سرزمین رنگ‌ها، آموزش رنگ‌آمیزی

رایگان

اغلب کودکان علاقه زیادی به نقاشی کشیدن و یا رنگ‌آمیزی دارند. نقاشی زبان کودک محسوب می‌شود. قبل از کشیدن نقاشی باید رنگ‌ها به کودکان آموزش داده شود تا آن‌ها با شناخت درست رنگ‌ها به نقاشی بپردازند. امروزه راهکارهای زیادی برای آموزش به کودکان وجود دارد. کتاب‌های آموزش نقاشی، رنگ‌آمیزی و یا برنامه‌های کاربری گوناگون برای آموزش به کودکان از جمله آنها هستند. برنامه سرزمین رنگ‌ها یک برنامه آموزشی کودکان و چند زبانه (فارسی، آذری، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و اسپانیایی) می‌باشد. این برنامه برای کودکان طراحی شده است و آموزش‌های پـایه مورد نیاز نقاشی را به زبـان ساده به کودکان ارائه می دهد. استفاده از برنامه را به کودک خود بسپارید، ممکن است برای رده‌های سنی بالاتر جالب نباشد.

شناخت درست رنگ‌ها از مسائل مهم می‌باشد که می‌تواند کودک شما را با محیط اطرافش آشنا کند. فراهم کردن محیط یادگیری مناسب وظیفه مهم پدر و مادرهاست. این برنامه به کودک کمک می‌کند تا با اسامی رنگ‌ها آشنا شده و تشخیص رنگ‌ها را برای کودک آسان می‌سازد. همچنین با اشیای رنگی آشنا شده و در محیطی زیبا و رنگارنگ آنها را رنگ آمیزی خواهد کرد. همچنین امکان یادگیری اسامی رنگ‌ها به زبان‌های دیگر برای کودک در این برنامه وجود دارد. شما برای استفاده از نسخه کامل این برنامه نیاز به پرداخت درون برنامه‌ای دارید.

مروری بر برنامه

با ورود به برنامه و در صفحه اول برنامه گزینه‌های مختلفی را مشاهده می‌کنید. روی بادکنک‌ها ضربه بزنید، حالا بادکنک‌های توی صفحه را لمس کنید تا رنگ بادکنک را یاد بگیرید. در قسمت بعدی که به شکل بوم نقاشی هست ضربه بزنید، حالا یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید وارد صفحهی نقاشی می شوید با انتخاب هر کدام از شکل‌ها می‌توانید با انتخاب قلمو شکل را با رنگ دلخواه خود رنگ‌آمیزی کنید همچنین اسم رنگ‌ها را یاد بگیرید. با لمس عکس جوجه، جوجه ها و یا بادبادک‌های رنگارنگ قشنگ بکشید و از دیدن آن‌ها لذت ببرید. و یا در بخش پازل، پازل‌های رنگی رنگی درست کنید.

ویژگی ها
اپلیکیشن سرزمین رنگ ها-زبان ها

•محیطی زیبا و رنگارنگ و جذاب برای کودکان

•آموزش کامل رنگ‌ها

•چند زبانه بودن برنامه

•طراحی شده برای رده‌سنی کودکان

•امکان یادگیری اسامی رنگ‌ها به زبان‌های دیگر

نقطه ضعف

•امکان دسترسی کامل به قسمت‌های برنامه با پرداخت درون برنامه‌ای

این برنامه با آموزش‌های پـایه مورد نیاز به زبـان ساده کمک می‌کند تا مفهوم رنگ‌ها و نقاشی راحت تر به کودکان انتقال یابد. همچنین باعث علاقمندی کودک به نقاشی می‌شود و یادگیری اسامی رنگ‌ها را برای کودک در محیطی زیبا و رنگارنگ آسان می‌کند.

 

کافه‌بازار
  • سرزمین رنگ‌ها، آموزش رنگ‌آمیزی
  • سرزمین رنگ‌ها، آموزش رنگ‌آمیزی
  • سرزمین رنگ‌ها، آموزش رنگ‌آمیزی
  • سرزمین رنگ‌ها، آموزش رنگ‌آمیزی
شرکت : چوب شور
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط