درس خواندن به سبک دانشگاه شریف

رایگان

امروزه تکنولوژی بخش مهمی از زندگی روزمره را تشکیل داده است. استفاده از تکنولوژی‌هایی همچون گوشی‌های هوشمند می‌تواند برای دانش‌آموزان مقاطع آخر مضر باشد و موجبات تلف شدن وقت آنان را فراهم آورد. برای جلوگیری از این اتلاف وقت، دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف با انتشار اپلیکیشن «آلاء و تخته خاک» برای دانش‌آموزان برنامه ویژه‌ای دارد.

اپلیکیشن آلاء زیر نظر مدیر دبیرستان دانشگاه شریف و جمعی از دانشجویان این دانشگاه در سال ۱۳۹۲ تولید شد که در ابتدای راه تنها به دروس پیش‌دانشگاهی پرداخته بود.

در طول سال تحصیلی ۹۳-۹۴ ویدیوهای مربوط به المپیادهای فیزیک و نجوم به این مجموعه افزوده شد و تدریس کاملی از دروس پایه و جمع‌بندی‌های کنکور نیز روی آن قرار گرفت.

در طول سال تحصیلی ۹۴-۹۵ به این برنامه موضوعات مربوط به مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته کنکور نیز اضافه شد.

در طول سال تحصیلی ۹۵-۹۶ استودیو آلاء تاسیس و پروژه‌ی ۰ تا ۱۰۰ کنکور، بر روی اپلیکیشن آلاء پیاده سازی شد؛ هم‌چنین در طول این مدت انجمن آلاء نیز افزایش پویایی داشته است.

در طول روزهای گذشته از سال تحصیلی ۹۶-۹۷ اپلیکیشن آلاء، تدریس ویژه سال دهم و یازدهم را برای دانش‌آموزان به ارمغان آورده است. مشاوران این مجموعه با ارائه برنامه‌های سالانه، ماهانه و روزانه به دانش‌آموزان برای ممتازتر شدن و هدایت به سوی اهدافشان کمک می‌کنند.

با گذشت زمان تکامل حداکثری این اپلکیشن منجر به گردآوری بانک ویدیویی کاملی از تدریس مدرسان دبیرستان دانشگاه شریف شده است.

مهم‌ترین مزیت اپلیکیشن آلاء رایگان بودن آن است و با شعار «آلاء رایگان هست و به لطف خدا همیشه رایگان خواهد ماند» به فعالیت خود ادامه می‌دهد. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان اوقات فراغت دانش‌آموزان را به فرصتی برای آموزش تبدیل کرد و به شیوه‌ای نوین و جذاب‌تر نوجوانان را به یادگیری ترغیب نمود.

با ورود به اپلیکیشن آلاء به سه بخش زیر دسترسی خواهید داشت:

• آلاء

• تخته خاک

• انجمن

که با هر بخش جداگانه آشنا خواهید شد.

۱- آلاء:

در این بخش به رایگان به ویدیوهای دانشگاه صنعتی شریف دسترسی خواهید داشت. 

ویدیوها در چهار دسته‌بندی «کلاس کنکور ۹۷»، «مقطع یازدهم»، «مقطع دهم» و «همایش و جمع‌بندی» قرار دارند که با انتخاب هر دسته به ویدیوهای موضوع مربوطه دسترسی خواهید داشت. 

ویدیوهای موجود در هر دسته بصورت نامحدود و رایگان برای دانلود در اختیار شما قرار گرفته‌اند و شما می‌توانید نسخه با کیفیت بالا و یا نسخه با حجم کم را انتخاب و ویدیو مربوطه را دانلود و مشاهده نمایید.

۲- تخته خاک:

در این بخش، شما از تعداد کاربران و مشاوره‌های این برنامه با خبر می‌شوید و تاریخ روز را نیز برایتان به نمایش می‌گذارد.

در بخش تخته خاک امکان خرید تدریس‌های اساتید به نام کشور نیز وجود دارد که برای ثبت نام و خرید تنها نیاز است شماره تلفن همراه و شماره ملی خود را در قسمت ورود/ثبت نام وارد کنید.

در این بخش فیلم‌ها و جزوات مورد نیاز برای آزمون‌های قلم‌چی در تاریخ‌های مختلف جهت خرید قرار داده شده است. 

۳- انجمن:

در این بخش انجمن‌های مختلف برای گفتگو در مورد موضوعات متنوع وجود دارد که این موضوعات شامل سوالات درسی، غیر درسی، مسائل مشاوره‌ای و مباحث آزاد می‌باشد. در این بخش دانش آموزان می‌توانند سوالاتی که برایشان مطرح شده است را با دیگران به اشتراک بگذارند و پاسخ خود را دریافت کنند.

مخصوص همه ی کنکوری ها، دهمی ها و یازدهمی هاست.

در آلاء تمام مباحث از پایه و صفر صفر رو بررسی می کنیم، نکات حرفه ای کنکوریش هم بهتون میگیم. جزوه و آزمون هم براتون میذاریم و به زودی برنامه مطالعاتی هم میدیم که راحت بشینید درس بخونید

این برنامه سه قسمت اصلی داره

آلاء

تمام خدمات آلاء صلواتی هست و بهترین کیفیت رو رایگان براتون فراهم می کنه. تو آلاء بیش از ۵۰۰۰ ساعت فیلم آموزشی وجود داره که هر نیازی رو پوشش میده با آلاء به جرات می تونیم بگیم به هیچ چیز دیگری نیاز ندارید.

تخته خاک

تو تخته ما کلی جزوه و آزمون رایگان هر هفته اضافه می کنیم، علاوه بر اون همایش ها و اردوهای جمع بندی خوب رو گذاشتیم که بتونید استفاده کنید و برنامه های خوبی هم برای شب های آزمون های قلم چی و گزینه ۲ داریم.

تازه امکان پرسیدن سوال مشاوره ای به صورت فایل صوتی هم تو تخته خاک فراهمه، تا بهترین مشاوران کشور سوال شما رو پاسخ دهند.

انجمن آلاء

انجمن آلاء جایی هست که می تونید با آلایی های دیگه ارتباط برقرار کنید و سوالات درسی خودتون بپرسید یا اینکه ببینید بقیه چی کار می کنند که موفق میشن و از زبون خودشون بشونید و هر سوالی داشتید ازشون بپرسید.

اینجا می تونید کلی دوست خوب مجازی و واقعی پیدا کنید، دوستانی که در سخت ترین لحظات زندگی پیش شما خواهند بود.

اپلیکیشن آلاء و تخته خاک مبتنی بر وب بوده که سبب می‌شود شما برای دسترسی به تمام محتوای آلاء به شبکه جهانی اینترنت نیاز داشته باشید.

این اپلیکیشن آموزشی تا به این بیش از ۳۰ هزار بار از طریق کافه بازار دانلود شده که این رقم خود نشان از محبوبیت بالای آن دارد و انتظار می‌رود این تعداد در روزها و هفته‌های آتی با رشد چشمگیری شاهد باشد.

کافه‌بازار
  •  درس خواندن به سبک دانشگاه شریف
  •  درس خواندن به سبک دانشگاه شریف
  •  درس خواندن به سبک دانشگاه شریف
شرکت : آموزش مجازی آلا
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط