نقد وبررسی اپلیکیشن «اکرانا»

رایگان

این روزها با شروع جشنواره‌ی فیلم فجر بازار اخبار مربوط به این جشنواره، بازیگران و حاشیه‌های مربوط به آن‌ها، سینماها و منتقدان حسابی داغ شده است. اگر خود را علاقه‌مند به سینما می‌دانید اپلیکیشن اکرانا برای شما ساخته شده است. با این اپلیکیشن می‌توانید همزمان از فیلم‌های روی پرده، سینماهای نمایش‌دهنده‌ی آن‌ها، پرفروش‌ها، نقد و بررسی فیلم‌ها، اخبار و حاشیه‌ها باخبر شوید، اطلاعات سینماها و سانس‌های اکران را ببینید و بلیط فیلم مورد علاقه‌تان را تهیه کنید. کار اکرانا هنوز تمام نشده است؛ اکرانا شما را تا سینمایی که می‌خواهید بروید همراهی می‌کند!

ما این اپ اندرویدی را روی گوشی و تبلت نصب کردیم. با ما همراه باشید تا تجربه‌ی ما را از کار با این اپ به شما منتقل کنیم.

 

طراحی و ظاهر

آیکون برنامه همان لوگوی گرافیکی اکرانا است که به نظر ما زیبا بود. محیط برنامه، رنگ‌بندی و طراحی اپلیکیشن کاملاً مناسب است و چیدمان مناسب آیتم‌ها در صفحه‌ی اصلی جذابیت آن‌را بیشتر می‌کند. طبیعی است که نمایش صفحه‌ی اصلی روی تبلت‌ها و گوشی‌های با صفحه‌ی نمایش بزرگ‌تر بهتر خواهد بود.

علاوه بر صفحه‌ی اصلی، به سه تب در پایین صفحه دسترسی وجود دارد.

 

اخبار

در این صفحه می‌توانید اخبار مربوط به سینما و تلویزیون را مشاهده کنید. اخبار این اپلیکیشن از کیفیت نسبتاً خوبی برخوردار است. با توجه به برگزاری جشنواره‌ی فیلم فجر، برای این جشنواره بخش ویژه‌ای در اخبار در نظر گرفته شده است.

 

جدول فروش

در این بخش فیلم‌های پرفروش گیشه را می‌توانید ببینید. ترتیب نمایش پرفروش‌ها بر اساس فروش هفتگی است. پرفروش‌ترین‌های سال را هم در قسمتی جداگانه می‌توانید ببینید. اما پرفروش‌های سال متأسفانه ترتیب خاصی ندارند!

 

سینما

سینماهای تهران و شهرستان‌ها را می‌توانید در این قسمت مشاهده کنید. علاوه بر مشخصات و آدرس سینماها می‌توانید برنامه‌ی پخش فیلم‌ها را هم ببینید. برنامه‌ی پخش فیلم‌ها به‌تفکیک روزهای هفته و به صورت تایم‌لاین است که ما این شیوه‌ی نمایش را خیلی پسندیدیم. با انتخاب ساعت نمایش، سالن‌های نمایش‌دهنده‌ی هر فیلم را هم می‌بینید.

 

 

فیلم‌ها

با انتخاب هر فیلم، پوستر و تیزر فیلم به همراه اطلاعات کلی مربوط به فیلم دیده می‌شود. با انتخاب هر کدام از بازیگران فیلم می‌توانید پروفایل مربوط به بازیگر را ببینید.

سینماهایی که فیلم در آن‌ها در حال اکران است، اخبار مربوط به فیلم، نقدهای فیلم و نظرات کاربران برنامه هم در تب‌های دیگر قابل مشاهده است.

 

بازیگران

پروفایل بازیگران شامل بیوگرافی بازیگر، اخبار مربوط به بازیگر و فیلم‌هایی است که در آن‌ها بازی کرده است.

 

 

 

عضویت

برای ثبت دیدگاه‌های خود در برنامه باید عضو شوید.

 

 

 

 

نقاط قوت

اتصال به سرویس گوگل مپس برای نمایش مکان سینماها

اتصال به سرویس برای خرید بلیت

نمایش سینماها برای فیلم‌های در حال اکران با امکان تهیه‌ی بلیت

ویدیوهای فیلم‌ها از کیفیت خوبی برخوردار است

 

 

نقاط ضعف

امکان جستجو می‌توانست بهتر باشد.

تصاویر مربوط به اخبار برای نمایش در اپلیکیشن بهینه‌سازی نشده‌اند.

تعداد پروفایل‌های بازیگران کم است که احتمالاً در نسخه‌های بعدی اصلاح خواهد شد.

برای عوامل فیلم پروفایل وجود ندارد.

کافه‌بازار
  • نقد وبررسی اپلیکیشن «اکرانا»
  • نقد وبررسی اپلیکیشن «اکرانا»
  • نقد وبررسی اپلیکیشن «اکرانا»
  • نقد وبررسی اپلیکیشن «اکرانا»
شرکت : فناوری اطلاعات پارسا قشم
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط