تصویر ساز پروفایل

زهرا ساکی
رایگان

شاید شما هم با دیدن عکس‌های خاص پروفایل دیگران از خود بپرسید که چگونه این کار را انجام داده‌اند و فکر کنید که برای ساختن آن‌ها از ابزار یا روش‌های پیچیده‌ای استفاده کرده‌اند. 

اما در حقیقت اینطور نیست، سایت و اپلیکیشن‌های مختلفی برای ایجاد عکس‌های جالب و افکت گذاری روی عکس‌ها وجود دارند که با یک کلیک این کار را انجام می‌دهند. مسئله اصلی شناختن و پیدا کردن این برنامه‌های کوچک است.

یکی از اپلیکیشن‌های این دسته، اپلیکیشن پروفایل ساز تلگرام و اینستاگرام است که اختصاصا برای ایجاد عکس‌های قرینه و انعکاسی ساخته شده‌اند. این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد که عکس‌های ساده و معمولی خود را به عکس‌هایی جذاب و متفاوت از دیگران تبدیل کنید. 

بررسی برنامه:

این اپلیکیشن امکانات زیاد و مختلفی را در اختیار شما قرار نمی‌دهد و به همین دلیل رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد. پس از نصب و اجرای برنامه شما با دو انتخاب روبرو هستید؛ استفاده از عکس‌های گالری یا گرفتن عکس جدید با دوربین دستگاه.

تصویر ساز پروفایلپس انتخاب و تایید عکس، برنامه در صفحه بعدی از شما می‌خواهد که حالت عکس خود را انتخاب کنید؛ آینه‌ای یا انعکاس در آب. برنامه این امکان را به شما می‌دهد که قبل از انجام عملیات عکس خود را کراپ کنید یا آن را در کادر بچرخانید و ویرایش را با اندازه دلخواه آغاز کنید.

اگر آیینه‌ای را انتخاب کرده باشید، پس از آن می‌توانید از چند حالت مختلف افقی و عمودی یکی را انتخاب کنید تا عکس از جهتی که شما می‌خواهید قرینه پیدا کند.

ابزار دیگری که برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد افکت گذاری است. در این مرحله می‌توانید فیلتر‌های رنگی مختلف و افکت‌های خاصی  را به عکس خود اضافه کرده و آن‌ها را متفاوت کنید.

کمی به عقب بر‌می گردیم و اینبار به جای آیینه‌ای، انعکاس را انتخاب می‌کنیم. در اینجا هم همه مراحل به صورت بخش قبلی انجام می‌شود. اما از آنجایی که عکس ها به صورت عمودی انعکاس می‌یابند، در حین کراپ کردن عکس دقت کنید که عکس نسبتا عریض باشد تا پس از انعکاس دادن خیلی کشیده نشود. 

پس از تکمیل عکس شما انتخاب‌ های مختلفی برای ذخیره یا اشتراک گذاری آن دارید. 

می‌توانید عکس را در دستگاه یا کارت حافظه ذخیره کنید، به صورت مستقیم در تلگرام به اشتراک بگذارید یا یکی دیگر از برنامه‌های موجود روی دستگاه خود را برای اشتراک گذاری عکس انتخاب کنید.

با این اپلیکشین کوچک عکس‌های خود را به تصاویری حرفه‌ای و خاص تبدیل کنید و آن‌ها را برای پروفایل خود انتخاب کنید یا با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نقاط قوت:

• اضافه کردن افکت به تصاویر

• اشتراک گذاری مستقیم عکس‌ها

نقاط ضعف:

• وجود تبلیغات در محیط برنامه

 

 

 

 

 

کافه‌بازار
  • تصویر ساز پروفایل
  • تصویر ساز پروفایل
  • تصویر ساز پروفایل
  • تصویر ساز پروفایل
شرکت : گروه نرم افزاری شایلی
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط