با این اپلیکیشن یوگا یاد بگیر!

معصومه طالبی
رایگان

خیلی وقت است که به فکر شرکت در کلاس‌های یوگا و یادگیری این ورزش جذاب هستید؟ برای آشنایی اولیه با یوگا دنبال منبع می‌گردید؟ اگر پاسخ‌تان به این سوالات مثبت است، در این نقد و بررسی همراه ما باشید.

یوگا ورزشی جسمی و فکری است که فسلفه آن با روح درونی انسان، گیتی و چگونگی ارتباط و پیوستگی این دو سروکار دارد. تمرینات یوگا می‌تواند در تقویت روح انسان و درک شخصیت خود بسیار موثر باشد. در این پست قصد معرفی اپلیکیشنی را داریم که می‌تواند کمک خوبی برای یادگیری ورزش یوگا باشد.

“Yoga – Poses & Classes” اپلیکیشنی برای یادگیری حرکات ورزش یوگاست. این اپلیکیشن قابل نصب بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر اندروید و iOS است و ۸۹ مگابایت از حافظه دستگاه شما را اشغال می‌کند. با نصب این اپلیکیشن روی دستگاه‌های همراه خود می‌توانید به راحتی ۱۱۰ حرکت از این ورزش را با تماشای ویدئوهای باکیفیت یاد بگیرید، در کلاس‌های تعریف شده در برنامه شرکت کنید و به راحتی تعادل، قدرت بدنی و انعطاف‌پذیری خود را افزایش دهید.

نگاهی به محیط برنامه

با توجه به حجم زیاد برنامه برای نصب آن باید کمی صبور باشید. پس از نصب و ورود به برنامه، با رابط کاربری بی‌نقص آن مواجه می‌شوید که استفاده از رنگ‌های زیبا، تصاویر با کیفیت و در کل گرافیک عالی آن شما را جذب خود می‌کند و در استفاده از آن به مشکل خاصی برنخواهید خورد.

در صفحه نخست اپ با سه بخش مواجه می‌شوید:

• Poses

• Classes

• More

“Poses”

این بخش شامل ۱۱۰ حرکت ورزشی است که با دانلود و تماشای ویدئو‌های مربوط به هر کدام می‌توانید نحوه‌ی انجام آن‌ها را به راحتی بیاموزید. ویدئوها نسبتا کم‌ حجم هستند و دانلود هر کدام از آن‌ها وقت زیادی از شما نمی‌گیرد.

“Classes”

در این بخش با سه قسمت Balance، Strength و Flexibility روبرو می‌شویم. مهم نیست که شما در این ورزش یک تازه‌کار محسوب می‌شوید یا یک فرد حرفه‌ای. در هر کدام از این بخش‌ها، کلاس‌هایی در سه سطح Beginner، Intermediate و Advanced گنجانده شده که هر سطح شامل چندین حرکت برای تقویت تعادل، قدرت بدنی و انعطاف‌پذیری شماست. ویژگی جالب این بخش این است که زمان مورد نیاز برای انجام حرکات هر کلاس ذکر شده و شما می‌دانید برای گذراندن این کلاس‌ها حدودا چه تایمی باید اختصاص بدهید. استفاده از بخش کلاس‌ها به این صورت است که ابتدا حرکت مورد نظر در یک ویدئوی کوتاه برای‌تان نمایش داده می‌شود سپس چند ثانیه به شما وقت داده می‌شود تا آن حرکت را خودتان انجام دهید.

“More”

در این بخش علاوه بر اپلیکیشن‌های دیگر کمپانی و تنظیمات، بخشی با عنوان Profile وجود دارد که تاریخچه انجام حرکات و تمرین‌های شما با اپلیکیشن در آن ثبت می‌شود و همواره می‌توانید با مراجعه به این بخش، از میزان پیشرفت خود در یادگیری این ورزش آگاه شوید.

نقاط قوت

• رابط کاربری بی‌نقص و زیبا

• آموزش حرکات مختلف با ویدئوهای با کیفیت

• امکان استفاده از کلاس‌های تعیین شده و مشاهده پیشرفت

نقاط ضعف

• نبود موسیقی مناسب برای کلاس‌ها

صرف نظر از تنها نقطه ضعف یاد شده، این اپلیکیشن می‌تواند عامل پیشرفت شما در ورزش یوگا باشد، پس همین الان با دریافت این اپ و نصب آن، قورباغه را قورت دهید و یادگیری یوگا را شروع کنید!

اپ‌استور گوگل‌پلی
  • با این اپلیکیشن یوگا یاد بگیر!
  • با این اپلیکیشن یوگا یاد بگیر!
  • با این اپلیکیشن یوگا یاد بگیر!
  • با این اپلیکیشن یوگا یاد بگیر!
شرکت : VGFIT LLC
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط