تقویم آسمان، برنامه‌ای کاربردی برای اندروید

آذین بکتاش
رایگان

هر چقدر هم اهل خلوت نگه داشتن فضای گوشی‌تان باشید، از خیر تقویم که نمی‌شود گذشت؛ پس چه بهتر که تقویمی با قابلیت‌های بیشتر نصب کنید تا بتوانید برای مدیریت زمان و ذهن‌تان هم از آن بهره بگیرید.
تقویم چندکاره آسمان اپلیکیشنی خوب به لحاظ رابط کاربری و قابلیت‌‌های جانبی است، که می‌توانید به عنوان دفترچه یادداشت هم از آن استفاده کنید.
کار با برنامه
تقویم آسمان، برنامه‌ای کاربردی برای اندرویدبعد از نصب برنامه  امکان ملاحظه تاریخ را به سه صورت روزانه، هفتگی و ماهانه دارید، که از نوار کشویی سمت راست بالای صفحه می‌توانید نوع آن‌ را تغییر دهید. در نمایش تقویم در حالت روزانه، شما مثل یک سررسید کاغذی فضایی خالی برای یادداشت نویسی دارید که با اسکرول کردن صفحه بخش بیشتری از آن را خواهید دید. اما همین فضای یادداشت‌نویسی هم با قابلیت تقسیم‌بندی محتوایی، تفکیک شده است؛ برای استفاده از این تفکیک باید به صورت جداگانه وارد بخش «دفترچه یادداشت» بشوید. برای این کار از همان نوار کشویی بالا سمت راست صفحه اصلی این گزینه را انتخاب کنید. در این بخش بر روی نوار منوی پایین صفحه سه قابلیت یادداشت، رویداد و وظیفه را دارید.
بعد از نوشتن یادداشت‌تان، متن آن در تقویم صفحه اول در تاریخ خودش نمایش داده خواهد شد. بخش رویداد‌ها برای ثبت‌ قرار‌هایتان است که می‌توانید قابلیت اعلان آن را فعال کنید، تا برنامه با ارسال نوتیفیکیشن موعد آن‌ را به شما یاد‌آوری کند. در بخش وظیفه هم کارهای واجب‌تان را می‌توانید لیست کنید که در روز خودش نمایش داده خواهد شد.
تقویم آسمان، برنامه‌ای کاربردی برای اندرویداین اپلیکیشن همچنین اوقات شرعی را در بخش نمایش روزانه به صورت آیکون نمایش می‌دهد و قابلیت پخش اذان هم دارد.
یک قابلیت خیلی مهم این برنامه هم این است که می‌تواند با تقویم گوگل سینک شود.
با تقویم اندرویدی آسمان امکان تبدیل تاریخ‌های شمسی به میلادی و برعکس را هم دارید.
روی هم رفته در بین تقویم‌های موجود برای گوشی‌های اندروید، این اپلیکیشن به خاطر گرافیک خوب، رابط کاربری قابل قبول و قابلیت‌های مفید جزو انتخاب‌های خوب محسوب می‌شود.
این اپلیکیشن پرداخت درون برنامه‌ای دارد و در نسخه رایگان آن فقط امکان وارد کردن سه یادداشت، سه رویداد و سه وظیفه را دارید.
نقاط قوت
امکان نمایش تاریخ‌ها به سه صورت روزانه، هفتگی و ماهانه
قابلیت‌های دفترچه یادداشت با سه بخش تفکیک شده یادداشت، رویدادها و وظیفه
قابلیت تبدیل تاریخ
امکان سینک شدن با تقویم گوگل
نقطه ضعف
محدودیت استفاده از دفترچه یادداشت در نسخه رایگان

کافه‌بازار
 • تقویم آسمان، برنامه‌ای کاربردی برای اندروید
 • تقویم آسمان، برنامه‌ای کاربردی برای اندروید
 • تقویم آسمان، برنامه‌ای کاربردی برای اندروید
 • تقویم آسمان، برنامه‌ای کاربردی برای اندروید
شرکت : گندم

نظرات

 • عکس کاربر
  امین (تایید نشده) / ۰۸ آوریل ۲۰۱۷ پاسخ

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین my homepage - دانلود برتر

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط