فیلتر‌های متفاوت نگاتیو با اپلیکیشن Negative Camera

بهرام یوسفی
۲.۹۹ دلار

برنامه‌های زیادی برای فیلترگذاری بر روی عکس‌ها منتشر شده اما Negative Camera کمی با بقیه این اپلیکیشن‌ها متفاوت است. در این برنامه شما نه با فیلترها و افکت‌های معمول، بلکه با فیلترهایی سر و کار دارید که نگاتیو هستند.

Negative Camera چند بخش مختلف دارد. مهم‌ترین آن بخش فیلترهاست. جدای از این‌که می‌توانید عکس‌ها را گالری لود کرده و فیلترهای مختلف را در آن اعمال کنید، این امکان را نیز خواهید داشت تا در حین عکاسی با دوربین این اپلیکیشن، در لحظه فیلترها را اعمال کنید و بعد از دیدن نتیجه اقدام به عکاسی کنید. فیلترها به چند دسته تقسیم می‌شوند و هر کدام جدا از اعمال توناژ نور و رنگ، چند المان نوری دیگر را نیز به تصویر اضافه می‌کند. مثلا فیلترهای موسیقی نوت‌های نوری را در فضای تصویر شما پخش می‌کند.

اما ابزارهایی که در کنار این برنامه عرضه شده، که با تلفیق این فیلترها می‌توانید عکس‌های بسیار زیباتری خلق کنید. برای مثال امکان روشن کردن فلش و تلفیق آن با فیلترهای نگاتیو، عکسی کاملا متفاوت با همان تصویر بدون فلش تولید می‌کند. 

تغییر در کنتراست و بالانس نوری، اضافه کردن استیکرهای مختلف، اضافه کردن نوشته به تصویر، از دیگر ابزارهای برنامه هستند که هر کدام به خوبی و با جزییات کامل در برنامه گنجانده شده‌اند.  برای مثال در بخش استیکرها، تعداد زیادی المان متنوع در ده دسته‌بندی ردیف شده‌اند که با باز کردن هر کدام چندین استیکر را می‌یابید که می‌توانید از آن‌ها بر روی تصویر استفاده کنید و بعد رنگ، اندازه و جهت آن‌ها را تغییر دهید.

Negative Camera رایگان نیست و برای فعال‌سازی آن باید ۲.۹۹ دلار هزینه کنید. پس تمام این تغییرات گفته شده تنها در صورت قابلیت ذخیره سازی یا به اشتراک گذاری را دارند که این پرداخت را در iTunes انجام داده باشید. در این صورت هم امکان ذخیره سازی خواهید داشت و هم می‌توانید عکس نهایی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. 

در نهایت باید گفت اگر از علاقه‌مندان به عکس‌های عجیب و هنری هستید و یا از آن دست کسانی هستید که می‌خواهید با عکس‌هایی متفاوت اینستاگرامتان را از یکنواختی در بیاورید، Negative Camera گزینه‌ای بسیار خوب برای شما خواهد بود. با ترکیب ابزارهای مختلف این برنامه می‌توانید تعداد زیادی عکس خاص و متفاوت خلق کنید.

اپ‌استور
  • نقد و بررسی  Negative Camera
  • نقد و بررسی  Negative Camera
  • نقد و بررسی  Negative Camera
  • نقد و بررسی  Negative Camera
شرکت : Anon Submoon
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط