معرفی بازی: لوسی

سارا مرتضوی
رایگان

لوسی عنوانی سرگرم‌کننده و محصول کمپانی Digital Eagle است. در این بازی شما وظیفه نگهداری و مراقبت از یک توله سگ کوچک را بر عهده دارید و باید با غذا دادن و رسیدگی به او، کم کم شاهد رشد و بزرگ شدنش باشید. به احتمال زیاد گیم‌پلی این بازی شما را یاد عنوان محبوب و مشهور Pou می‌اندازد، در آن عنوان هم شما وظیفه نگهداری از موجود کوچک و بامزه‌ای را بر عهده داشتید و در کنار این‌کار، می‌توانستید از مینی‌گیم‌های بازی که درواقع برای سرگرم‌ شدن Pou در نظر گرفته شده بود، لذت ببرید. حالا در این عنوان هم با گیم‌پلی‌ای مشابه رو به رو خواهید شد، تنها با این تفاوت که در این بازی با توله سگی به نام لوسی طرفید و باید به موقع نیازهای این حیوان بامزه را برطرف کرده و حسابی مراقبش باشید. 

مرور بازی:

لوسی درواقع نسخه فارسی‌سازی شده عنوان مشهور My Talking Lady Dog است. البته می‌توان گفت تنها تغییری که شرکت مدریک در این عنوان ایجاد کرده، اضافه کردن امکان پرداخت‌های درون برنامه‌ای به ریال است و نوشته‌ها و منوهای بازی کماکان مشابه نسخه‌ی اصلی بازی است.

معرفی بازی: لوسی

همان‌طور که گفتیم در این بازی شما وظیفه نگهداری از سگی کوچک به نام لوسی را برعهده خواهید داشت. برای نگهداری از این موجود کوچک، شما باید به موقع به او غذا داده، نظافتش کرده و هروقت حوصله‌اش سر رفت با او بازی کنید. علاوه بر این شما می‌توانید انواع و اقسام لباس‌ها و تزئینات را برای حیوان خود خریداری کرده و در و دیوار اتاق‌هایش را با وسایل زینتی و کاغذ دیواری‌های رنگی تزئین کنید. 

البته این تمام داستان نیست، شما می‌توانید هم برای سرگرم شدن خود و هم خوشحال کردن لوسی، سری به قسمت مینی‌گیم‌های بازی زده و از میان عناوین مختلفی که بازی در اختیارتان قرار داده، هرکدام را که خواستید انتخاب کنید و مدتی با آن سرگرم شوید. البته حواس‌تان باشد، این بازی کردن‌ها انرژی لوسی را کم کرده و درنهایت برای جبران این انرژی از دست رفته باید لوسی را به اتاقش برده و بخوابانید.

 معرفی بازی: لوسی

درست است که شاید عنوان لوسی امکانات بیش‌تری نسبت به عنوان Pou در اختیارتان قرار دهد، اما باید گفت مینی‌گیم‌های این بازی به آن جذابیت و سرگرم‌کنندگی عنوان Pou نیستند و شاید حتی با چندبار تجربه آن‌ها خسته شده و حوصله‌تان سر برود. شاید بهتر بود سازندگان زمان بیش‌تری را به طراحی این بازی‌های فرعی اختصاص می‌دادند تا ما هم شاهد عنوان کامل‌تر و جذاب‌تری باشیم.

یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت لوسی را شاید بتوان طراحی به نسبت خوب و محیط رنگارنگ و شاد بازی دانست. خوشبختانه با تنوع بالایی که سازندگان در اختیار کاربران قرار داده‌اند، حالا حالا ها از نگهداری از این حیوان کوچک خسته نخواهید شد. علاوه بر آن می‌توانید از صداگذاری این حیوان بامزه نیز لذت برده و حتی با او صحبت کنید. لوسی می‌تواند هر حرفی را که می‌شنود عیناً تکرار کند.

معرفی بازی: لوسی

درنهایت لوسی را می‌توان عنوان جذابی محسوب کرد. اگر از علاقمندان به نگهداری از حیوانات هستید و امکان این کار را در محیط واقعی ندارید، شاید بهتر است این کار را در محیط مجازی تجربه کرده و حیوان مجازی خود را بزرگ کنید و دردسر کمتری هم بکشید!

کافه‌بازار
  • معرفی بازی: لوسی
  • معرفی بازی: لوسی
  • معرفی بازی: لوسی
  • معرفی بازی: لوسی
شرکت : Medrick FZE
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط