شعبه‌ای از بانک پاسارگاد در خانه شما

زهرا ساکی
رایگان

حتما شما هم زمانی را به یاد دارید که برای پرداخت قبوض و دریافت وجه و هرگونه عملیات بانکی باید به بانک مراجعه می‌کردیم. از دور بودن و مسیر رفت و آمد به بانک که بگذریم، صف‌های طولانی مخصوصا در اول ماه و همینطور کوتاه بودن ساعت کاری بانک‌ها، انجام هر عملیات بانکی را به یک معظل تبدیل کرده بود. 

کم کم باظهور و گسترش دستگاه‌های ATM که اصطلاحا به آن‌ها خودپرداز می‌گوییم بسیاری از این عملیات به بیرون از بانک آمدند و مراجعه به خوده بانک مخصوص محدود به برداشت مبالغ زیاد، نقد کردن چک و... شد.

با وجود این باز هم در دسترس نبودن خود پرداز‌ها یا همراه نداشتن کارت بانکی محدودیت‌هایی به وجود می‌آورد. از این رو در چند سال گذشته، همه بانک‌ها یک اپلیکیشن مخصوص به خود ارائه کرده‌اند تا مشتریان را از خودپرداز‌ها نیز بی نیاز کنند!

یکی از این اپلیکیشن‌ها که امروز به شما معرفی می‌کنیم، همراه بانک پاسارگاد است و همانطور که از اسم آن مشخص است اپلیکیشن بانک پاسارگاد می‌باشد. 

بررسی برنامه:

شعبه‌ای از بانک پاسارگاد در خانه شماپس از نصب و اجرای ، شما دو راه برای ورود به محیط برنامه دارید؛ خدمات سپرده و خدمات کارت. برای استفاده از خدمات سپرده به منظور بالا بردن امنیت شما نیاز به یک نام کاربری و رمز شخصی دارید. این رمز را از با مراجعه به یکی از شعب بانک پاسارگاد و پس از امضای سند مربوطه دریافت می‌کنید. 

اما استفاده از خدمات کارت با ایجاد یک پسورد برای برنامه و ثبت اطلاعات کارت شما امکان پذیر است؛ می‌توانید یک یا چند کارت را روی یک اپلیکیشن ثبت کنید.

اگر از خدمات سپرده استفاده می‌کنید پس از وارد کردن نام کاربری و رمز، حساب‌ یا حساب‌های شما به صورت خودکار روی برنامه قرار می‌گیرند. اما براری استفاده از خدمات کارت باید شماره کارت حساب خود را نیز ثبت کنید.

برای پیگری سپرده‌ها و همچنین تسهیلات بانکی خود می‌توایند این دو گزینه را از نوار پایین برنامه انتخاب کنید. سایر امکانات برنامه از قسمت خدمات کارت در دسترس‌اند. 

در این قسمت می‌توانید موجودی حساب خود را چک کنید، انتقال وجه انجام دهید، برای سیم کارت اعتباری خود شارژ بخرید، قبض‌هایتان را پرداخت کنید، رمز دوم کارت را تغییر دهید، ده گردش آخر حساب را دریافت کنید و حتی اگر کارتتان را گم کرده‌اید، با گزینه انسداد کارت را مسدود کنید تا از آن سو استفاده نشود. 

همچنین در بخش پیگیری می‌توانید همه عملیات و خدماتی را که انجام داده‌اید به تفکیک مشاهده کنید. در این اپلیکیشن انتقال اطلاعات با دو روش اینترنتی و یا ارسال پیامک انجام می‌شود. برای انتخاب نحوه ارتباط با سرور گزینه‌ای به همین اسم در بخش سایر قرار داده شده است. برای تغییر رمز عبور برنامه نیز از این بخش استفاده کنید.

اپلکیشن همراه پاسارگاد این امکان را به شما می‌دهد که همه عملیات بانکی خود را از منزل یا محل کار انجام دهید و حساب ها و سپرده‌هایتان را کنترل کنید.

نقاط قوت:

• انجام همه عملیات بانکی بدون نیاز به مراجعه به بانک یا ATM

• امنیت بالا

• سرعت بالا

نقاط ضعف:

• نقطه ضعفی یافت نشد

کافه‌بازار
 • شعبه‌ای از بانک پاسارگاد در خانه شما
 • شعبه‌ای از بانک پاسارگاد در خانه شما
 • شعبه‌ای از بانک پاسارگاد در خانه شما
 • شعبه‌ای از بانک پاسارگاد در خانه شما
شرکت : بانک پاسارگاد

نظرات

 • عکس کاربر
  هاله (تایید نشده) / ۱۸ ژوئن ۲۰۱۷ پاسخ

  سلام متاسفانه من رمز عبورم رو فراموش کردم چون همیشه با اثر انگشت وارد برنامه می شدم اما برنامه جدید رمز عبور می خواد میشه کمکم کنید؟ متشکرم

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط