با “Loop” عادت‌های خوب در خود ایجاد کنید!

معصومه طالبی
رایگان

«موفقیت‌های بزرگ با برداشتن گام‌های کوتاه حاصل می‌شوند» تا به حال چند بار این جمله را شنیده‌اید؟ چند بار برای رسیدن به اهداف خود برای روز‌های آینده برنامه ریخته‌اید ولی حوصله انجام دادن آن‌ها را نداشته‌اید و برگه‌های برنامه‌ریزی خود را دور ریخته‌اید؟ شاید با اپلیکیشنی که در این پست معرفی می‌کنیم، انگیزه‌ی لازم برای بازگشت و نهادینه کردن عادت انجام این کارها را به دست آورید.

“Loop” اپلیکیشنی اندرویدی برای دستیابی به هدف‌های بلندمدت شما از طریق نهادینه کردن عادت انجام آن‌هاست. اگر مدت‌هاست دوست دارید روزانه چند دقیقه‌ای به کتاب خواندن یا ورزش بپردازید، یا نوشتن افکار و خاطرات خود را شروع کنید، یا حتی با اختصاص تایمی به صورت روزانه به انجام کارهای پروژه خود آن را به موقع تحویل دهید، Loop یک پیشنهاد عالی برای شماست. این اپلیکیشن وظیفه‌ی یادآوری انجام کارها و محاسبه پیشرفت شما را بر عهده دارد؛ تنها کافی‌ست عادت‌هایی که می‌خواهید در خود ایجاد کنید را در آن وارد کنید.

نگاهی به محیط برنامه

رابط کاربری اپلیکیشن در عین برخورداری از گرافیک زیبا، ساده است و کار با آن پیچیدگی خاصی ندارد. در صفحه نخست، باید لیست عادت‌های خود را وارد کنید. برای هر کدام از این عادت‌ها می‌توانید رنگ دلخواه، تعداد روزهای تکرار در هفته و یادآور تنظیم کنید و نگران فراموش کردن آن‌ها نباشید.

نکته‌ای که این اپلیکیشن برای انگیزه دادن به کاربر از آن استفاده می‌کند، تعریف امتیاز برای هر کدام از عادت‌هاست. درواقع روند کار به این صورت است که با هر بار تکرار انجام یک عادت، آن را در خود نهادینه‌تر می‌کنید و امتیاز بیشتری نصیب‌تان می‌شود، و در صورتی که انجام مداوم آن را رها کنید از امتیاز شما کسر خواهد شد. نمودارهای زیبایی هم برای هر کدام از عادت‌ها تعریف شده که با یک نگاه به آن‌ها می‌توانید از میزان پیشرفت خود آگاه شوید.

ویژگی دیگر این اپلیکیشن، امکان برنامه‌ریزی منعطف انجام کارهاست، یعنی می‌توان انجام عادت‌ها را به شکل روزانه، هفتگی و یا چند بار در هفته تعریف کرد. حتی امکان تنظیم تعداد تکرار به صورت دستی و دلخواه نیز در این اپ وجود دارد.

با قابلیت تنظیم یادآور برای عادت‌ها نیز نگران فراموش شدن آن‌ها نخواهید بود، می‌توانید به صورت جداگانه برای هر کدام از عادت‌ها ریمایندر تعریف کنید و در ساعت مشخصی از روز به انجام آن‌ها بپردازید. امکان به تعویق انداختن و یا dismiss این یادآورها از طریق اسمارت‌واچ نیز فراهم شده است.

تنها ویژگی این اپلیکیشن که شاید به مذاق برخی از کاربران ایرانی خوش نیاید، میلادی بودن تاریخ آن و پشتیبانی نکردن از تاریخ شمسی و زبان فارسی است، هر چند دیگر ویژگی‌های خوب Loop می‌تواند برای استفاده از آن قانع‌کننده و کافی باشد.

نقاط قوت

• گرافیک زیبا و سادگی کار با اپلیکیشن

• ارائه نمودارها و آمارهای مداوم از میزان پیشرفت شما

• امکان تنظیم یادآور برای انجام عادت‌ها

• امکان تغییر تم به NightMode

• امکان آرشیو عادت‌های انجام شده و به سرانجام رسیده

• هیچ‌گونه تبلیغی در محیط برنامه مشاهده نمی‌شود

نقاط ضعف

• عدم پشتیبانی از تاریخ شمسی و زبان فارسی

هم‌اکنون می‌توانید با دریافت و نصب این اپلیکیشن روی دستگاه‌های اندرویدی خود، در چرخه شیرین انجام عادت‌های خوب و رسیدن به اهداف خود غرق شوید!

گوگل‌پلی
  • با “Loop” عادت‌های خوب در خود ایجاد کنید!
  • با “Loop” عادت‌های خوب در خود ایجاد کنید!
  • با “Loop” عادت‌های خوب در خود ایجاد کنید!
  • با “Loop” عادت‌های خوب در خود ایجاد کنید!
شرکت : Álinson S Xavier
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط