بازگرداندن مخاطبین دستگاه با تلگرام

زهرا ساکی
با پرداخت درون برنامه ای

تا حالا برای شما هم پیش آمده است که به طور اتفاقی مخاطبین تلفن همراهتان پاک شوند و هیچ پشتیبانی از آن‌ها نداشته باشید؟ یا ممکن است شماره‌ها روی سیم کارتتان ذخیره شده باشند؛ در این صورت اگر گوشی شما ربوده شود و یا سیم کارت شما بسوزد و مجددا سیم کارت دریافت کنید همه اطلاعات و مخاطبین موجود روی آن را از دست خواهید داد. شاید هم دستگاه جدیدی خریده‌اید و می‌خواهید مخاطبانتان را از دستگاه قبلی به آن منتقل کنید. 

اگر با هرکدام از این مشکلات مواجه شده‌اید و از کاربران تلگرام هستید نگران نباشید. برنامه‌ای که امروز به شما معرفی می‌کنیم حلال همه این مشکلات است و حتی ویژگی‌های بیشتری را هم در اختیار شما قرار می‌دهد.  اپلیکیشن بازیابی مخاطبین با تلگرام این قابلیت را دارد که مخاطبین را از تلگرام شما دریافت و آن را به دستگاهتان منتقل کند یا حتی آن‌ها را در یک لیست اکسل منتشر کند!

علاوه برهمه این‌ها بعضی از مخاطبان تلگرام شما در دستگاهتان نیستند و شما از آن بی خبرید. این این اپلیکیشن آن‌‌ها را تفکیک و به شما نشان می‌دهد و به این طریق شما می‎‌توانید آن‌ها را شناسایی و به گوشی خود منتقل کنید. 

برای اجرای برنامه شما به دریافت یک کد تایید از تلگرام خود نیاز دارید. پس از وارد شدن به برنامه، شما ۳ لیست مشاهده می‌کنید. در لیست اول شما همه مخاطبین را مشاهده می‌کنید و لیست دوم مربوط به مخاطبینی  است که در دستگاه موجود هستند. اگر دستگاه جدیدی گرفته‌اید این لیست خالی خواهد بود. لیست سوم، قابل انتقال، همان مخاطبینی‌اند که فقط روی تلگرام موجود هستند و باید به دستگاه منتقل شوند. 

برای انتقال مخاطبین باید از منو کشویی برنامه انتقال مخاطبین به گوشی را انتخاب کنید و البته برای ادامه باید هزینه‌ای را پرداخت کنید و برنامه را ارتقا دهید. برای داشتن مخاطبان روی اکسل هم گزینه تهیه خروجی را از منو انتخاب و پرداخت را انجام دهید تا فایل اکسل را دریافت کنید. در این فایل همه اطلاعات مخاطب یعنی نام و نام خانوادگی، آیدی تلگرام و البته شماره تلفن ثبت شده‌اند.

اگر نمی‌خواهید که همه مخاطبین به تلفن منتقل شوند به لیست قابل انتقال برگردید و تیک کنار آن را بردارید. سپس عملیات انتقال را انجام دهید.

امکان دیگری که برنامه به شما می‌دهد این است که می‌توانید عکس پروفایل مخاطب را نیز به دستگاه منتقل کنید و به عنوان تصویر زنگ خور مخاطب هم از آن استفاده کنید. 

با این اپلیکشن دیگر نگران پاک شدن یا مخاطبان دستگاه یا منتقل کردن آن به دستگاه جدید خود نباشید و یا با تهیه لیست اکسل یک فایل پشتیبانی مطمئن از آن‌ها داشته باشید.

نقاط قوت:

• ایجاد خروجی اکسل از مخاطبان

• شناسایی مخاطبینی که فقط روی تلگرام هستند

• امکان انتخاب کردن دستی مخاطبین برای انتقال

نقاط ضعف:

نقطه ضعفی یافت نشد

کافه‌بازار
 • بازگرداندن مخاطبین دستگاه با تلگرام
 • بازگرداندن مخاطبین دستگاه با تلگرام
 • بازگرداندن مخاطبین دستگاه با تلگرام
شرکت : توسعه دهندگان گرین فاکس

نظرات

 • عکس کاربر
  alijan (تایید نشده) / ۲۱ ژوئن ۲۰۱۷ پاسخ

  عــــــــــــــــــــــالی بود ممنون

 • عکس کاربر
  حسین مخته (تایید نشده) / ۲۱ ژوئن ۲۰۱۷ پاسخ

  عالی بود ممنون

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط