راه‌های مسخره برای مردن (Dumb Ways to Die Original)

ستاره ارانی
رایگان

بازی Dumb Ways To Die یا راه‌های مسخره برای مردن، یک بازی ویدیویی جذاب و پرطرفدار است که به عنوان یکی از بازی‌های محبوب توانسته خود را مطرح کند.

این بازی برای پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل های اندروید و آی او اس به صورت رایگان در دسترس کاربران و علاقمندان به این دست از بازی ها است.

داستان بازی:

بازی از یک ایستگاه قطار شروع می‌شود، که یکی از کاراکترهای بازی منتظر شماست، در طول بازی جانِ کاراکترهای انمیشنی بازی به نحوه بازی شما بستگی دارد. با شروع هر مرحله برروی صفحه نمایش، کاری از شما خواسته میشود که در صورتی که موفق به انجام آن نشوید، کاراکتر آن مرحله به طرز مسخره و خنده داری کشته میشود، ممکن است لقمه ی ماهی‌های آدم خوار شود، درحال دویدن بسوزد و یا یک مار به جای ساندویچ او را ببلعد. 

روش انجام کارهایی که بازی برای حفظ جانِ کاراکتر از شما می‌خواهد سخت نیستند اما نیازمند سرعت و دقت اند و هرچه مراحل بیشتری را پشت سر بگذارید شما باید در عین دقت به خواسته‌‌ها، سرعت بیشتری به خرج دهید.

هیچ نگران ترسناک بودن بازی نباشید، چراکه این بازی کاملا حال  انیمیشنی داشته و روش‌های مردن کاراکترها شبیه دنیای واقعی نبوده و همگی مسخره می‌باشند. در ایستگاه قطاری که بازی شروع می‌شود، ابتدا تنها یک کاراکتر وجود دارد که با کسب امتیازات بیشتر کاراکترهای دیگری نیز به ایستگاه اضافه می‌شوند.

ورژن مورد بحث ابن بازی که به آن پرداخته شد ۱/۸/۰ بوده که بر طبق آمار منتش شده گوگل پلی، این بازی در حدود ۵ میلیون بار دانلود و نصب شده است که این اعداد و ارقام نشان دهنده سطح محبوبیت این بازی است.

جالب است بدانید شخصیت های این مجموعه به صورت استیکر برای پیام رسان پیش فرض اپل موسوم به  iMessage موجود بوده که با سکه‌هایِ به دست آمده از گذراندن مراحل بازی می‌توانید آن‌‌ها را خریداری و برای دوستان ارسال نمایید.

اپ‌استور کافه‌بازار مایکت
  • راه‌های مسخره برای مردن (Dumb Ways to Die Original)
  • راه‌های مسخره برای مردن (Dumb Ways to Die Original)
  • راه‌های مسخره برای مردن (Dumb Ways to Die Original)
  • راه‌های مسخره برای مردن (Dumb Ways to Die Original)
شرکت : Metro Trains Melbourne Pty Ltd
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط