با این اپلیکیشن در مقصد سفرتان اتراق کنید

نیلوفر خسروی
رایگان (با پرداخت درون برنامه‌ای)

اولین چیزی که در زمان تصمیم گیری درباره‌ی سفر ذهن افراد را به خود مشغول می‌کند، محل سکونت و اتراق است! وقتی به مقصد برسیم کجا قرار است بمانیم؟

شاید هم برای ‍پیش‌بینی هزینه‌های کلی، به فکر این موضوع باشید که هزینه‌های اقامت در محل مورد نظر چقدر است؟ اپلیکیشینی که امروز در پانوشت قصد نقد و بررسی آن را داریم، به شما کمک می‌کند تا به بخشی از سوالات خود پاسخ بدهید.

 با ما و نقد و بررسی اپلیکیشن اتراق همراه باشید. 

اتراق بدون دردسر و هیچ حرف اضافه‌ای، شما را به اصل مطلب هدایت می‌کند. بعد از باز کردن اپلیکیشن و در صفحه اصلی آن، شما با آیتم جستجو و همینطور لیست تمامی ویلاها مواجه هستید.

در بخش جستجو می‌توانید استانی را که قصد سفر به آن را دارید انتخاب کنید. قابلیتی که کمبود آن در بخش جستجو احساس می شود عدم امکان انتخاب به تفکیک شهرها در استان‌ها است که مطمئنا بعد از مدتی توسط توسعه دهنده به این برنامه اضافه خواهد شد! 

در بخش لیست تمامی ویلاها، شما می‌توانید دسترسی سریع‌تری به ویلاها داشته باشید؛ ولی امکان تفکیک و کنترل لیست نمایش وجود ندارد . در این بخش تصویر کوچکی برای هر ویلا قرار داده شده و همیطنور تعرفه اجاره ویلا هم درج شده است. این بخش می‌توانست شامل اطلاعات بیشتری همچون مساحت بنا یا تعداد اتاق‌ها و حتی نام شهری که ویلا در آن قرار دارد باشد. 

با این اپلیکیشن در مقصد سفرتان اتراق کنید

در ادامه به بررسی صفحه مربوط به مشخصات ویلاها می‌پردازیم. 

در این صفحه، تصاویری از ویلاها موجود است که می‌توانید با مشاهده آن‌ها درک بهتری از محیط محل مورد اجاره بدست آورید. در پایین عکس‌ها، قیمت هر ویلا قرار دارد ولی جای موضوع اجاره ماهانه یا روزانه یا شبانه و مواردی از این قبیل در این بخش خالی است . 

در بخش بعدی که مربوط به توضیحات هر ویلاست، مطالبی درج شده که به نظر کامل نمی‌رسد و حتی اگر این بخش توسط کاربران تکمیل می‌شود، بهتر است توسعه دهنده حداقل تعداد کاراکتر مشخصی را در نظر بگیرد و از کاربران بخواهد تا توضیحات بیشتری را درج کنند.

 در پایین بخش توضیحات، قسمت دیگری قرار دارد که اطلاعات بیشتری به شما می دهد. به عنوان مثال می‌توان از مکان، تعداد اتاق‌ها، نزدیکی به دریا یا نزدیکی به جنگل، امکانات گرمایشی و سرمایشی، امکانات تفریحی و سرگرم کننده و.. باخبر شد.

در پایین صفحه هم بخش سبز رنگی وجود دارد که از طریق آن می‌توانید به موقعیت جغرافیایی ویلا و همین‌طور اطلاعات تماس اجاره دهنده دست پیدا کنید. 

البته نکته‌ی مهمی که باید به آن اشاره کنیم تعداد کم ویلاهای عرضه شده برای اجاره در برنامه می باشد که به نظر می‌رسد با گذشت زمان این تعداد افزایش پیدا کند. در واقع توسعه دهنده می‌تواند با تبلیغات یا روش‌های دیگر، بار محتوایی اپلیکیشن را بالا ببرد.

با این اپلیکیشن در مقصد سفرتان اتراق کنید

شما می توانید در صورت تمایل در این برنامه عضو شوید و ویلا یا محل اقامت خود را توسط این برنامه آگهی کنید و اجاره دهید. همچنین اگر قصد سفر دارید، این اپلیکیشن را امتحان کنید.

نقاط قوت : 

• سادگی استفاده از برنامه 

• بهینه بودن روش تماس با آگهی دهنده

نقاط ضعف : 

• عدم اطلاعات کافی در بخش‌ها

• عدم توانایی انتخاب بر اساس شهر 

• کمبود ویلاهای پیشنهادی در زمان حاضر

این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید توسعه داده شده و از طریق کافه بازار در دسترس است.

کافه‌بازار
  • با این اپلیکیشن در مقصد سفرتان اتراق کنید
  • با این اپلیکیشن در مقصد سفرتان اتراق کنید
  • با این اپلیکیشن در مقصد سفرتان اتراق کنید
  • با این اپلیکیشن در مقصد سفرتان اتراق کنید
شرکت : نفحات
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط