تمشک؛ خرید آنی شارژ

مهسا اباذری
رایگان

امروزه با روی کار آمدن نرم افزارهای خرید شارژ، کمتر افرادی را می‌بینیم که بابت خرید شارژ سیم کارت اعتباری خود، روانه مراکز خرید شوند. پیش‌تر به معرفی و بررسی برنامه‌های مشابهی همچون آوا پرداخت، سون شارژ، ای شارژ و ... پرداخته بودیم؛ امروز نیز قصد داریم یک برنامه پرطرفدار دیگر را به شما معرفی کنیم: تمشک! پس اگر تا همین امروز برای خرید شارژ خود به صورت حضوری اقدام می‌کردید، پیشنهاد می‌دهیم این اپلیکیشن پرکاربرد را بر روی گجت اندرویدی خود نصب کرده و ما را در این نقد و بررسی همراهی کنید. 

 

نگاهی به برنامه

یکی از قابلیت‌هایی که سبب تمایز بین تمشک با سایر برنامه‌های مشابه می‌شود، اجرای آنی نرم افزار بدون نیاز به نصب است! بله، شما بدون این که نیاز به دانلود و نصب نرم افزار داشته باشید، قادر به استفاده و خرید شارژ خواهید بود.

کار با تمشک بسیار آسان است. چنانچه تمایل به خرید شارژ مستقیم دارید، فقط کافیست آیتم مربوطه را لمس کرده و مبلغ شارژ مورد نظر را انتخاب کنید؛ خط مورد نظر در کسری از ثانیه شارژ خواهد شد. همچنین اگر از کاربران ترابردی هستید، با انتخاب یکی از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و یا رایتل، قادر به دریافت شارژ مورد نظر خواهید بود.

باید توجه داشت که مبالغ شارژ در تمشک به صورت محدود تعریف شده‌اند، یعنی اگر شما تمایل به دریافت شارژ با مبلغی غیر از مبالغ موجود داشته باشید، قادر به وارد کردن به صورت دستی نخواهید بود.

در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف این نرم افزار کارآمد خاهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:

• امکان خرید شارژ با پرداختی سریع و امن

• پشتیبانی از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل

• اجرای آنی نرم افزار بدون نیاز به نصب

• امکان خرید شارژ توسط کابران ترابردی

 

نقاط ضعف:

• عدم امکان خرید شارژ با مبلغ دلخواه

 

صرف نظر از نقطه ضعف مذکور که امید می‌رود در نسخه‌های آتی برطرف شود، تمشک امکانات مفیدی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. توجه به این نکته که در حال حاضر بیش از ده هزار کاربر این نرم افزار را بر روی دستگاه‌های خود نصب کرده‌اند، اثباتی بر کارآمد بودن تمشک است.

کافه‌بازار
  • تمشک؛ خرید آنی شارژ
  • تمشک؛ خرید آنی شارژ
  • تمشک؛ خرید آنی شارژ
شرکت : Tammeshk
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط