رساله‌ی آیت‌الله زنجانی همیشه همراه شما

بهرام یوسفی
رایگان

در اعقادات ما قوانین و احکام زیادی برای امور در نظر گرفته شده است. موضوعات متنوعی که بعید است از تمام احکام و بایدها و نبایدهای آن خبر داشته باشیم. امروزه کتاب‌های الکترونیکی و نرم‌افزارهای مذهبی جزو پربازدیدهای مارکت‌های ایرانی به شمار می‌روند. مثل رساله‌ها که دغدغه‌ی حمل و نگه‌داری هم در این مورد از بین می‌برند. یکی از این رساله‌ها مربوط به آیت‌الله زنجانی ست.

نرم‌افزار رساله‌ی آیت‌الله زنجانی، کاملا رایگان و کم حجم برای دانلود قرار داده شده و برعکس بیشتر این قبیل برنامه‌ها، در همان ابتدای ورود فهرست رنگی و جالب آن توجهِ شما را به خود جلب می‌کند. هر کدام از آیکون‌ها با رنگ و طرح متفاوتی کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. با استفاده از آیکون تلگرام و لینک شدن به کانالِ آیت‌الله، حتی می‌توان به راحتی از موضوعات و مطالب متنوع کانال ایشان نیست استفاده برد. اینستاگرام و ارتباط با دفتر آیت‌الله نیز به راحتی و با استفاده از آیکون‌های مربوطه در دسترس قرار داده شده است.

با کلیک روی آیکون نارنجی بزرگی که شکل کتاب روی آن درج شده، به قسمت رساله باز می‌شود. هر کدام از موضوعاتِ فهرست شده مانندِ احکام روزه، خرید و فروش و شکار، به زیر مجموعه‌های دیگری تقسیم می‌شوند. بعضی از موضوعات که پیچیدگی بیشتری دارند بخش‌بندی‌های ریزتری هم دارند. در نهایت و در صفحه‌ی مسئله، امکانی نظیر تنظیم اندازه قلم در نظر گرفته شده. البته در مورد قلم، فقط تغییر اندازه امکان‌پذیر است و دیگر برای تغییر رنگ و یا نوع قلم تنظیمات شخصی سازی در نظر گرفته نشده. اشتراک‌گذاری متن در دیگر شبکه‌های اجتماعی از طریق آیکون بالای صفحه امکان‌پذیر است اما بجز این، قابلیتی برای تپ طولانی و برگزیدن قسمتی از متن برای اشتراک گذاری در نظر گرفته نشده. مسائل پرکاربرد را می‌توان از طریقِ نشانه‌گذاری به بخشی تحت همین عنوان منتقل کرد و در مواقع نیاز بدون گشتن بین مسائل مختلف به راحتی از آن استفاده کرد.

در صفحه اول، امکان استفاده از جستجو در نظر گرفته شده و گزینه‌ی بلندگو هم اخبار را دردسترس قرار می‌دهد. برای کسانی که از زندگی‌نامه‌ی آیت‌الله به خوبی آگاهی ندارند بخش معرفی قرار داده شده است.

در مورد برنامه‌هایی ازین قبیل، گرافیک حرف چندانی برای گفتن ندارد اما فهرست رنگی و جالب برنامه، به تنهایی بر زیبایی آن افزوده.

در مجموع نرم‌افزار پیشِ رو، تنها برای آگاهی در باب موضوعات مختلف کاربرد دارد و از عهده این هدف هم به خوبی برآمده است. جزییات خاصی ندارد و همچون یک کتاب الکترونیک در دسترس کاربران قرار گرفته است.

کافه‌بازار
  • رساله‌ی آیت‌الله زنجانی همیشه همراه شما
  • رساله‌ی آیت‌الله زنجانی همیشه همراه شما
  • رساله‌ی آیت‌الله زنجانی همیشه همراه شما
  • رساله‌ی آیت‌الله زنجانی همیشه همراه شما
شرکت : دفتر آیت‌الله شبیری زنجانی
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط