برای موفقیت در کنکور، ساکن سیاره ملون شوید!

نیلوفر خسروی
رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای

کنکور دارید و به دنبال یک برنامه خوب کمک درسی هستید؟ سیاره ملون را امتحان کنید! این برنامه با اسم بامزه و لوگوی بانمکش، بسیار خوب عمل کرده است. این اپلیکیشن با شعار «یادگیری سریع، عمیق و شیرین در سیاره ملون» دلیل انتخاب چنین اسمی را روشن کرده است! 

با ما در نقد و بررسی سیاره ملون همراه باشید.

گرافیک خوب برنامه و کیفیت تصاویر و زیبایی لوگوهای انتخابی، اولین نکته‌ایست که به چشم می‌آید.

ارتباط خوبی با ویدیوهای آموزشی دارید؟ به نظرتان به جای خواندن کتاب یا در کنار آن، دیدن ویدیوهای آموزشی امری مفید است؟ پس بدانید که ملون با تولید ویدیوهای باکیفیت، در این مسیر قدم برداشته است.

درباره برنامه

این مجموعه، برای دو پایه‌ی پیش دانشگاهی و دهم، توسعه داده شده، اما بخش‌های اختصاصی دیگری نیز دارد، از جمله آزمون‌های قلم چی، گزینه دو، سراسری، آزمون مدارس برتر کشور و مجموعه امتحانات نهایی سوم.

با ورود به هر درس، مباحث مختلف به صورت تفکیک شده، نمایش داده خواهند شد. یکی از نکات مثبت این برنامه نیز همین است، اگر به موضوعی تسلط دارید، می‌توانید از دیدن ویدیوهای آموزشی آن صرف نظر کرده و به سراغ قسمت‌های مهمی که مایل به یادگیری‌شان هستید بروید. در واقع ملون با دسته بندی موضوعی و جزئی، به صرفه جویی در وقت نیز کمک خواهد کرد.

برای موفقیت در کنکور، ساکن سیاره ملون شوید!

نکته: برخی از مباحث رایگان هستند و برخی دیگر نیاز به پرداخت دارند. در نتیجه با دیدن چند ویدیوی رایگان، کیفیت کار برنامه دستتان می‌آید و سپس می‌توانید با اطمینان پرداخت کنید.

مبحث دلخواهتان را انتخاب کنید و بر روی گزینه‌ی دریافت کلیک کنید؛ به همین سادگی! حالا می‌توانید ویدیوی آن را دیده و حتی بر روی ویدیو، یادداشت‌های شخصی‌تان را بگذارید.

کیفیت بالای ویدیوها!

ویدیوها بسیار خوب و باکیفیت هستند و استادی با صدای رسا و شمرده بر روی آن‌ها صحبت می‌کند. همزمان با صحبت‌های استاد، درس بر روی تخته سیاه نوشته شده و پیش می‌رود و در نتیجه فرآیند یادگیری دقیقا مانند یک کلاس درس ادامه دارد.

خود را بیازمایید!

سیاره ملون ماهنامه‌هایی را به صورت اختصاصی توسط برنامه منتشر می‌کند، با ورود به قسمت «پاسخنامه سوالات مجله» می‌توانید این آزمون‌ها را همراه با پاسخ‌هایشان دریافت کرده و خود را بیازمایید.

اگر به برگزاری آزمون‌های سال‌های گذشته علاقه دارید، سراغ سایر آزمون‌های درون برنامه بروید. در این آزمون‌ها نیز پاسخ‌ها قابل دریافت هستند و به سادگی می‌توانید خود را محک بزنید. در واقع این برنامه، تمام سوال‌های چند سال اخیر را در آزمون‌های مهم کشوری جمع کرده است و با استفاده از آن، علاوه بر یادگیری، راهی برای آزمایش نیز پیش رویتان قرار خواهد داشت.

نکته: این برنامه تنها آزمون‌های رشته‌های ریاضی و تجربی را پوشش می‌دهد.

برای موفقیت در کنکور، ساکن سیاره ملون شوید!مشاوره آموزشی

علاوه بر یادگیری، مبحث پر اهمیت دیگر، برنامه‌ریزی و هدفمندی است. در قسمت «مشاوره آموزشی»، سه قسمت رایگان وجود دارد:

• هدف

• برنامه مشخص

• انواع روش‌های برنامه ریزی

اخبار کنکور و برنامه

در بالاترین قسمت برنامه، بخشی نیز به اخبار اختصاص داده شده که از طریق آن، خبرهای کنکور و همچنین خبرهای سیاره ملون را دریافت خواهید کرد.

برای موفقیت در کنکور، ساکن سیاره ملون شوید!

لازم به ذکر است که کیفیت ویدیوهای آموزشی اختصاصی سیاره ملون، مثال زدنی است. بدون تعارف می‌توان ملون را یکی از موفق‌ترین‌ها در حوزه‌ی کاری‌اش معرفی کرد. اگر برنامه بتواند در همین مسیر بماند و کار خود را به سایر رشته‌ها نیز گسترش دهد، قطعا آینده بسیار روشنی خواهد داشت. از طرفی برنامه با تبلیغات بیشتر می‌تواند کاربران بیشتری را جذب کرده و به آن‌ها در طی کردن مسیر تحصیلی‌شان کمک کند. سیاره ملون در کافه بازار بیش از دو هزار بار دانلود شده است.

در پایان به بیان نقاط قوت و ضعف برنامه می‌پردازیم.

برای موفقیت در کنکور، ساکن سیاره ملون شوید!نقاط قوت:

• کیفیت بالای ویدیوهای آموزشی

• گرافیک و طراحی عالی

• رابط کاربری خوب

• امکان برگزاری آزمون و سنجش

• دسته بندی خوب مطالب در هر بخش

• دسترسی به اخبار برنامه و کنکور

• دریافت ویدیوهایی رایگان در حوزه مشاوره

• امکان خرید اشتراک ماهانه

• امکان دریافت پیشینه و سابقه مدرسین در قسمت «درباره ما»

نقاط ضعف:

• ای کاش برنامه سایر رشته‌ها را نیز پوشش دهد.

سیاره ملون را بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید و آی‌او‌اس دانلود کرده و ساکن آن شوید!

برای موفقیت در کنکور، ساکن سیاره ملون شوید!

اپ‌استور کافه‌بازار
  • برای موفقیت در کنکور، ساکن سیاره ملون شوید!
  • برای موفقیت در کنکور، ساکن سیاره ملون شوید!
  • برای موفقیت در کنکور، ساکن سیاره ملون شوید!
  • برای موفقیت در کنکور، ساکن سیاره ملون شوید!
شرکت : توسعه همراه‌افزار ایرانیان
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط