معرفی بازی: The Last Door- Season 1

سارا مرتضوی
رایگان

در این مطلب قصد داریم یکی از زیباترین و جذاب‌ترین بازی‌های معمایی و داستان محور را معرفی کنیم. The Last Door عنوانی ماجرایی در سبک اشاره و کلیک و محصول کمپانی Phoenix Online Studios است. در این بازی شما با داستانی فوق‌العاده جذاب رو به رو خواهید شد و باید پرده از اسرار زندگی و مرگ یکی از دوستان مرموز خود بردارید. با ما در ادامه همراه باشید.

مرور بازی:

داستان بازی آغازی میخکوب کننده دارد: شما در تصویر مردی را می‌بینید که در حالی که آخرین وصیت خود را به زبان می‌آورد، به سمت چوبه داری که وسط اتاق برپا کرده رفته و خود را دار می‌زند! آن‌طور که از وصیت این مرد بخت برگشته برمی‌آید، گویا وی از چیزی در گذشته خود بسیار رنج می‌برده است. سپس لوکیشن بازی عوض شده و شما کاراکتر اصلی بازی را می‌بینید که گویا دوست و هم‌کلاسی قدیمی فرد متوفی بوده است و حالا با دریافت یادداشتی از رفیق قدیمی خود، قصد عزیمت به خانه او را دارد.

معرفی بازی: The Last Door- Season 1

بازی در واقع با ورود به عمارتی عظیم و خالی از سکنه که از قرار معلوم خانه همان مرد عجیب و غریب است، آغاز می‌شود. در همان بدو ورود شما به میزان اسرارآمیز بودن محیط بازی پی خواهید برد. همه چیز خبر از وقوع رخدادی شوم می‌دهد...

با ورود به این عمارت عظیم، کار اصلی شما نیز آغاز می‌شود. همان‌طور که گفتیم این بازی در سبک اشاره و کلیک ساخته شده، به همین دلیل بعد از ورود به این خانه باید حسابی گوشه و کنار آن را جستجو کنید و هرآن‌چه که می‌توانید با خود بردارید. 

در این بازی از گرافیک پیکسلی استفاده شده که در عین جذاب بودن، به ترسناک‌تر و اسرارآمیزتر شدن محیط بازی نیز کمک زیادی کرده است. هرچند ممکن است در وهله اول به نظر برسد سازندگان در استفاده از این سبک زیاده‌روی کرده‌اند و به همین دلیل اشیاء موجود در محیط قابل تشخیص نباشند، اما مطمئن باشید بعد از گذشت زمان کوتاهی به محیط بازی و طراحی عجیب و غریبش عادت کرده و حتی از آن لذت زیادی هم خواهید برد!

معرفی بازی: The Last Door- Season 1

در فصل اول از بازی The Last Door، شما با چهار قسمت مختلف رو به رو می‌شوید که باید هر کدام را به طور مجزا به پایان رسانید. علاوه بر این قسمت‌های اصلی، بازی در بخش Extras چهار مرحله دیگر نیز برای بازیکنان در نظر گرفته است که خب مسلماً بعد از به پایان رساندن خط اصلی بازی قابل دسترسی خواهند بود. 

بار اصلی جذابیت این عنوان را داستان بازی بر عهده دارد. داستانی پر از جزئیات درگیر کننده و در عین حال ترسناک و اسرارآمیز که می‌تواند هر عاشق بازی‌های ماجرایی را به وجد بیاورد. هرچند نمی‌توان از زیبایی‌های بصری و گرافیکی این بازی نیز غافل شد که به تنهایی خود جای بسی تعریف و تمجید دارد! 

نکته مثبت دیگر این بازی موسیقی‌های بکار رفته در آن است. شما در سرتاسر این عنوان با موسیقی‌های زیبایی که برخی از آن‌ها نوایی ترسناک از پیانو هستند، همراه خواهید شد. 

 و اما می‌ماند معماهای بازی که باید بگوییم معماهای این عنوان نیز مانند سایر عناوین اشاره و کلیک طراحی شده و برای حل کردن آن‌ها تنها کافی است چهار چشمی تمام سوراخ سمبه‌های محیط بازی را بگردید.

معرفی بازی: The Last Door- Season 1

The Last Door را یکی از خوب‌های سبک اشاره و کلیک می‌نامیم، آن‌هم به این دلیل که این بازی به راستی هیچ عیب و ایرادی ندارد. همه چیز در این بازی، از داستان فوق‌العاده جذاب آن تا گرافیک بی‌نظیر و موسیقی مسحور کننده آن، همگی دست به دست هم داده‌اند تا تجربه‌ای بی‌نظیر را به بازیکن ارائه کنند. تجربه این عنوان را به تمامی بازی دوستان نه تنها به شدت توصیه می‌کنیم، بلکه تازه می‌گوییم که بعد از تمام شدن فصل اول بازی، بروند و فصل دوم بازی را هم بازی کنند!

اپ‌استور گوگل‌پلی مایکت
  • معرفی بازی: The Last Door- Season 1
  • معرفی بازی: The Last Door- Season 1
  • معرفی بازی: The Last Door- Season 1
  • معرفی بازی: The Last Door- Season 1
شرکت : Phoenix Online Studios LLC
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط