بررسی بازی The Simpsons: Tapped Out

ناهید نقشبندی
رایگان

بازی The Simpsons: Tapped Out که قابل نصب بر روی گوشی‌های IOS و Android  سه به بالا است، بر اساس انیمیشن خانواده سیمپسون توسط شرکت EA Mobile  ساخته شده و از سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه شده است. از سال ۲۰۱۳ نیز نسخه دستگاه‌های Kindle Fire این بازی منتشر شد. دارندگان گوشی‌های بلک بری ۱۰ نیز می‌توانند از Amazon Appstore نسخه اندروید بازی را دانلود کنند. این بازی بیش از پنجاه میلیون نصب فعال تنها در گوگل پلی داشته است.

بازی The Simpsons: Tapped Out برای علاقه‌مندان به سریال سیمپسون‌ها بسیار لذت‌بخش، آسان و البته اعتیادآور است. داستان بازی با خرابکاری شخصیت اصلی داستان، هومر شروع می‌شود که آنقدر سرگرم بازی با مای پدش است که بحرانی در نیروگاه محل کارش ایجاد می‌کند و منجر به تخریب شهر اسپرینگ فیلد می‌شود؛ به همین دلیل مجبور است تنهایی شروع به ساخت شهر و برگرداندن شخصیت‌های کلیدی به داستان شود. در این مسیر لیزا دخترش نیز به او کمک می‌کند. این بازی از نوع بازی‌های ساخت و ساز در شهر محسوب می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد که به سلیقه خود شهر اسپرینگ فیلد را ساخته و حفظ کنند. کاربران می‌توانند با  پول رایج بازی یا با خرید دونات با پول واقعی ساختمان‌های مختلفی از جمله خانه‌ها، مغازه‌ها و فروشگاه‌ها و مراکز عمومی و امکانات رفاهی را به شهر اضافه کنند. بازی‌کنان با ساخت و ساز بیشتر، گسترده‌تر کردن شهر و پیدا کردن شخصیت‌های اصلی پیشرفت کرده و به مراحل بعدی بازی راه پیدا می‌کنند. تنوعی که در این بازی برای افزودن مزارع، رودخانه، جاده‌ها، پیاده‌روها و قسمت‌های مختلف شهر وجود دارد باعث می‌شود کاربران زیادی به این بازی جذب شوند و اوقات فراغت خود را با پیشرفت در سطوح بسیار زیاد بازی و موضوعات مختلف هر سطح بگذرانند.

نقاط قدرت:بررسی بازی The Simpsons: Tapped Out

• گرافیک بازی بالاست و تصاویر بسیار واضح هستند.

• محتوای بازی به طور مداوم به روز می‌شود، مثلا در طول تعطیلات عید شکرگذاری یا هالوین قسمت‌های جدیدی به بازی اضافه شد. تم‌های متنوع و مراحل بسیار زیاد و محتوای متفاوت از نکات جالب بازی است.

• این بازی تنها محدود به زبان انگلیسی نیست و هفت زبان دیگر را نیز شامل می‌شود که یکی از دلایل محبوبیت آن میان کاربران غیر انگلیسی زبان است.

نقاط ضعف:

• این بازی نیازمند اتصال مداوم به اینترنت است و در ابتدا برای راه اندازی آن باید حدود یک گیگ دانلود انجام شود. در ادامه نیز مصرف اینترنت شما را به حد قابل ملاحظه‌ای زیاد خواهد کرد.

• بازی روایتی طنزآمیز و کمدی دارد با این حال گاهی کنایه‌های نامناسبی در مکالمات شخصیت‌ها دیده می‌شود.

اپ‌استور گوگل‌پلی
  • بررسی بازی The Simpsons: Tapped Out
  • بررسی بازی The Simpsons: Tapped Out
  • بررسی بازی The Simpsons: Tapped Out
شرکت : Electronic Arts
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط