شخصی سازی برای آیکون‌ها

مهسا اباذری
رایگان

اگر اهل لانچر و شخصی ساز گجت‌های هوشمند باشید، احتمالا به فکر ایجاد تغییراتی در آیکون‌ها نیز افتاده‌اید؛ حال آن که برخی از لانچرها خود امکان تغییر در آیکون‌ها را فراهم می‌سازند. پیش‌تر به معرفی و بررسی برنامه‌های مشابهی همچون ZERO پرداخته بودیم، امروز نیز قصد داریم یکی دیگر از این برنامه‌ها را مورد نقد و بررسی قرار دهیم: Icon Pack Studio

Icon Pack Studio اولین و برترین برنامه‌ایست که امکان تغییر سایز و محل قرارگیری آیکون‌ها و همچنین افزودن افکت‌هایی همچون نور، سایه و بافت را به شما می‌دهد. این نرم افزار اندرویدی بر روی اکثر لانچرها قابل اجرا است.

 

نگاهی به برنامه

به دلیل امکانات گسترده و گرافیک بالایی که در Icon Pack Studio گنجانده شده، این نرم افزار حجمی معادل ۲۴ مگابایت از حافظه دستگاه شما را اشغال خواهد کرد؛ این پرحجم بودن دلیلی بر کندی سرعت در هنگام نصب آن نیز خواهد بود.

پس از ورود این امکان به شما داده می‌شود تا لگوی متناسب با سلیقه خود را بسازید؛ ابتدا پس زمینه لوگو را با استفاده از اشکال هندسی به همراه رنگ مورد نظر خود انتخاب کرده، سپس نمادی به صورت آزمایشی بر روی پس زمینه لوگو ظاهر می‌شود که شما می‌توانید رنگ و سایه برای آن تنظیم کنید.

icon pack studio

پس از تنظیمات اولیه، وارد صفحه مربوط به تنظیمات تخصصی‌تر خواهید شد. با استفاده از آیکون «چشمی» که در بالای صفحه قابل مشاهده است، تمامی آیکون‌های موجود در دستگاه نمایان شده و این امکان را به شما می‌دهد تا نماد آزمایشی را با نماد آیکون مورد نظر خود تعویض کنید. در آخر یک بازبینی کلی انجام داده و تغییرات نهایی را انجام می‌دهید، سپس با لمس آیتم «ذخیره» آیکون ایجاد و جایگزین خواهد شد.

کار با نرم افزار فوق به همین سادگیست! در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف آن خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:

• امکان ایجاد آیکون مورد نظر

• امکان تغییر رنگ پس زمینه لوگو

• امکان افزودن سایه به لوگو

• امکان تغییر سایز آیکون‌ها

• امکان افزودن نور به آیکون

 

نقاط ضعف:

• عدم امکان دعوت دوستان به استفاده از نرم افزار، از طریق شبکه‌های اجتماعی

 

صرف نظر از نقطه ضعف مذکور که در مقابل امکانات بسیار کاربردی و حرفه‌ای Icon Pack Studio چندان هم به چشم نمی‌آید، اپلیکیشن فوق یکی از کامل‌ترین برنامه‌های این حوزه را بر روی گجت شما می‌آورد. توجه به این موضوع که در حال حاضر بیش از ۵۰ هزار کاربر این برنامه را از طریق مارکت پلی استور دریافت کرده‌اند، گواه روشنی بر مفید و کاربردی بودن آن است.

‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍

کافه‌بازار گوگل‌پلی
  •  شخصی سازی برای آیکون‌ها
  •  شخصی سازی برای آیکون‌ها
  •  شخصی سازی برای آیکون‌ها
  •  شخصی سازی برای آیکون‌ها
شرکت : Smart Launcher Team
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط