با Feedly باهوش‌تر شوید!

ناهید نقشبندی
رایگان

هرکسی به یکسری موضوعات علاقه‌مند است و همیشه اخبار آن حوزه را دنبال می‌کند شاید کسی علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی باشد و دیگری دلش بخواهد انواع غذا‌ها و نحوه پخت آن‌ها را بشناسد. شاید هم همزمان چندین موضوع وجود داشته باشند که همیشه دنبال می‌کنید مانند اخبار، مد و سفر. برای پیگیری اخبار و اطلاعات مربوط به این موضوعات چگونه عمل می‌کنید؟ لابد می‌گویید سایت‌های مختلف یا کانال‌های تلگرامی، مجلات و ... را دنبال می‌کنید. اما بهتر نیست که به جای دنبال کردن جداگانه هر موضوع همه را با هم به‌صورت دسته‌بندی شده و یکجا داشته باشید و هر لحظه هر موضوعی که می‌خواهید را بدون سرچ کردن‌های زیاد جلوی روی خود ببینید؟ شرکت  Feedly Team چنین امکانی را برای کاربران خود ایجاد کرده است. این شرکت با ساخت برنامه Feedly – Get Smarter امکان ذخیره کردن تمام سایت‌های مورد نظرمان در یک جا را فراهم کرده است.

با Feedly باهوش‌تر شوید!

Feedly که طراحی زیبا و جذابی دارد، بیش از ۵ میلیون نصب فعال تنها در گوگل پلی داشته است. با استفاده از این برنامه می‌توانید بلاگ‌ها، مجلات و سایت‌های خبری را با دسته‌بندی منظم و زیبا بر روی دستگاه‌های موبایل یا تبلت خود بخوانید. همچنین این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد که مطالب و اخبار مورد علاقه خود را در شبکات اجتماعی‌ که در آن‌ها عضو هستید مانند Facebook، Twitter، Evernote، Buffer، OneNote، Pinterest، Linkedin، IFTTT و Zapier با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

کار با Feedly بسیار ساده است و سرعت این برنامه نیز بسیار بالا. برای ایجاد دسته‌‌بندی‌های مختلف می‌توانید سایت‌ها، وبلاگ‌ها و مجلات مختلف را در قسمت جست‌وجوی برنامه پیدا کنید و در بخش‌های مختلفی که ایجاد کرده‌اید مانند اخبار، تکنولوژی، آشپزی و ... ذخیره کنید و هر موقع که دوست دارید تنها با باز کردن برنامه Feedly به آخرین اخبار و مطالب سایت مورد نظر خود دست پیدا کنید. برای کسانی که مایل هستند سایت‌های جدید و موضوعات مختلفی را ببینند، این برنامه قسمتی ایجاد کرده است که با رجوع به آن دسته‌ندی‌های متفاوتی را خواهید دید که با انتخاب هرکدام لیستی از مجلات، بلاگ‌ها و سایت‌های مختلف که از محبوبیت خوبی برخوردارند برای شما باز می‌شود. سرعت بیشتر در رسیدن به انواع منابع خبری به این معنی است که می‌توانید در موضوعاتی که برایتان اهمیت دارند کاملا به روز باشید و مفید واقع شوید و همچنین ایده‌هایی ناب‌تر در فعالیت‌هایتان به کار ببندید.

نقاط قوت:با Feedly باهوش‌تر شوید!

• سرعت بالا

• طراحی جذاب و گرافیک بالا

• امکان دسته‌بندی موضوعی منبع‌های خبری  سایت‌های مورد نظری که دنبال می‌کنید.

• امکان پیدا کردن سایت‌های محبوب و پر خواننده از طریق قسمت پیشنهادات خود Feedly

• امکان کنار هم جمع کردن تمام سایت‌ها و منابع خبری که در طول روز به آنها رجوع می‌کنیم در یکجا

نقاط ضعف:

• حجم به نسبت بالا

• عدم دسترسی به بعضی از سایت‌ها

اپ‌استور کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • با Feedly باهوش‌تر شوید!
  • با Feedly باهوش‌تر شوید!
  • با Feedly باهوش‌تر شوید!
  • با Feedly باهوش‌تر شوید!
شرکت : Feedly Team
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط