خواص معجزه آسای عسل

زهرا ساکی
رایگان

عسل از قدیمی ترین و نخستین شیرین کننده هایی است که انسان استفاده کرده است و شامل قندهایی چون گلوکز، فروکتوز، مواد معدنی همچون منیزیم، پتاسیم، کلسیم، کلریدسدیم، گوگرد، آهن و فسفات است. همچنین عسل‌ها بسته به نوع و کیفیت ویتامین‌های مختلفی را دارند و به دلیل وجود همین مواد مغزی عسل برترین غذای انسان شناخته می‌شود.

علاوه بر موارد ذکر شده در حد کمی مس، ید و روی نیز در عسل وجود دارد. به همین جهت در حال حاضر زنبورهای عسل یکی از بخش های اساسی و اصلی اقتصاد کشاورزی سالم به حساب می آیند. از ویژگی های مهم عسل خاصیت میکروب کشی آن است. عسل یک ضدعفونی کننده طبیعی است. تحقیقات انجام شده در سال های اخیر نشان می دهد که گذاشتن آن بر روی زخم ها مانع عفونت می شود. از آنجایی که عسل حاوی مواد آنتی باکتریایی است می تواند به خوبی باعث بهبود زخم ها شود.

خواص و مصارف عسل برای درمان بسیارند؛ از کمک به هضم غذا با خوردن عسل تا درمان سینوزیت با استفاده از محلول شست وشوی عسل. برنامه‌ای که امروز به شما معرفی می‌کنیم همه این کاربرد‌ها را در کنار هم جمع کرده و خواص بی نظیر عسل را در قالب یک اپلیکیشن با عنوان عسل درمانی ارائه کرده است. 

در این برنامه شما با خاصیت‌های درمانی مختلف عسل آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید چطور از عسل برای درمان بیماری‌های مختلف استفاده کنید. در فهرست برنامه صفحات مختلفی قرار گرفته‌اند که هرکدام از آن‌ها به توضیح یکی از خواص عسل و همینطور روش استفاده از آن پرداخته است.

در بخش تنظیمات شما می‌توانید اندازه و نوع فونت را تغییر دهید. همچنین امکان جستجو در متن نیز وجود دارد. اگر مطلبی برای شما جذابیت بیشتری داشت یا میخواستید دوباره آن را مطالعه کنید با کلیک کردن روی آیکون قلبی که در کنار عنوان است، صفحه را به لیست علاقمندی‌های خود اضافه کنید تا بعدا راحت‌تر آن را پیدا کنید.

یکی دیگر از امکانات برنامه قابلیت اشتراک گذاری است. به این صورت شما می‌توانید آن را برای دیگران هم ارسال کنید تا از این مطالب مفید استفاده کنند. 

این برنامه پرطرفدارکه برای پلتفرم‌های اندروید قابل استفاده است بیش از ۲۰۰۰ بار در مارکت اندرویدی کافه باز دانلود شده است و همینطور توانسته امتیاز ۵ از ۵ را کسب کند.

نقاط قوت:

• ایجاد لیست علاقمندی‌ها

• امکان تنظیم فونت

نقاط ضعف:

• رابط کاربری ضعیف

کافه‌بازار
  • خواص معجزه آسای عسل
  • خواص معجزه آسای عسل
  • خواص معجزه آسای عسل
شرکت : سهیلا
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط