با "باشگاه نایک" حرفه‌ای ورزش کنید

بهرام یوسفی
رایگان

شرکت نایک چندین اپلیکیشن بسیار خوب ورزشی دارد که یکی از این عناوین Nike+ Training Club است. یک برنامه کاملا رایگان که تمرینات ورزشی متنوعی در رده‌های مختلف در خود دارد.

قبل از هر چیز باید بدانید که با یک برنامه ساده ورزشی سر و کار ندارید. نایک از هر نظر کامل است و اشخاص بسیار معروفی در طول تمرین به شما آموزش می‌دهند. بگذارید از ابتدای برنامه شروع کنیم؛ با ورود به برنامه از شما سوال می‌شود که چقدر زمان برای ورزش کردن دارید. یک روز درهفته، ۲ تا سه روز و یا بیشتر. بر همین اساس تمریناتی که به شما پیشنهاد می‌شود متفاوت خواهد بود.بعد از انتخاب و ورود به برنامه تعداد زیادی پکیج‌های ورزشی مشاهده می‌کنید که با توجه به سطح، وزن و فیزیک بدنی شما قابل انتخابند.

با انتخاب هر کدام از آن‌ها اطلاعاتی کلی از این تمرینات در بالای صحفه نماید داده می‌شود. اینکه چه میزان زمان می‌برد، تمرینات در چه سطحی است و چه میزان آمادگی بدنی طلب می‌کند. در زیر این اطلاعات یک کلید دانلود است که تمامی ویدیو‌های مربوط به این تمرین را دانلود می‌کند. یکی از بزرگ‌ترین خوبی‌های این برنامه این است که ویدیوها در دل اپلیکیشن دانلود می‌شود و نیاز به هیچ سایت ویدیویی برای دیدن آن‌ها نخواهید داشت. مضاف اینکه از ورزشکاران و اشخاص معروفی برای ضبط ویدیوها استفاده شده است.

کمی پایین‌تر و بعد از خواندن اینکه این ورزش برای کدام قسمت‌های بدن مفید است به سراغ تمرینات می‌رویم. اغلب تمرین‌ها شامل سه بخش گرم‌کردن، انجام تمرین و خنک کردن‌ می‌شوند. هر کدام از حرکات زمان بندی خاص خود را دارند. با باز کردن ویدیو ابتدا یک دور نحوه انجام آن به شما نشان داده می‌شود و بعد زمان به کار می‌افتد تا شما به مدت معلوم این حرکت را انجام دهید. در خلال تمیرن، گوینده به زبان انگلیسی توضیحاتی را نیز در مورد حرکت به شما می‌دهد و وقتی به پنج‌ثانیه آخر رسیدید این نکته را به شما گوشزد می‌کند. البته تمام این بخش‌های ذکر شده را برای هر تمرین می‌توانید شخصی‌سازی کنید. مثلا اگر به دستیار صوتی علاقه‌ای ندارید آن را خاموش کنید یا اینکه در حین انجام موسیقی دلخواهتان را پخش کنید.

به صفحه اول برگردیم. اگر برای انتخاب تمرین‌ها با مشکل مواجهید، نایک در قامت یک مربی وارد شده و در برگه My Plan سری تمریناتی را در قالب‌های مختلف برای کاربران در نظر گرفته است. مثلا تمرینات چهار هفته‌ای برای شروع ورزش که شامل دو بار ورزش در طول هفته در کنار انجام فعالیت‌های روزمره و دمیدن نیز می‌شود.

در بخش‌های مختلف این برنامه جذاب اگر بگردید کاملا به این نتیجه خواهید رسید که نایک یکی از بهترین مربی‌های ورزشی خانگی برای شما خواهد بود. همه چیز در این برنامه به بهترین شکل کار شده و شما تنها باید همت کنید و ورزش کردن را شروع کنید.

نقاط قوت:

- رابط کاربری بسیار عالی

- مجموعه‌ای بزرگ از حرکات ورزشی

- آموزش ویدیویی به بهترین شکل ممکن

- در نظر گرفتن برنامه‌های ورزشی بلند مدت برای تمامی سطوح

اپ‌استور گوگل‌پلی
  • با "باشگاه نایک" حرفه‌ای ورزش کنید
  • با "باشگاه نایک" حرفه‌ای ورزش کنید
  • با "باشگاه نایک" حرفه‌ای ورزش کنید
  • با "باشگاه نایک" حرفه‌ای ورزش کنید
شرکت : Nike
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط