معرفی حرفه‌ای‌تر با «کارجو پلاس»

میلاد احمدی
رایگان

در سال‌های اخیرکه اپلیکیشن‌های ایرانی بسیار زیادی توسعه و روانه مارکت‌های نرم‌افزاری مختلف شده‌اند شاهد حضور نرم‌افزارهای حمایتی و خدماتی زیادی هستیم؛ تا حدی که برای انجام هر کاری، کم و بیش می‌توانیم یک اپلیکیشن پیدا کنیم؛ به همین منظور هم توسعه دهندگان خوش ذوق ایرانی، برنامه‌های زیادی را در حوزه‌های مختلف طراحی و روانه دستگاه‌های کاربران کرده‌اند که هرکدام نقاط ضعف و قوت خودشان را دارند.

چندی پیش هم تعدادی از همین توسعه دهندگان خلاق و خوش ذوق ایرانی، اپلیکیشن «کارجو پلاس» را در حوزه کاریابی و رزومه آنلاین برای گوشی‌های اندرویدی منتشر و روانه کافه بازار کردند که تا به امروز استقبال نسبتا خوبی هم از آن صورت گرفته که نوید یک آینده روشن را برای این اپلیکیشن در قدم نخست برایمان رقم زد.

ما در این مطلب می‌خواهیم نگاهی داشته باشیم به امکانات و قابلیت‌هایی که این نرم‌افزار برای کارجویان فراهم آورده است؛ پس در ادامه با نقد و بررسی اپلیکیشن کارجو+ با پانوشت همراه باشید.

نگاهی جامع به کارجو+

اپلیکیشن کارجو با حجم تقریبی ۷ مگابایت فضای زیادی را از شما بابت نصب‌شدنش طلب نمی‌کند، بنابراین شما می‌توانید تنها با اختصاص دادن اندک فضایی از کارت حافظه‌تان به تمامی امکانات کارجو دسترسی پیدا کنید. همین ابتدا لازم است یادآوری کنیم که این حجم کم شما را با یک اپلیکیشن بی‌کیفیت طرف نمی‌کند بلکه توسعه دهندگان این اپلیکیشن با بهینه‌سازی‌هایی که روی ساختار نرم‌افزارشان اجرا کرده‌اند توانسته‌اند با حفظ یک رابط کاربری ساده و کاربرپسند حجم نهایی برنامه را به کمترین حد ممکن برسانند.

رابط کاربری کارجو پلاس از یک گرافیک بسیار ساده و بی رنگ و لعابی تشکیل شده که شما را با پیچیدگی‌های سایر اپلیکیشن‌ها مواجه نمی‌کند و شما به سادگی می‌توانید به نیازهای خودتان پاسخ دهید.

اولین و مهم‌ترین قدم شما؟! ساختن روزمه در کارجو+

به محض اولین ورود شما در «کارجو پلاس» از شما شماره موبایل‌تان پرسیده می‌شود و سپس با ارسال یک کد ۶ رقمی که لازم است آن را برای تایید در کادری که اپلیکیشن در اختیار شما قرار داده است وارد کنید شما را به صفحه ایجاد پروفایل کاربری‌تان هدایت می‌کند. اولین قسمت مهمی که ممکن است در اولین برخورد شما با کارجو پلاس با آن مواجه شوید همین ساخت صفحه کاربری یا پروفایل شماست، پس برای آن کمی وقت گذاشته و آن را به طور کامل تکمیل نمایید چرا که این صفحه می‌تواند به عنوان رزومه شما هم در نظر گرفته شود.

مواردی که شما می‌بایست در این مرحله تکمیل کنید به شرح زیر است:

- نام و نام‌خانوادگی

- مختصر معرفی درباره خودتان

- جنسیت

- شهر محل سکونت

- اطلاعات ارتباطی نظیر: ایمیل – تلگرام و وب‌سایت شخصی‌تان

- پروفایل لینکداین

در انتهای این فرم شما با دو گزینه «مقایسه با دیگران و آماده به کار» مواجه هستید که در صورت عدم تمایل‌تان می‌توانید نسبت به غیرفعال سازی آن‌ها اقدام کنید.

تیپ شخصیتی خودتان را بشناسید و هدفمندتر دنبال کار بگردید

پس از تکمیل پروفایل و ارسال آن به کارجو+ به شما یک پیغام نمایش داده می‌شود که حاوی یک کلید برای ارزیابی شماست؛ این مرحله در حقیقت برای ارزیابی تیپ شخصیتی شما در نظر گرفته شده تا بتواند بهترین و مناسب‌ترین جایگاه‌های شعلی را برای شما پیدا و در اختیار شما قرار دهد.

شما در این تست با ۴ تست شخصیت شناسی نظیر: تست NEO، MBTI، تست اثر استروپ و تست شخصیت‌شناسی DISC مواجه خواهید شد.

پس از شرکت شما در تست شخصیت‌شناسی کارجو+ این اپلیکیشن در پایان هر کدام از تست‌هایی که شما در آن شرکت کرده‌اید نتیجه را به صورت متنی و نمودار در داخل اپلیکیشن به شما نمایش می‌دهد.

اپلیکیشن کارجو این امکان را هم برای شما فراهم آورده تا نتیجه تست شخصیتی خود را با دیگران مقایسه و با آن‌ها به اشتراک بگذارید. 

در بخش کارجویان شما می‌توانید به صفحه پروفایل سایر کارجویان، دسترسی داشته باشید وآنها را دنبال کنید. به نظر می‌رسد بزودی قرار است امکان فیلتر سازی فهرست کارجویان نیز برای دسترسی راحت‌تر کاربران به این قسمت افزوده شود.

نکته بسیار مهم و قابل توجهی که هنگام کار کردن با کارجو به هر کاربری منتقل می‌شود، جابجایی بدون پیچیدگی در بین تمامی قسمت‌های این اپلیکیشن است که امکان استفاده از تمامی امکانات را به سادگی برای تمامی کاربران فارغ از سن و تحصیلات فراهم می‌کند.

 

نقاط قوت:

رابط کاربری ساده و کاربرپسند

قابلیت تغییر رنگ به انتخاب کاربر از بین رنگ‌های موجود

قابلیت اضافه کردن پروفایل لینکداین

آزمون شخصیت‌شناسی و قابلیت مقایسه با دیگران

قابلیت فیلتر کردن که بزودی به برنامه افزوده خواهد شد

نقاط ضعف:

برنامه به حدی کامل طراحی شده که در حال حاضر با توجه به بازخوردهای کاربران نقطه ضعفی در این برنامه یافت نشد

 

کافه‌بازار
  • معرفی حرفه‌ای‌تر با «کارجو پلاس»
  • معرفی حرفه‌ای‌تر با «کارجو پلاس»
  • معرفی حرفه‌ای‌تر با «کارجو پلاس»
  • معرفی حرفه‌ای‌تر با «کارجو پلاس»
شرکت : کارجو پلاس
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط