فیلم‌ها و عکس‌هایتان را خاطره‌انگیز کنید

ناهید نقشبندی
رایگان

این روزها که تمام لحظات زندگیمان در عکس‌ها و فیلم‌ها ثبت شده‌اند و همه تب این را داریم که آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذاریم برنامه‌های زیادی هم برای ادیت کردن این عکس‌ها و ویدئو‌ها ایجاد شده‌اند. برنامه‌هایی که نه تنها افراد حرفه‌ای بلکه تمامی آدم‌های معمولی نیز توانایی استفاده از آن‌ها را دارند و فرم و ظاهری جذاب و به‌یادماندنی به تصاویر ما می‌دهند. حتما شما هم با بعضی از این برنامه‌ها آشنایی دارید. پیشتر در پانوشت بعضی از این برنامه‌ها مانند Viva Video، Adobe Premiere Clip، Quik و Video Show را به شما معرفی کرده بودیم. در این مطلب با یکی دیگر از ۵ اپلیکیشن برتر ویرایش ویدئو و کلیپ آشنا می‌شویم.

فیلم‌ها و عکس‌هایتان را خاطره‌انگیز کنید

FilmoraGo ساخت کمپانی Wondershare Software (H.K.) Co., Ltd. برنامه‌ای است که با امتیاز ۴.۳ در گوگل پلی بیش از ۵ میلیون نصب فعال در این سایت داشته است. این برنامه که محیط کاربری ساده با گرافیک جذابی دارد، امکانات متنوع و فراوانی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که در ادامه به بعضی از این امکانات اشاره خواهیم کرد:

۱. امکان ایجاد کلیپ از عکس‌های مورد نظر: FilmoraGo به شما اجازه می‌دهد که عکس‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و از ترکیب آن‌ها کلیپ‌هایی جذاب و متنوع ایجاد کنید که دارای افکت‌ها و فیلترهای مختلف باشد. شما می‌توانید موسیقی‌های متن مورد علاقه خود را از بین آهنگ‌های خود برنامه و یا آهنگ‌های موجود در حافظه‌ی دستگاهتان انتخاب کنید و عکس‌هایتان را با بهترین و مربوط‌ترین موسیقی مورد نظر در خاطره‌ها ثبت کنید.

۲. ویرایش ویدئو‌ها: شما می‌توانید به جای انتخاب چند عکس و ایجاد یک کلیپ، یک ویدئویی که از قبل ضبط کرده‌اید را ویرایش کنید. FilmoraGo به شما اجازه می‌دهد که رنگ، نور، سایه و کنتراست فیلم مورد نظرتان را تغییر دهید همچنین شما می‌توانید آهنگ‌های مورد نظر خود را بر روی فیلم قرار دهید. این اپلیکیشن فیلترهای متنوعی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها فیلم‌های خود را جذاب‌تر کنید.

۳. قرار دادن موسیقی بر روی فیلم‌ها و کلیپ‌ها: موسیقی‌های متنی که برای فیلم یا کلیپ مورد نظر خود انتخاب می‌کنید می‌توانند از قسمت‌های مختلفی از فیلم شما پخش شوند. شما حتی می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن چندین موسیقی در بخش‌های مختلف بر روی فیلم مورد نظرتان قرار دهید.

۴. امکان قرار دادن نوشته و شکل‌های مختلف بر روی عکس: FilmoraGo از فونت زبان‌های مختلفی چون انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، ترکی، ژاپنی، روسی، کره‌ای، پرتغالی، اسپانیایی، فرانسوی، عربی و چینی پشتیبانی می‌کند.

۵. اشتراک‌گذاری: حالا که ویدئو و کلیپ‌های شما آماده شده‌اند می‌توانید خیلی راحت آن‌ها را در شبکات اجتماعی مختلفی چون فیسبوک، اینستاگرام، واتس‌اپ و ... با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فیلم‌ها و عکس‌هایتان را خاطره‌انگیز کنید

نقاط قوت:

. امکان به اشتراک‌گذاری فیلم‌ها و کلیپ‌ها در شبکات اجتماعی مختلف چون فیسبوکف اینستاگرام، واتس‌اپ و ... .

• امکان قرار دادن موسیقی متن برای ویدئو‌های مورد نظر. این امکان برنامه تنظیمات مختلف و بسیار مفیدی دارد.فیلم‌ها و عکس‌هایتان را خاطره‌انگیز کنید

• امکان ایجاد کلیپ از چندین عکس.

• محیط کاربری ساده و جذاب با گرافیک خوب و بالا.

• FilmoraGo شما را در تمام مراحل استفاده از برنامه راهنمایی می‌کند به شکلی که دیگر هیچ سوالی درباره هیچ یک از بخش‌های این برنامه و نحوه کارکرد آن‌ها در ذهن شما نمی‌ماند.

نقاط ضعف:

• حجم ۳۳.۷۲ مگابایتی برنامه که ممکن است حجم زیادی از فضای حافظه گوشی شما را اشغال کند.

• تعداد فیلترهای گرافیکی برنامه به نسبت برنامه‌های مشابه کمتر است.

• با وجود اینکه FilmoraGo از زبان‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند اما همچنان بسیاری از زبان‌ها مانند فارسی از این لیست جا مانده‌اند.

اپ‌استور گوگل‌پلی
  • فیلم‌ها و عکس‌هایتان را خاطره‌انگیز کنید
  • فیلم‌ها و عکس‌هایتان را خاطره‌انگیز کنید
  • فیلم‌ها و عکس‌هایتان را خاطره‌انگیز کنید
  • فیلم‌ها و عکس‌هایتان را خاطره‌انگیز کنید
شرکت : Wondershare Software Co., Ltd.
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط