بادبان‌ها را برای رفتن به دنیایی جدید تنظیم کنید، کلش آف کلنز

ستاره ارانی
رایگان

تقریبا بعد از گذشت سه سال، هیجان‌انگیزترین بازی کمپانی Supercell یعنی Clash of Clans نه تنها از لیست اپلیکیشن‌های اندروید و iOS خارج نشده، بلکه همچنان از صدرنشینان این جدول به شمار می‌رود.

امروزه با تمرکز بیشتر افراد، روی گوشی‌های هوشمند و یا تبلت‌ها، بازار این دسته از بازی‌ها نیز نسبت به کنسول‌های بازی داغ‌تر شده است؛ مطمئنا یکی از دلایل اصلی ترجیح کاربران، انجام بازی‌ها حین حرکت و سایر کارهای روزانه می‌باشد.

Clash of Clans، یکی از این بازی‌هاست که حول جنگ‌های قبیله‌ای یا فردی، برای تصاحب منابع موردنیاز برای پیشبرد بازی، شکل گرفته است.

بازی‌هایی مثل Clash of Clans، به خاطر لذت بی‌حدی که به کاربر القا می‌کنند، همیشه مورد تحسین بوده‌اند؛ به خصوص در این مورد خاص، که کمپانی Supercell توانسته در مراحل مختلف، با ارتقای پله پله ساختمان‌ها، نیروهای مبارز و افزودن قسمت‌های جدید به بازی توجه علاقمندان را به خود معطوف نگاه دارد.

یک بازی مجانی که اجازه می‌دهد دهکده خود را با ساختمان‌هایی شگفت‌انگیز که دارای قابلیت‌ها و وظایف مختلف می‌باشند ارتقا دهید؛ شما باید با حمله به دهکده سایر افراد و جمع کردن طلا و اکسیر، سطح ساختمان‌ها و یا سربازهای دهکده خود را بالا ببرید.

شاید در نگاه اول Clash of Clans یک بازی زمان‌بر به نظر برسد، اما فراموش نکنید کارهای زیادی برای رسیدگی در این بازی در نظر گرفته شده، که صرف این زمان را برای شما لذت‌بخش خواهد کرد.

ساختمان اصلی در این بازی Town Hall نام دارد که متناسب با ارتقای آن در هر مرحله قابلیت‌های جدیدی به دهکده شما اضافه خواهد شد.

از جذابیت‌های دیگر این بازی، در اختیار داشتن نحوه چیدمان ساختمان‌های دهکده، استراتژی حمله، قبیله مخصوص به خود و سایر کارهای هیجان‌انگیزی است که کاملا به شخص شما بستگی دارد و برای انجام آن‌ها، به نحوی خاص، دستورالعملی دریافت نخواهید کرد.

در کنار رایگان بودن این بازی، برای آن دسته از افرادی که بخواهند سرعت پیشرفت خود را افزایش دهند، امکان خرید الماس‌هایی داده شده که به تسریع روند ساخت‌و‌ساز کمک می‌کنند.

بعد از توضیح اجمالی که در مورد بازی داده شد، به بررسی آخرین آپدیت می‌پردازیم.

بادبان‌ها را برای رفتن به دنیایی جدید تنظیم کنید، کلش آف کلنز

همانطور که انتظار می‌رفت این بار شاهد تغییرات قابل توجهی در ساختار بازی می‌باشیم؛ تغییراتی مربوط به قایقی شکسته که در ساحل پهلو گرفته و از مدتی قبل توجهات زیادی را به خود جلب کرده است.

این آپدیت کاملا متفاوت از آپدیت‌های گذشته بازی است، عدم وجود Town Hall سطح ۱۲ و دیوارهای سطح بالاتر برای آن‌دسته از افرادی که منتظر آپدیت جدید بودند، ناراحت کننده خواهد بود.

کمپانی Supercell با تیتر "بادبان‌ها را برای رفتن به دنیایی جدید تنظیم کنید" به معرفی آخرین آپدیت خود پرداخته است.

این کمپانی، دنیای جدید را با عنوان Builder Base، که توسط استاد معمار اداره می‌شود، معرفی کرد؛ این استاد، تنها معمار و سازنده دهکده دوم شما خواهد بود، اما هوش سرشار او، برای توسعه و پیشرفت‌های جدید، کمک بسزایی خواهد کرد.

تمام بازیکنانی که دارای Town Hall با سطح ۴ می‌باشند می‌توانند با تعمیر رایگان قایق و عبور از دریاها به دهکده جدید خود وارد شوند.

این منطقه دارای منابع متفاوت و منحصر به خود است، بنابراین بر خلاف الماس‌ها که محدودیتی برای مصرف ندارند، شما قادر به جابه‌جایی اکسیر و طلا بین دو دهکده خود نخواهید بود.

بادبان‌ها را برای رفتن به دنیایی جدید تنظیم کنید، کلش آف کلنز

ویژگی‌های جدید:

به لطف هوش سرشار معمار خود، می‌توانید ویژگی‌های جدیدی به ساختمان‌ها بدهید. برای مثال:

برج آرچر دارای دو قابلیت انتخابی، دفاع با برد بالا یا حمله سریع به نیروهای دهکده مهاجم شده است؛ همچنین مورتار با تغییر به مورتار چندگانه سریع‌تر و قدرتمند‌تر حریفان را از پای در خواهد آورد.

ساختمان‌های جدید:

معمار این دهکده همچنین رویای ساخت ساختمان‌های جدیدی را در سر می‌پروراند، از آن جمله می‌توان به چند مورد اشاره کرد:

Crusher: همانطور که از اسم این وسیله دفاعی پیداست، نیروهای دشمن را در هم شکسته و له می‌کند.

Push Trap: نیروهای دشمن را به سمتی که شما از قبل تعیین کرده‌اید پرتاب خواهد کرد.

Gem Mine: در طول زمان الماس‌ها را جمع‌آوری می‌کند، و با ارتقا آن، محصول خروجی هم بیشتر خواهد شد.

Clock Tower: به هرآنچه که در دهکده دوم در حال ساخت باشد، سرعت می‌بخشد.

مهارت‌های جدید:

اکسیر کریستالی که در این منطقه یافت می‌شود به نیروها قدرت‌های جدیدی می‌بخشد که می‌توانند در مبارزات از آن‌ها بهره گیرند. این مهارت‌ها با هر بار آپگرید بهبود پیدا می‌کنند. همانند:

Sneaky Archer: به آرچر این امکان را می‌دهد تا برای مدت کوتاهی از دید مدافعین حریف مخفی بماند.

Boxer Giant: که با "مشت قدرتی" خود در حمله اول، خسارت زیادی وارد می‌کند.

نیروهای جدید:

باز هم استاد معمار با استفاده از قدرت منابع جدید، اقدام به ساخت نیروهای جدیدی می‌کند. مانند:

Bomber: قادر است در یک پرتاب به چند ساختمان خسارت وارد کند.

Cannon Cart: ارابه‌ای برای حمل مورتار به میدان نبرد.

قهرمان جدید:

بعضی قهرمان‌ها متولد و بعضی ساخته می‌شوند، زمانیکه Builder Hall را به سطح ۵ برسانید، استاد معمار بوسیله Battle Machine، همراه سایر نیروهای شما به میدان مبارزه خواهد رفت. با آپگرید این هیولای مکانیکی و رساندن آن به سطح ۵، می‌توانید چکش الکتریکی آن را نیز فعال کنید.

حالت نبرد جدید: Versus Battle

در این حالت، شما در نبردی رو‌در‌رو با حریف، درست شبیه نبردهای قبیله‌ای، در صورتی جایزه را از آن خود خواهید کرد که مبارزه‌ای بهتر را به نمایش بگذارید، این در حالیست که از روستای بازنده منابعی کسر نخواهد شد؛ همینطور با بردن سه نبرد در هر روز لوت قابل توجهی به شما تعلق خواهد گرفت.

مکانیک‌های جدید بازی:

هدف Builder Base سهولت بالا در مدیریت بازی است، بنابراین نیروها در اینجا به صورت خودکار ساخته شده، دیوارها به صورت بخش‌های به هم پیوسته جا‌به‌جا و بنا می‌شوند، و هنگامی که شما مشغول بازی نباشید دهکده شما مورد حمله قرار نخواهد گرفت. نیروها به صورت گروهی آموزش داده می‌شوند و هر کمپ قادر به نگهداری یک گروه خاص خواهد بود. با ساختن کمپ‌های بیشتر و آموزش نیروهای جدید می‌توانید به صفوف نیروهای خود تنوع ببخشید.

بادبان‌ها را برای رفتن به دنیایی جدید تنظیم کنید، کلش آف کلنز

مواردی که ذکر شد در آخرین آپدیت این بازی قابل مشاهده می‌باشند. Supercell وعده تغییرات بیشتری از جمله تغییر در مورتار دهکده اصلی، درست همانند مورتار چندگانه، را نیز به طرفداران این بازی داده‌است.

با دنبال کردن آپدیت‌های پیش رو منتظر اتفاق‌های جدیدتر در این بازی هیجان‌انگیز باشید.

 

اپ‌استور کافه‌بازار گوگل‌پلی مایکت
 • بادبان‌ها را برای رفتن به دنیایی جدید تنظیم کنید، کلش آف کلنز
 • بادبان‌ها را برای رفتن به دنیایی جدید تنظیم کنید، کلش آف کلنز
 • بادبان‌ها را برای رفتن به دنیایی جدید تنظیم کنید، کلش آف کلنز
 • بادبان‌ها را برای رفتن به دنیایی جدید تنظیم کنید، کلش آف کلنز
شرکت : Supercell

نظرات

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط