با خبر اخبار هر لحظه به روز باشید

زهرا ساکی
رایگان

همه ما در طول روز زمان زیادی را برای کار، خرید، دانشگاه و... بیرون از منزل هستیم. در این زمان‌ها دنیا در جریان است و حادثه‌های زیادی رخ می‌دهد و ما به دلیل این که به تلویزیون و سایت‌های خبری دسترسی نداریم از آن‌ها بی‌خبر خواهیم ماند. 

به روز بودن و آگاهی داشتن از خبر‌های روز، در زندگی امروزه یک نیاز ضروری و مهم است؛ زیرا هر تصمیم گیری و حادثه‌ای در هر جای زمین می‌تواند روی زندگی ما هم تاثیر بگذارد. اگر می‌خواهید در هر لحظه و هر جایی که هستید در جریان همه خبر‌ها قرار بگیرید، پیشنهاد ما به شما، اپلیکیشن خبر اخبار است. 

با این اپلیکیشن شما می‌توانید با یک کلیک به همه خبرگذاری‌های  معتبر کشور دسترسی پیدا کنید و علاوه بر دسترسی آسان از صحت اخبار دریافتی مطمئن باشید. این برنامه حجم بسیار کمی ( ۲ مگابایت) دارد  و  نصب آن هم بسیار ساده و سریع است.

با خبر اخبار هر لحظه به روز باشیدپس از اجرای برنامه در صفحه اول جدولی از برترین و مهم‌ترین خبرگذاری‌های داخلی مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی هرکدام از آن‌ها به صفحه‌ای می‌رسید که اخبار را طبق دسته‌بندی که در سایت اصلی خبر گذاری قرار داده شده‌اند تفکیک کرده است. به همین دلیل این بخش برای هر خبرگذاری متفاوت است. اما دو گزینه صفحه نخست و کل اخبار برای همه مشترک است.

با گزینه صفحه نخست، اخبار اصلی و مهم که در صفحه اول سایت هستند برای شما نمایش داده می‌شود و با آن می‌توانید به سرعت به اخبار فوری و مهم دسترسی پیدا کنید. در بخش کل اخبار هم همه خبر‌ها بدون تفکیک و فیلتر، با ترتیب زمان انتشار قرار گرفته‌اند. 

در صفحه اول برنامه علاوه بر خبرگذاری‌ها، یک گزینه برای خواندن خبر‌های مهم و فوری دارید که اخبار این قسمت از همه خبرگذاری‌ها تامین می‌شود و داغ‌ترین خبر‌ها در هر حوزه‌ای را به سرعت بارگیری می‌کند. 

پس از بازکردن هر گروه، اخبار به صورت فهرستی و با الویت زمان انتشار قرار داده شده‌اند و تاریخ و ساعت انتشار هرکدام نیز در پایین آن مشخص شده است. در این فهرست برای مرور سریع‌تر فقط تیتر و عنوان اخبار قابل مشاهده هستند. برای مطالعه کامل هر خبر با کلیک بر روی آن به سادگی و بسیار سریع،بدون بازکردن مرورگر دستگاهتان به سایت مربوطه ارجاع داده می‌شوید و می‌توانید ادامه خبر را در آنجا بخوانید. 

اگر به دنبال خبر خاصی هستید در قسمت جستجو با تایپ کردن کلمه یا عبارت مورد نظر،از برنامه بخواهید که خبر‌های حاوی این کلمات را برای شما تفکیک کند. برنامه از گرافیک و رابط کاربری خوبی برخوردار است؛ با این حال در بخش تنظیمات امکان انتخاب فونت و سایز دلخواه نیز وجود دارد.

با خبر اخبار هر لحظه به روز باشید و هیچ خبری را از دست ندهید. استفاده از آن بسیار ساده و سریع‌تر از سایت و مطبوعات خبری است و همیشه در دسترس است. این برنامه را به صورت رایگان از مارکت کافه بازار دانلود کنید. 

نقاط قوت:

• استفاده از منابع رسمی و معتبر

• حجم کم 

• تفکیک اخبار بر اساس نوع و منبع

نقاط ضعف:

• امکان کپی کردن متن اخبار وجود ندارد

• بخش جستجوی دارای اشکالاتی است و ناکارآمد است

کافه‌بازار
  • با خبر اخبار هر لحظه به روز باشید
  • با خبر اخبار هر لحظه به روز باشید
  • با خبر اخبار هر لحظه به روز باشید
  • با خبر اخبار هر لحظه به روز باشید
شرکت : میلاد زادرفیع ثابت
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط