معرفی بازی: Star Chasers- Twilight Run

سارا مرتضوی
رایگان

Star Chaser عنوانی جدید در سبک رانر است. در این بازی شما باید با بالا رفتن از در و دیوار ساختمان‌های شهر، ستاره‌ جمع کنید؛ ستاره‌هایی که از آسمان فرو ریخته‌اند و حالا شما وظیفه دارید آن‌ها را جمع کرده و به جایگاه خود در آسمان برگردانید. Star Chaser عنوان متنوع و جذابی است. طراحی حرکات نرم و روان شخصیت‌های اصلی و محیط جذاب بازی در کنار هم باعث شده‌اند که با عنوانی زیبا و سرگرم‌کننده رو به رو شویم. با ما در ادامه همراه باشید. 

مرور بازی:

تاریکی و دار و دسته‌اش قصد نابودی تمام ستاره‌ها را کرده‌اند. به همین دلیل ستاره‌ها را از آسمان جدا کرده ولی به اشتباه آن‌ها را روی زمین ما ریخته‌اند. حالا شما باید در نقش یک Star Chaser جوان، پیش از آن‌که نیروهای تاریکی بتوانند ستاره‌ها را از بین ببرند، آن‌ها را جمع کرده و به جایگاه اصلی خود یعنی آسمان بازگردانید. 

همان‌طور که گفتیم Star Chaser یک بازی رانر است. با شروع هر مرحله، شخصیت اصلی بازی شروع به دویدن بر روی پشت‌بام‌های شهر می‌کند. برای کنترل این شخصیت و پشت سر گذاشتن موانع مسیر و یا مقابله با دشمنانی که در مسیر شما ظاهر می‌شوند، تنها کافی است انگشت خود را در جهت درست روی صفحه بکشید. خوش‌بختانه سیستم کنترل و جهت‌دهی بازی بسیار نرم و روان طراحی شده و شما را در این بخش با مشکل مواجه نمی‌کند. 

با رسیدن به انتهای هر مرحله، شما سوار بر موشکی به آسمان رفته و به مرحله بعد منتقل خواهید شد. هر مرحله از این بازی از جزئیات زیادی تشکیل شده؛ برای مثال در طول مسیر با انواع و اقسام موانع رو به رو شده و یا برای ادامه راه ناچار به پریدن روی بام‌های ساختمان‌های دیگر خواهید شد. سازندگان برای طراحی حرکات شخصیت‌های اصلی بازی از حرکات پارکور استفاده کرده‌اند که انصافاً هم به خوبی از پس اجرای آن برآمده و جذابیت خاصی به گیم‌پلی بازی بخشیده‌اند.  

بازی آیتم‌های جانبی زیادی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. از انواع سپر و موشک گرفته تا آهنربایی که به شما در جمع کردن ستاره‌های مسیر کمک می‌کند. برای ایجاد تنوع بیش‌تر در بازی، سازندگان کاراکترهای متنوعی در عنوان خود قرار داده‌اند که البته برای استفاده از آن‌ها باید تعداد نسبتاً زیادی ستاره پرداخت کنید!

یکی از جذابیت‌های اصلی Star Chaser طراحی زیبای مراحل و شخصیت‌های این بازی است. در سرتاسر این عنوان می‌توانید از مراحل زیبا و پر جزئیات این بازی لذت ببرید. علاوه بر زیبایی‌های بصری، گیم‌پلی ساده و روان و کنترل راحت این عنوان رانر، جای نقدی در این بازی باقی نمی‌گذارد. اگر از طرفداران بازی‌های رانر باشید، بی‌شک این عنوان می‌تواند حسابی شما را سرگرم کند.   

اپ‌استور گوگل‌پلی
  • معرفی بازی: Star Chasers- Twilight Run
  • معرفی بازی: Star Chasers- Twilight Run
  • معرفی بازی: Star Chasers- Twilight Run
  • معرفی بازی: Star Chasers- Twilight Run
شرکت : Soulgit Games
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط