با فتوکده به زمینه گوشی خود تنوع دهید!

بهرام یوسفی
رایگان

بخش اعظمی از داده‌های ذخیره شده روی شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها مربوط به عکس‌هاست. با پیشرفت تکلونوژی رفته رفته کیفیت و رنگ و لعاب عکس‌ها نیز تغییر کرد. استفاده از عکس‌های متنوع و زیبا برای پس زمینه‌ی موبایل‌ها و کامپیوترها برای خیلی از کاربران اهمیت دارد. اما اینکه از کجا بتوان عکس‌هایی خوش رنگ و با کیفیت و در عین حال کم حجم پیدا کرد همیشه دغدقه‌ی کاربران بوده است.

فتوکده یکی از صدها برنامه‌ای است که مختص تصاویر صفحه زمینه‌ی موبایل ساخته شده است. این برنامه با انتخاب وسواسی صدها تصویر جذاب و با کیفیت را جمعآوری و دسته‌بندی کرده و به طور کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داده است. دسترسی آسان به انواع گوناگونی از عکس‌ها و دانلود بی دردسر آنها باعث شده مخاطبان زیادی به این نرم‌افزار جذب شوند. کار با فتوکده آسن‌تر از تصور است. بعد از نصب و راه‌اندازی برنامه، صفحه‌ی اصلی باز می‌شود که دارای دسته‌بندی‌های متعدد و متنوع در زمینه‌هایی مثل طبیعت، بازی، اماکن دیدنی، کارتون، کهکشان و نظایر این‌هاست. در بعضی از دسته‌ها مثل غذا، عکس‌ها به اشتباه تکرار شدند و یا در طبیعت عکس‌های دیگر و بی ربط به اشتباه قرار گرفته است. از آنجایی که برنامه یک طراحی بسیار ساده دارد بهتر است این قبیل اشتباهات برطرف شود. از آنجایی که برنامه رایگان عرضه شده پس در گوشه و کنار و در بین عکس‌ها بنرهای تبلیغاتی مختلفی قرار داده شده است. در صفحه نخست یک منوی کشویی در سمت راست  یک گزینه‌ی ستاره شکل در سمت چپ قرار گرفته. با لمس گزینه‌ی ستاره صفحه‌ای باز می‌شود که قابلیت تعویض تصویر پس زمینه را هر یک ساعت یکبار فعال می‌کند. این سیستم به دو صورت انتخاب از علاقه‌مندی‌ها و انتخاب از تصاویر منتخب انجام می‌پذیرد. با لمس دکمه فعال‌سازی تصویرهای متحرک زیبایی برای تنظیم تصویر زمینه نمایان می‌شود.

در بخش جدیدترین‌ها، آخرین بروزرسانی بدون در نظر گرفتن دسته‌بندی‌ِ عکس‌ها نمایش داده می‌شود، تا کاربر برای یافتن عکس‌های جدید تک تک دسته‌ها را زیر و رو نکند. برای استفاده از عکس‌ها فقط کافی‌ست دسته‌ی مورد نظر را باز و یک عکس را انتخاب کرد. زیر عکس سه گزینه قرار گرفته که مربوط به اشتراک‌گذاری، لایک کردن و تنظیم برای عکس مخاطبین و یا تصویر زمینه است. تنها ایرادی که می‌توان به عکس‌ها وارد کرد عدم اندازه‌ی یک دست آنهاست. مثلا اگر چندیدن عکس را ذخیره و یا در شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام به اشتراک‌ گذاشته شوند عدم هماهنگی در اندازه قابل لمس می‌شود. با اینهمه فتوکده یک برنامه‌ی عالی و کارا برای علاقه‌مندان به عکس و تنوع در تصویر زمینه است.

نقاط قوت:

-دارای ده‌ها عکس متنوع در دسته‌بندی‌های مختلف

-دارای عکس‌های با کیفیت و کم حجم

-دارای سیستم چرخی پس زمینه

-قابلیت اشتراک‌گذاری عکس‌ها در شبکه‌های اجتماعی

-قابلیت لایک عکس‌ها

-دارای تصاویر متحرک زیبا

کافه‌بازار
  • با فتوکده به زمینه گوشی خود تنوع دهید!
  • با فتوکده به زمینه گوشی خود تنوع دهید!
  • با فتوکده به زمینه گوشی خود تنوع دهید!
شرکت : شمیم سافت
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط