معرفی بازی: Batman vs Superman: Who Will Win

بهرام یوسفی
رایگان

بازی بتمن در مقابل سوپرمن که در سبک رانر تهیه شده بود بیشتر برای فیلمی به همین نام ساخته کمپانی وانر، جنبه تبلیغاتی داشت. اما به سرعت در بین طرفداران از محبوبیت بالایی برخوردار شد و توانست خود به عنوان یک بازی مستقل قد علم کند.

همانطور که گفته شد بازی در سبک رانر است و شما باید از بین دو شخصیت سوپرمن و بتمن یکی را انتخاب کنید. دو ابرقهرمان محبوب شرکت DC که اعضای اصلی لیگ عدالت محسوب می‌شوند. با انتخاب هر کدام بازی را آغاز خواهید کرد. اینجا خبری از جنگ و درگیری نیست و باید بر سر اینکه کدام بهتر از دیگری است، مسابقه دهید. مسابقه در تاریکی کوچه‌های گاتهام یا روشنای خیابان‌های متروپولیس در جریان است و در بین راه باید سکه‌هایی را جمع کنید که در نهایت محور امتیازات شما خواهد بود.

دویدن، به چپ و راست حرکت کردن، بالا پریدن و ... المان‌های اصلی بازی محسوب می‌شوند ولی قدرت‌های خاص درون بازی برای تنوع بخشیدن به گیم‌پلی فراموش نشده است. در مسیر غیر از سکه‌هایی که باید جمع کنید مواردی همچون آهن‌ربا که سکه‌ها را برای شما جمع می‌کنند وجود دارد، یا پرش‌های بلندی که شما را در مسیر خیلی به جلو می‌برند، محافظی که برای مدتی خاص شما را از ضربه دیدن در امان نگه می‌دارد و همچنین سرعت، که برای لحظاتی شما را همچون فلش سریع می‌کند.

جمع کردن سکه‌ها و گرفتن امتیاز در هر بار بازی مقداری جایزه برای شما به همراه خواهد داشت که از آن‌ها می‌توانید برای بالا بردن کارایی هر کدام از این قدرت‌ها استفاده کنید. امتیازاتی که در شروع باید بر هر کدام از این موارد خرج کنید ۱۰۰ سکه است اما طبق معمول برای لول‌های بعدی تعداد بیشتری باید برای این کار در نظر بگیرید. هر کدام این‌ها هم در نهایت ۵ مرحله ارتقا پیدا می‌کنند.

از جمله نکات جالب توجه در بازی وقتی است که شما با مانعی برخورد می‌کنید و بازی را می‌بازید. بازی به یک صفحه دیگر می‌رود و شما ۵ ثانیه وقت دارید با تپ‌های سریع نواری را پر کنید و به بازی برگردید. هر بار که بازی را ببازید پر کردن این نوار سخت‌تر خواهد شد تا جایی که با هیچ سرعتی نخواهید توانست نوار را پر کرده و در نهایت به طور کامل بازی را خواهید باخت.

به طور کلی "بتمن در مقابل سوپرمن: چه کسی برنده خواهد شد" بازی خوبی است. تنوع خوبی در گیم‌پلی دارد و برای زدن رکوردهای بهتر به سرعت معتاد بازی می‌شوید. اما این تب به خاطر تکراری شدن روند بازی سریعا از سر شما می‌افتد و خیلی سریع بازی از لیست علاقه‌مندی‌های شما حذف می‌شود. این بازی عنوان خیلی بهتری می‌شد اگر تنها یک بازی تبلیغاتی نمی‌بود و شرکت‌ سازنده آن را با به‌روزرسانی‌های جدید سرپا نگاه می‌داشت.

اپ‌استور کافه‌بازار گوگل‌پلی مایکت
  • معرفی بازی: Batman vs Superman:  Who Will Win
  • معرفی بازی: Batman vs Superman:  Who Will Win
شرکت : Warner Bros. International Enterprises
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط