سازماندهی فعالیت‌های گروهی با "تروجکت"

مهسا اباذری
رایگان

نهادها و سازمان‌هایی که به صورت گروهی هدفی را پیش می‌برند، از برنامه تروجکت استقبال خواهند کرد؛ فرقی نمی‌کند که مدیر یک شرکت پروژه محور باشید یا دانش‌آموز و دانشجویی که قصد مدیریت و پیشرفت در دروس خود را دارد، با نصب این نرم افزار در هر مکان و هر زمانی که خواستید به تمامی کارها و وظایف خود رسیدگی کنید.

چنانچه به استفاده از این نرم افزار کارآمد ترغیب شده اید، جهت دانلود آن می‌توانید از طریق مارکت اندرویدی کافه بازار اقدام کنید.

 

نگاهی به برنامه

حجمی معادل ۴/۳ مگابایت از حافظه دستگاهتان به تروجکت اختصاص می‌یابد؛ این کم حجم بودن رابطه مستقیمی با سرعت بالای نصب آن نیز خواهد داشت.

پس از ورود مستلزم ثبت نام از طریق شماره تلفن همراه و به دنبال آن تایید کد احراز هویت هستید. سپس برای گروه خود نامی تعیین کرده و وارد سیستم اتوماسیون خود می‌شوید. جهت افزودن همکاران و دوستان خود می‌توانید از طریق کلیک بر روی آیکون «کاربران» و پس از آن «عضوگیری» اقدام کنید. از جمله قابلیت‌هایی که تروجکت به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، می‌توان به مواردی همچون «گفتگو، پروژه‌ها، وظیفه‌ها، فایل‌ها، دوست ناشناس، سمت‌ها، حضور و غیاب، بوم کسب و کار و مدیریت» اشاره کرد که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت.

گفتگو: این بخش امکان ارسال صدا، تصویر و متن را برای ایجاد یک ارتباط قدرتمند با دوستان و همکاران فراهم می‌کند.

پروژه‌ها: پروژ‌هایی که برای تیم تعریف شده‌اند، در این قسمت به نمایش در می‌آیند. همه اعضای تیم می‌توانند آن‌ها را مشاهده کرده و در جریان روند پیشرفت و اجرای آن قرار گیرند.

وظیفه‌ها: وظایف اعضای تیم در این صفحه نمایش داده می‌شوند. همچنین می‌توانید از وظایفی که برای سایر همکارانتان تعریف شده، مطلع شوید.

فایل‌ها: اعضا می‌توانند با استفاده از این بخش فایل‌های مورد نظر خود را به اشتراک بگذارند. امکان دانلود و اجرای هر گونه فایل و با هر فرمتی میسر است.

تروجکت

دوست ناشناس: چنانچه از همکاران خود انتقادی دارید، با استفاده از این بخش می‌توانید پیامتان را به صورت فردی ناشناس ارسال کنید.

سمت‌ها: مدیر گروه می‌تواند برای هر یک از اعضا سمت تعریف کند که از این طریق امکان پذیر می‌شود.

حضور و غیاب: کسب اطلاع از ورود و خروج اعضا، با سیستم حضور غیاب برنامه محقق می‌شود.

بوم کسب و کار: چنانچه در پروژه‌تان در حوزه شرکت است، با استفاده از این بخش می‌توانید تمامی برنامه‌های «هزینه‌ها، شرکا، ارزش پیشنهادی، بخش مشتریان و ...» را وارد و مدیریت کنید.

مدیریت: چنانچه مدیریت گروه را به عهده دارید، این قسمت به کارتان خواهد آمد. 

کار با تروجکت به همین سادگیست! در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف این نرم افزار کاربردی خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:

• سیستم یکپارچه مدیریت کارهای گروهی

• امکان اشتراک گذاری فایل

• امکان برقراری ارتباط از طریق تماس صوتی و تصویری

• امکان تفکیک سمت‌ها

• امکان ارسال پیام به عنوان شخص ناشناس

• وجود سیستم حضور و غیاب

• وجود بوم کسب و کار

 

نقاط ضعف:

• عدم امکان برقراری ارتباط در محیط خصوصی

 

صرف نظر از نقطه ضعف مذکور که در مقابل امکانات کاربردی تروجکت چندان هم به چشم نمی‌آیند، نرم افزار فوق یکی از کامل‌ترین و جامع‌ترین سیستم‌های اتوماسیون کار گروهی را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

کافه‌بازار
  • سازماندهی فعالیت‌های گروهی با "تروجکت"
  • سازماندهی فعالیت‌های گروهی با "تروجکت"
  • سازماندهی فعالیت‌های گروهی با "تروجکت"
  • سازماندهی فعالیت‌های گروهی با "تروجکت"
شرکت : تروجکت
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط