با این اپلیکیشن تم‌های منحصر به فرد بسازید

مهسا اباذری
رایگان

آیا سریعا از تصاویر پس زمینه خود خسته می‌شوید؟ خب خودتان دست به کار شوید و با صرف کمی خلاقیت، تم‌های منحصر به فردی بسازید!

احتمالا اولین چیزی که به ذهنتان خطور می‌کند، این است که این امر را کاری بس دشوار پنداشته و فکر می‌کنید دور از توان شماست. اپلیکیشنی که امروز قصد معرفی آن را داریم، این عمل را به راحتی برایتان میسر می‌سازد؛ این برنامه را می‌توانید در مارکت اندرویدی و کافه بازار با نام ۳D Hologram Background دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

 

نگاهی به برنامه

با وجود گستردگی امکانات و همچنین تصاویر باکیفیتی که در ۳D Hologram Background گنجانده شده‌اند، این نرم افزار تنها حجمی معادل ۵/۵ مگابایت از حافظه دستگاهتان را اشغال خواهد کرد. 

به محض ورود به صفحه «خانه» ارجاع داده شده و لیستی از والپیپرهایی که اخیرا توسط دیگر کاربران ایجاد شده‌اند، نمایان می‌شود. چنانچه هر یک از تم‌ها مورد پسندتان قرار گرفتند، می‌توانید نسبت به عملیات «لایک و دانلود» اقدام کنید.3d hologram background

در نوار ابزار موجود در قسمت پایین برنامه علاوه بر آیتم خانه، آیکون‌های دیگری همچون «ایجاد تم، مدیریت لیست و برترین تم‌ها» نیز قابل مشاهده هستند که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت.

ایجاد تم: با استفاده از این صفحه قادر به ساخت تم به سلیقه خود خواهید بود؛ کادر مربوطه برای ایجاد پس زمینه سه بعدی یک ساختار لایه‌ای در اختیارتان قرار داده که با افزودن تصاویر مورد نظر خود قادر به ساخت خواهید بود. می‌توانید برای تم شخصی خود نام و نام سازنده قید کرده و همچنین تعیین کنید که برای سایر کاربران به نمایش گذاشته شود یا خیر!

مدیریت لیست: مدیریت تم‌هایی که دانلود و یا ایجاد کرده‌اید، از این قسمت امکان پذیر است.

برترین تم‌ها: برترین تم‌های موجود در برنامه، بر اساس فیلترهایی همچون «بیشترین دانلودها، بیشترین لایک شده‌ها در هفته اخیر و بیشترین بازدیدها» از هم تفکیک شده و در اختیار قرار می‌گیرند. چنانچه از پس زمینه‌ای خوشتان آمد، با لمس آیکون «دانلود» قادر به ذخیره سازی آن در حافظه دستگاه خود خواهید بود.

در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف این نرم افزار جالب و خلاقانه خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:

• امکان ایجاد والپیپرهای سه بعدی3d hologram background

• ارائه آخرین والپیپرهای ساخته شده توسط کاربران

• امکان دانلود تم‌ها

• وجود لیستی جهت مدیریت تم‌های دانلود و ساخته شده

• تفکیک برترین تم‌ها جهت سهولت در دسترسی

 

نقاط ضعف:

• عدم امکان افزودن تم‌ها به لیست علاقه مندی‌ها

 عدم اشتراک گذاری پس زمینه‌ها از طریق شبکه‌های اجتماعی

 

۳D Hologram Background را بر روی دستگاه خود نصب و ساخت تم‌هایی فراتر از والپیپرهای زنده را تجربه کنید.

کافه‌بازار
 • با این اپلیکیشن تم‌های منحصر به فرد بسازید
 • با این اپلیکیشن تم‌های منحصر به فرد بسازید
 • با این اپلیکیشن تم‌های منحصر به فرد بسازید
شرکت : Vinwap

نظرات

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط