برنامه مدیتیشن (Insight Timer)

نیلوفر خسروی
رایگان

به مدیتیشن علاقه دارید و برایتان مهم است با سایر کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند در ارتباط باشید؟ Insight Timer را امتحان کنید.

Insight Timer این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از نظرات اساتید بزرگ این رشته کمک بگیرید و با کسانی که مثل خود شما به مدیتیشن علاقه دارند ارتباط برقرار کنید.

در ابتدای ورود به این اپلیکیشن با وارد کردن یک ایمیل، حساب کاربری‌ای به نام خودتان می‌سازید.

نحوه‌ی استفاده؛

روش استفاده از این اپلیکیشن این است که در قسمت Timer شما مدت زمانی را که می‌خواهید به مدیتیشن بپردازید ، تعیین می‌کنید. اینکه دوست دارید این مدت زمان را به چند بخش تقسیم کنید، مشخص می‌کنید و سپس تنظیم می‌کنید که هنگام رسیدن به زمان مورد نظر اپلیکیشن با چه صدای زنگی به شما اطلاع دهد. همینطور می‌توانید موسیقی زمینه ای از صداهای طبیعت برای مدیتیشن خود انتخاب کنید.

زیباترین وجهه‌ی این اپلیکیشن این است که نشان می‌دهد در هر لحظه چند نفر در حال انجام مدیتیشن هستند و خود را هماهنگ با گروه خاصی از مردم می‌یابید. 

. همچنین با وارد شدن به قسمت Nearby متوجه می‌شوید که چه کسانی در نزدیکی محل سکونت شما در حال استفاده از Insight Timer هستند.

. با وارد شدن به قسمت Friends از ساعت‌های مدیتیشن دوستانتان باخبر می‌شوید و این امکان را دارید تا با هماهنگی و از راه دور با هم دوره‌ای را آغاز کنید.

. در قسمت Guided می‌توانید به مدیتیشن‌هایی که اساتید بزرگ این رشته به اشتراک گذاشته اند دسترسی داشته باشید و میزان محبوبیت هر کدام را با دیدن امتیاز‌ها و نظرات کاربران قبل از انتخاب و انجام آن مدیتیشن بررسی کنید. از نظرات و راهنمایی‌های آن‌ها استفاده کنید و روز به روز کیفیت کار خود را بالا ببرید.

. مدیتیشن زمینه‌ای است که انسان‌های زیادی را به دور هم جمع می کند، فارغ از اینکه این افراد به چه زبانی سخن می‌گویند یا چه سن و جنسیتی دارند، بر همین اصل در قسمت Groups می‌توانید وارد گروه‌های مختلفی شوید که بعضی از آن‌ها بیش از ۴۵ هزار نفر جمعیت دارند و نظرات و نوشته‌های آن ها را بخوانید و با آن‌ها هماهنگ شوید. 

ٰبه نظر من و با توجه به توضیحات خود برنامه، این اپلیکیشن جامعه‌ی بزرگی از فعالین این زمینه را به خود اختصاص داده است که هر روز و هر ساعت قابل دسترس هستند.

در انتها و بعد از اینکه مدتی از این اپلیکیشن استفاده کردید و می‌توانید نمودارهایی از فعالیت خود و زمان‌هایی که صرف مدیتیشن کرده‌اید را ببینید و خود را ارزیابی کنید. قطعا این امر به افزایش بازده و نظم بخشیدن به فعالیت‌های شما کمک خواهد کرد.

اگر حداقل علاقه دارید این زمینه را امتحان کنید، این اپلیکیشن راه بسیار خوبی برای یک شروع قدرتمند و منظم است. حتما آن را امتحان کنید. در حال حاضر بیش از پانصد هزار نفر از Insight Timer  استفاده می‌کنند.

نسخه‌ی ۱۲.۲.۱۰ این اپلیکیشن هم اکنون برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android به صورت رایگان در دسترس است.

اپ‌استور کافه‌بازار مایکت
  • برنامه مدیتیشن (Insight Timer)
  • برنامه مدیتیشن (Insight Timer)
  • برنامه مدیتیشن (Insight Timer)
  • برنامه مدیتیشن (Insight Timer)
شرکت : Insight Network
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط