می‌کند هم وجود ندارد. در واقع اینستاویژن در این بخش امکانی محدودتر از اینستاگرام ایجاد کرده و به دادن لایک و نظر اکتفا کرده، البته گزینه‌ی فلش که در سمت راست زیر پست قرار داده شده و فایل موردنظر را دانلود می‌کند، تنها برتری اینستاویژن در این بخش است. از آنجایی که نرم‌افزار رایگان به کاربران خدمات می‌دهد به ناچار زیر بعضی پست‌ها نوارهای تبلیغاتی شبیه به زیرنویس نمایش داده می‌شود. در سربرگ‌های موجود بالای صفحه، اوضاع به کلی متفاوت است. در قسمت دایرکت روح می‌توان مسیج‌ها را بازدید کرد بدون آنکه برای طرف مقابل بازدید درج شود. یا در اتولایک امکان لایک فالوئرها به صورت دسته‌ای قرار داده شده.

در اینجا اینستاویژن حتی از لایک فالوئرها هم فراتر رفته و امکان لایک اتومات را به صفحه‌ی اکسپلور یا همان جسجو کشانده است. یکی از امکانات جالب برنامه، اتوکامنت است که در دو نوع متن و استیکر طراحی شده. در اتوکامنت، نظر مورد نظر را نوشته و به برنامه داده می‌شود تا طبق فرمان کاربر به تعدادی که دلخواه است به ترتیب زیر پست‌ها ثبت کند. فول لایک هم یکی دیگر از امکانات منحصر به فرد این نرم‌افزار است. به این صورت که فالوئر مورد نظر را انتخاب و تنها پست‌های همان یک نفر به طور دسته‌ای لایک می‌شود. به طور کلی کار با اینستاویژن به شدت راحت است به طوری که با یک چرخ کوتاه در فضای برنامه زیر و بم آن به دست می‌آید. این نرم‌افزار به خودی خود یک برنامه‌ی دانلود فایل هم هست و شما را از نصب برنامه‌های جانبی برای دانلود پست‌های اینستاگرامی بی‌نیاز می‌کند.

نقاط قوت :

-دارای قابلیت بازدید مخفی از دایرکت

-لایک خودکار پست‌ها در صفحه اصلی و اکسپلور

-کامنت خودکار پست‌ها در صفحه اصلی و اکسپلور

-لایک سریع یک فالوئر به انتخاب

-امکان دانلود و ذخیره‌ی فایل‌ها

کافه‌بازار
  • اینستاویژن: اپلیکیشن فوق‌العاده و فارسی اینستاگرام
  • اینستاویژن: اپلیکیشن فوق‌العاده و فارسی اینستاگرام
  • اینستاویژن: اپلیکیشن فوق‌العاده و فارسی اینستاگرام
شرکت : هیوا
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط