سرمایه گذاری مطمئن با "بانکر"

مهسا اباذری
رایگان

اگر فکر یک سرمایه گذاری مطمئن را در سر می‌پرورانید، به طور قطع به اطلاعاتی پیرامون «وضعیت بانک‌ها و موسسات، مقایسه شرایط بانک‌ها، آخرین نرخ سودها، وضعیت پرداخت اقساط و غیره» نیاز خواهید داشت. اما تحقیق در مورد تمامی این امکانات فرآیندی بس دشوار و زمان‌بر بوده که اغلب موجب سردرگمی و نتیجه‌ای برعکس خواهد بود. اپلیکیشنی که امروز قصد داریم به شما معرفی کنیم، با ارائه اطلاعات و امکانات کامل و جامع شما را سرمایه گذاری مطمئن‌تر یاری خواهد کرد؛ آن را می‌توانید با نام بانکر از طریق مارکت اندرویدی کافه بازار دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید. 

امکانات مذکور تنها بخش کوچکی از قابلیت‌های گسترده بانکر را شامل می‌شوند، در ادامه به بررسی عملکرد این نرم افزار مفید و کاربردی خواهیم پرداخت.

 

نگاهی به برنامه

نرم افزار کاربردی فوق تنها ۲/۵ مگابایت از حافظه دستگاه شما را اشغال می‌کند، این کم حجم بودن رابطه مستقیمی با سرعت بالای نصب آن خواهد داشت. رابط کاربری آن نیز از گرافیک ساده اما روان و کاربرپسندی برخوردار است.

تمامی عملیات بانکی به وسیله فیلترهایی از هم تفکیک شده که دسترسی به آن‌ها از طریق صفحه اصلی امکان پذیر می‌شود. از جمله این آیکون‌ها می‌توان به مواردی همچون «سود سپرده، نرخ سود، سود مرکب، وام و قسط، تبدیل عدد به حروف، کجا سود بیشتر میده و آموزش امور بانکی» اشاره کرد که در ادامه به شرح مختصری از هر یک خواهیم پرداخت.banker

سود سپرده: با وارد کردن مبلغ سپرده، درصد سود و تعداد روزهای ماه، قادر به محاسبه سود سپرده خود خواهیم بود. به عنوان مثال بانکی برای سپرداه‌های روزشمارش ۲۰ درصد سود می‌دهد، حال اگر یک میلیون تومان پول را به مدت ۳۰ روز در بانک بسپارید، مبلغی معادل ۱۶/۴۳۸ تومان سود خواهید داشت.

نرخ سود: با داشتن اطلاعاتی پیرامون «مبلغ کل و سودی که بانک به حساب ما واریز کرده» قادر به محاسبه درصد سود بانکی خواهیم بود. به عنوان مثال یک بانک ادعا می‌کند که برای سپرده‌های روزشمارش ۲۰ درصد سود اختصاص می‌دهد، حال اگر مبلغ سپرده گذاری یک میلیون تومان و مدت آن یک ماه باشد، سود واریزی بانک در آخر ماه ۱۶/۴۳۸ تومان خواهد بود. 

سود مرکب: سود مبلغ اولیه سپرده به علاوه سود سودهای قبلی را سود مرکب می‌گویند. به طور مثال سود مرکب برای مبلغ یک میلیون تومان به صورت سالیانه ۱۸ درصد به مدت ۱۰ سال برابر با ۳۲۳۳۸۳۵ تومان خواهد بود.

وام و قسط: با دانستن اطلاعاتی پیرامون «مبلغ وام، سودی که بانک از ما می‌گیرد و مدت زمان» قادر به محاسبه اقساط ماهیانه، سود سررسید و سود و اصل آن خواهیم بود. به عنوان مثال چنانچه میزان وام دریافتی معادل ۷ میلیون، نرخ سود ۱۲ درصد و مدت زمان آن ۵ سال باشد، مبلغ قسط ماهیانه ۱۶۳۸۵۸، سود سررسید ۲۱۷۶۰۳۲ و سود و اصل برابر ۹۱۷۶۰۳۲ خواهد بود.

تبدیل عدد به حروف: چنانچه در تبدیل عدد به حروف مشکل داشتید، این بخش از برنامه به کارتان خواهد آمد.

کجا سود بیشتر میده: با عضویت سالانه در این نرم افزار می‌توانید آخرین اطلاعات و سود موسسات و بانک‌های مجاز را به صورت آنی دریافت کنید. عضویت به صورت پرداخت درون برنامه‌ای با مبلغ ۳۰۰۰ تومان صورت می‌گیرد. در ضمن با فعال سازی قابلیت نوتیفیکیشن، می‌توانید زودتر از بقیه در جریان وضعیت و تغییرات جدید بانک‌ها قرار گیرید.

آموزش امور بانکی: از طریق این بخش به هرگونه اطلاعات بانکی از جمله «برداشت و خرید با کارت‌های شتاب، انتقال وجه، انتقال سحابی، انتقال حواله، چک بین بانکی و غیره» دسترسی خواهید داشت.

•چنانچه تمایل داشتید اطلاعاتی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، آیکون «اشتراک گذاری» شما را در ارسال مستقیم آن از طریق شبکه‌های اجتماعی یاری خواهد کرد.

در ادامه به بررسی  نقاط قوت و ضعف نرم افزار مالی بانکر خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:

•امکان محاسبه سود سپرده و سود مرکبbanker

•محاسبه نرخ سود

•امکان محاسبه مبلغ اقساط هر وام

•تبدیل عدد به حروف 

معرفی بانک‌هایی که سود سرمایه گذاری بیشتری می‌دهند

•آموزش تمامی امور مربوط به بانک

•امکان اشتراک گذاری اطلاعات با دوستان از طریق شبکه‌های اجتماعی

 

نقاط ضعف:

•در این برنامه نواقصی مشاهده نشد

 

با اپلیکیشن بانکر علاوه بر انجام محاسبات بانکی می‌توانید به صورت آنلاین از آخرین سود انواع سپرده‌های بانک‌ها و موسسات مجاز باخبر شده و با مقایسه و انتخاب هوشمندانه، بیش‌ترین سود را از سرمایه گذاری خود حاصل کنید.

کافه‌بازار
 • سرمایه گذاری مطمئن با "بانکر"
 • سرمایه گذاری مطمئن با "بانکر"
 • سرمایه گذاری مطمئن با "بانکر"
 • سرمایه گذاری مطمئن با "بانکر"
شرکت : ایرایان

نظرات

 • عکس کاربر
  علی (تایید نشده) / ۱۸ ژوئیه ۲۰۱۷ پاسخ

  برنامه «بهترین سود» خیلی بهتر و کاملتره. تازه رایگان هم هست. از طرف دیگه این برنامه از لحاظ گرافیکی هم خیلی ضعیفه.

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط