با "ابرینو" دیگر نگران از دست دادن داده‌های تلفن همراهتان نباشید

مهسا اباذری
رایگان

شاید تا به حال برای شما نیز پیش آمده که تمامی شماره تلفن‌ها و پیامک‌های موبایل‌تان را به دلیل خراب شدن یا دزدیده شدن دستگاه از دست بدهید، یا اینکه جهت انتقال داده‌های خود به موبایل جدید دچار اتلاف وقت شده باشید. اپلیکیشنی که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، این مشکلات را به راحتی حل می‌کند؛ به صورتی که تمامی اطلاعات تلفن همراه اعم از: تاریخچه تماس، لیست مخاطبین، پیامک‌ها و ... را بر روی فضای ابری امن ذخیره می‌کند. شما نیز می‌توانید این اطلاعات را به آسانی و به صورت آنلاین بر روی هر دستگاه دلخواهی بازیابی کرده و مورد استفاده قرار دهید.

اپلیکیشنی که از آن صحبت به میان آوردیم را می‌توانید با نام ابرینو بک آپ از طریق مارکت اندرویدی کافه بازار نصب و راه اندازی کنید.

 

نگاهی به برنامه

حدود چهار مگابایت از حافظه دستگاهتان به برنامه ابرینو اختصاص داده می‌شود؛ بنابراین در هنگام نصب آن چندان معطل نخواهید شد. به محض ورود به نرم افزار می‌بایست نسبت به ثبت حساب کاربری از طریق وارد کردن شماره تلفن همراه و به دنبال آن تایید کد احراز هویت خود اقدام کنید. سپس وارد صفحه اصلی شده که امکاناتی نظیر «پشتیبان گیری، بازگردانی، پشتیبان گیری دوره‌ای و ارتقاء به نسخه ویژه» در اختیارتان قرار داده می‌شوند؛ در ادامه به بیان مختصری از هر یک خواهیم پرداخت.abrino

پشتیبان گیری: با استفاده از این قسمت می‌توان تنظیم کرد که کدام یک از اطلاعات به حافظه ابری منتقل شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به مواردی همچون «پیامک‌ها، یادداشت‌ها، تنظیمات اندروید و ...» اشاره کرد. البته قابل ذکر است که در نسخه رایگان فقط امکان پشتیبان گیری از لیست مخاطبین وجود دارد؛ اما می‌توانید با ارتقاء برنامه به نسخه غیر رایگان، از سایر امکانات نیز بهره مند شوید.

بازگردانی: اطلاعاتی که از آن‌ها نسخه پشتیبان تهیه کرده‌اید، از طریق این بخش قابل بازگردانی هستند.

پشتیبان گیری دوره‌ای: می‌توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که به صورت خودکار و در بازه زمانی مشخص، از اطلاعات نسخه پشتیبان به روز تهیه کند.

ارتقاء به نسخه ویژه: جهت ارتقاء نسخه رایگان به غیر رایگان می‌توانید از این قسمت اقدام کنید.

• هر زمان که به اطلاعات گجت خود نیاز داشتید، فقط کافیست به سایت backup.abrino.ir مراجعه کرده و نسبت به بازیابی اطلاعات ذخیره شده در فضای ابری خود اقدام کنید.

در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف این نرم افزار کاربردی خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:

• امکان تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات تلفن همراهabrino

• ذخیره داده‌ها در فضای امن ابری

• امکان تنظیم پشتیبان گیری دوره‌ای

• دسته بندی امکانات جهت سهولت در دسترسی

 

نقاط ضعف:

• در این برنامه نواقصی مشاهده نشد

 

با نصب برنامه ابرینو بک آپ دیگر نگران از دست دادن اطلاعات مهم دستگاه خود نباشید.

کافه‌بازار
  • با "ابرینو" دیگر نگران از دست دادن داده‌های تلفن همراهتان نباشید
  • با "ابرینو" دیگر نگران از دست دادن داده‌های تلفن همراهتان نباشید
  • با "ابرینو" دیگر نگران از دست دادن داده‌های تلفن همراهتان نباشید
  • با "ابرینو" دیگر نگران از دست دادن داده‌های تلفن همراهتان نباشید
شرکت : شرکت سامانه نگار آ‌تنا
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط