سودای ناتمام خواننده شدن

نیلوفر خسروی
رایگان (با پرداخت درون برنامه‌ای)

احتمالا در خانواده شما هم افرادی هستند که به شما می‌گویند که صدای خوب و دلنشینی دارید و همینطور در جمع‌های دوستانه از شما درخواست می‌شود که لبی به آواز بگشایید. شاید به مرور زمان شما هم باورتان شده باشد که صدای خوبی دارید و استعداد شما نهفته و ناشناس مانده و در حال هدر رفتن هستید!

پاسخ دادن به این مسئله کار راحتی است، شما می‌توانید با قرار دادن صدای خود روی آهنگ‌های خوانده شده توسط خوانندگان مطرح و حرفه‌ای، خود را محکی جدی بزنید و متوجه شوید که آیا واقعا صدا و استعدادی خاص در این زمینه دارید یا خیر. 

در صورتی که تا پایان این مطلب همراه ما باشید، شما را با اپلیکیشن «حس خوانندگی» آشنا می‌کنیم که همراه شما در این مسیر خواهد بود.

درباره برنامه:

اپلیکیشن "حس خوانندگی" جزو اپلیکشن‌های کارائوکه است! کارائوکه به سیستمی می‌گویند که صدای خواننده را از روی موسیقی برمی دارد و افراد مختلف می‌توانند صدای خودشان را روی موسیقی قرار دهند.

با ورود به این اپلیکیشن شما با لیستی از آهنگ‌های موجود مواجه می‌شوید؛ آهنگ‌هایی از خواننده‌های مطرح کشور مثل  محسن چاووشی، محسن یگانه، احسان خواجه امیری و حتی مرحوم مرتضی پاشایی عزیز. 

از میان حدود ۵۰ تا ۶۰ موسیقی قرار گرفته در این اپلیکشن، می‌توانید خواننده مورد نظر خود را انتخاب کنید، ولی باید به این موضوع هم اشاره کنیم که انتخاب همه این موسیقی‌ها برای اینکه بخواهید صدای خود را به جای صدای خواننده قرار دهید رایگان نیست! توسعه دهنده حدود ۱۰ موسیقی را به رایگان برای شما قرار داده تا تست و خطای خود را انجام دهید و اگر تمایل به قرار دادن صدای خود بر روی موسیقی‌های غیر رایگان داشته باشید، باید با مبلغ ۱۹۰۰ تومان اشتراک نرم افزار را از طریق کافه بازار پرداخت کرده تا به موسیقی دلخواه‌تان نیز دسترسی داشته باشید.

ضبط صدا:

از صفحه اول، موسیقی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و بعد از آن به بخش ضبط صدا بروید. در آنجا با لمس دکمه شروع، صدای خود را ضبط کنید تا اپلیکشن آن را بر روی موسیقی قرار دهد. 

سودای ناتمام خواننده شدن

حالا می‌توانید خود را محک بزنید که برای مثال اگر قرار بود آهنگی از احسان خواجه امیری را برای خواندن به شما واگذار کنند، چه فاجعه‌ای رخ می‌داد!

این اپلیکشن رابط کاربری نسبتا مناسبی دارد. نکته آزار دهنده آن، فونت کوچک نوشته های نرم افزار است که قابل شخصی‌سازی نیز نیست. همینطور کیفیت پخش صوتی اپلیکیشن به گوش ما زیاد مناسب نرسید و امکان ویرایش صدای ضبط شده توسط شما وجود ندارد.

نقاط قوت :

• نمایش شعر در هنگام عملیات ضبط 

• استفاده از رنگ های مناسب 

نقاط ضعف : 

‌ فونت کوچک نوشته‌ها و عدم امکان شخصی‌سازی نوشته‌ها

• کیفیت پخش صدای نسبتا متوسط

این اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید توسعه داده شده و تا به حال بیش از ده هزار بار از کافه بازار دانلود شده است. شما نیز می‌توانید یکی از این ده هزار نفر باشید.

کافه‌بازار
  • سودای ناتمام خواننده شدن
  • سودای ناتمام خواننده شدن
  • سودای ناتمام خواننده شدن
  • سودای ناتمام خواننده شدن
شرکت : مهران خواجوی
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط