معرفی بازی: Traffic Rider

سارا مرتضوی
رایگان

Traffic Rider عنوانی موتورسواری و محصول کمپانی Soner Kara است. در این بازی شما باید موتور خود را برداشته و به کوه و دشت و بیابان بزنید و با پشت سرگذاشتن موانع مسیر و ویراژ دادن بین وسایل نقلیه مختلف، خود را به خط پایان برسانید. Traffic Rider عنوان بسیار جذابی است. علاوه بر تنوع بالایی که این عنوان در اختیار بازیکن قرار می‌دهد، کنترل راحت و روان وسیله نقلیه و طراحی فوق‌العاده محیط این بازی، این عنوان را به عنوانی بی‌نهایت جذاب تبدیل کرده است. با ما در ادامه همراه باشید.

مرور بازی:

Traffic Rider چهار بخش مجزا را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. در بخش مرحله‌ای بازی یا همان Career، شما با تعدادی مرحله مختلف رو به رو خواهید شد که هرکدام در پیستی جداگانه برگزار می‌شوند. در بخش Endless بازی می‌توانید پس از تعیین مسیر بازی و انتخاب یکی از حالت‌های روز، شب و غروب، وارد پیستی بی‌انتها شده و تا هر آن‌چه که در توان دارید موتور برانید. دو بخش Time Trial و Free Ride هم در مراحل بالاتر در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

و اما می‌رسیم به کنترل بازی که الحق بسیار خوب و روان هم از کار درآمده. در این بازی شما تنها با گاز و ترمز سر و کار دارید و برای هدایت موتور خود به چپ و راست هم می‌توانید از سنسور دستگاه استفاده کنید. 

با شروع هر مرحله، موتور شما حرکت خود را در جاده‌ها و پیست‌های زیبای این بازی آغاز می‌کند. در این عنوان شما با مسیرهای یک طرفه و دوطرفه رو به رو می‌شوید که هرکدام چالشی جداگانه را برای شما رقم خواهند زد. علاوه بر پشت سر گذاشتن موانع مسیر، شما باید حواس‎‌تان به زمانی که بازی در اختیارتان قرار داده نیز باشد. در صورتی که زمان به پایان برسد و شما به نقطه مشخص شده روی نقشه نرسید، شکست می‌خورید و باید مرحله را از ابتدا آغاز کنید. 

در این عنوان با موتورهای مختلف رو به رو می‌شوید که هرکدام به طور مجزا قابلیت ارتقاء نیز دارند. برای ارتقاء هر یک از این موتورها نیز می‌توانید از سکه‌هایی که در مسیر جمع می‌کنید، استفاده کنید. با سخت‌تر شدن مراحل، شما نیز به وسیله نقلیه قوی‌تری نیاز خواهید داشت، بنابراین نباید از تقویت قدرت موتورخود غافل شوید. علاوه بر آیتم‌های تقویتی، همچنین می‌توانید با خرج کردن تعدادی سکه، رنگ وسیله نقلیه خود را عوض کرده و یا برای خود دستکش جدید بخرید.

و اما می‌رسیم به جذاب‌ترین بخش این بازی که همانا طراحی محیط و پیست‌هایی با مناظر فوق‌العاده جذاب و نورپردازی خیره کننده است. در این بازی با انواع و اقسام آب و هوا و ساعات شبانه روز رو به رو می‌شوید که همگی به زیبایی تمام طراحی شده‌اند و تجربه‌ای منحصر به فرد و لذت‌بخش از موتورسواری را برای‌تان رقم خواهند زد.

Traffic Rider در میان عناوین مسابقه‌ای، عنوانی جذاب و بی‌نقص است. همه چیزدر این بازی، از گرافیک و طراحی زیبا گرفته تا گیم‌پلی راحت و روان آن، دست به دست هم داده‌اند تا تجربه‌ای لذت‌بخش را در اختیار کاربران قرار دهند. پیشنهاد می‌کنم اگر تا به حال این عنوان را تجربه نکرده‌اید و از طرفداران بازی‌های مسابقه‌ای هم هستید، به هیچ وجه تجربه این عنوان جذاب را از دست ندهید.

اپ‌استور کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • معرفی بازی: Traffic Rider
  • معرفی بازی: Traffic Rider
  • معرفی بازی: Traffic Rider
  • معرفی بازی: Traffic Rider
شرکت : Soner Kara
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط