معرفی بازی: Not Not

سارا مرتضوی
رایگان

Not Not یک بازی فکری بسیار جذاب و محصول کمپانی Altshift است. در این بازی شما با یک مکعب بدقلق طرفید و باید هر دستوری که به شما داد را انجام دهید. این بازی بی نهایت به سرعت عمل و تمرکز شما بستگی دارد. چرا که برای انجام دستورات این مکعب محدودیت زمانی خواهید داشت. Not Not را می‌توان از خوب‌های بازی‌های فکری نام برد، این عنوان علاوه بر گیم‌پلی جذاب، طراحی فوق‌العاده‌ای هم دارد. بهتر است بگوییم در این بازی همه چیز دست به دست هم داده‌اند تا شما تجربه‌ای بی‌نظیر از یک عنوان فکری داشته باشید. با ما در ادامه همراه باشید.

مرور بازی:

تصور کنید که روی یکی از وجه‌های یک مکعب ایستاده‌اید باید به سرعت یکی از جهت‌ها را برای حرکت انتخاب کنید. برای این‌کار باید صبر کنید و ببینید روی مربع چه دستوری نقش می‌بندد. درواقع دستورات به نمایش درآمده جهت حرکت شما را به بالا، پایین، چپ و یا راست تعیین می‌کند. پس از به نمایش درآمدن جهت حرکت، شما باید انگشت خود را روی ضلع مکعب و به همان سمت گفته شده بکشید تا مکعب در آن جهت جا به جا شود. هرچند حواس‌تان باشد، برای تصمیم‌گیری مهلت بسیار کمی در اختیار خواهید داشت، آن‌قدر کم که پیش از آن‌که فکرش را بکنید زمان به پایان رسیده و شما شکست می‌خورید.

معرفی بازی: Not Not

حالا شاید پیش خود فکر کنید با کار ساده‌ای طرفید؛ بگذارید همین جا بگویم که کور خوانده‌اید! همان‌طور که گفتیم مکعب این بازی کمی بدقلق است و جهت حرکت شما را همیشه به همین راحتی به شما نمی‌گوید. غیر از چهار جهت اصلی، بازی گاهی دستورات خود را به این شکل بیان می‌کند: Not Right که درواقع شما باید یکی از جهات غیر از سمت راست را انتخاب کنید. کار جایی سخت می‌شود که با دستوراتی از این قبیل Not Not Right و یا Not Not Not Right طرف می‌شوید. این جاست که کار سخت تر می‌شود. نات نات رایت یعنی دوباره همان سمت راست، اما نات نات نات رایت بازهم یعنی هر جهتی غیر از سمت راست!

البته سختی کار بازهم به این‌جا ختم نمی‌شود. مراحل این بازی از ۹ بخش مختلف تشکیل شده که هرکدام از این بخش‌ها چالش‌های خاص خودش را دارد. در هر بخش شما با سه مرحله نرمال، سخت و خیلی سخت رو به رو می‌شوید. همان‌طور که گفتیم هر یک از این بخش‌ها شما را با چالشی جدید رو به رو می‌کند. برای مثال در بخش The Colorist سر و کله رنگ‌ها هم پیدا شده تا کار تصمیم‌گیری و جهت‌یابی را برای شما سخت‌تر کنند. 

معرفی بازی: Not Not

حالا علاوه بر این مراحل، شما می‌توانید به بخش Challenge Mode بازی نیز مراجعه کنید و وارد نبردی بی‌پایان با این مکعب عجیب و غریب شوید.

Not Not گیم‌پلی بی‌نهایت جذاب، چالش برانگیز و خلاقانه‌ای دارد. اگر از طرفداران بازی‌های فکری هستید، شک نکنید که از تجربه این عنوان لذت بسیاری خواهید برد. تازه درکنار این گیم‌پلی، می‌توانید از طراحی زیبا و موسیقی فوق‌العاده بازی نیز لذت ببرید. الحق که تمام این موارد در کنار هم عنوانی بسیار جذاب را تشکیل داده‌اند. عنوانی که پس از یک‌بار تجربه، مطمئناً معتادش خواهید شد!

اپ‌استور گوگل‌پلی مایکت
  • معرفی بازی: Not Not
  • معرفی بازی: Not Not
  • معرفی بازی: Not Not
  • معرفی بازی: Not Not
شرکت : Altshift
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط