نقد و بررسی اپلیکیشن درخواست خودرو «دینگ»

رایگان

وجود تقاضای زیاد برای درخواست خودرو به‌خصوص در شهرهای بزرگ، بازیگران این حوزه را به رقابت شدید برای تصاحب سهم بیشتر از بازار وادار می‌کند. یکی از این اپلیکیشن‌های پرمصرف، اپلیکیشن درخواست خودرو دینگ از نوآوران ارتباطات ادیب است. مهم‌ترین عامل موفقیت برای چنین سرویس‌هایی مدیریت خوب در بخش عملیات است، اما نقش رابط کاربری مناسب در رضایت مصرف‌کننده قابل چشم‌پوشی نیست.

دینگ روی سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS قابل استفاده است. ما نسخه‌ی اندروید این برنامه را روی گوشی نصب کردیم. با ما  در نقد و بررسی این اپلیکیشن همراه باشید.

 

مروری بر اپلیکیشن مسافر

برای استفاده از این سرویس باید ثبت‌نام کنید. فرم ثبت‌نام اطلاعات پایه مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل را از کاربر می‌گیرد. کد فعال‌سازی به شماره‌ی داده‌شده فرستاده می‌شود.

با ورود به اپلیکیشن نقشه‌ی محل حضور کاربر نشان داده می‌شود. می‌توانید انتخاب کنید که وضعیت ترافیک هم با استفاده از سرویس گوگل روی نقشه نمایش داده شود. با انتخاب مبدأ و مقصد روی نقشه می‌توانید سفر خود را شروع کنید. می‌توانید مکان‌ها و مسیرهای منتخب خود را هم به منوی برنامه اضافه کنید تا دسترسی به آن‌ها برایتان سریع‌تر باشد. مبدأ و مقصد را با جستجو هم می‌توانید بیابید. نقشه‌ی برنامه خوانا و کامل است.

خودروهای نزدیک به مبدأ روی نقشه مشخص است.سرویس مورد نظر خود را از بین سه نوع سرویس انتخاب می‌کنید؛ سرویس «دینگ» که سرویس پایه است، سرویس «گلد» یا ویژه و سرویس مخصوص بانوان. به‌زودی سرویس دُنگی هم به گزینه‌های قابل انتخاب افزوده خواهد شد. قیمت هرکدام از سرویس‌ها برای مسیر انتخاب شده و تعداد خودروهای موجود از هر نوع در نزدیکی مبدأ مشخص است.

پس از انتخاب نوع سرویس، جزئیات بیشتری از سفر می‌توانید مشخص کنید. اگر می‌خواهید سفر شما با راننده‌ی خاصی انجام شود کافی است کد راننده‌ی موردنظر را وارد کنید. اگر مقصد دیگری هم دارید یا بعد از پایان سفر می‌خواهید به مبدأ برگردید، گزینه‌های مقصد دوم و رفت و برگشت در اختیار شما است. می‌توانید مدتی در هرکدام از مقاصد توقف کنید؛ زمان توقف شما قابل تعیین است. برای این که زمان تلف‌شده‌ی کمتری داشته باشید می‌توانید از سرویس رزرو استفاده کنید تا خودرو شما در زمان مشخص در مبدأ تعیین‌شده حاضر باشد.

اگر برای انجام سفرهای خود به یک خودرو برای چند ساعت نیاز دارید، می‌توانید از سرویس دراختیار استفاده کنید. با استفاده از این سرویس می‌توانید خودرو را برای مدتی از ۳۰ دقیقه تا ۶ ساعت در اختیار بگیرید. اگر مسیر تردد شما در محدوده‌ی طرح ترافیک یا طرح زوج‌وفرد قرار دارد، گزینه‌های مربوطه را انتخاب می‌کنید.

با تأیید درخواست سفر، درخواست شما برای نزدیک‌ترین راننده‌ی واجد شرایط فرستاده می‌شود و پس از پذیرش درخواست سفر مشخصات راننده نمایش داده می‌شود. امکان پرداخت آنلاین یا نقدی مهیا است. پس از پایان سفر می‌توانید به راننده امتیاز بدهید.

در هرکدام از مراحل با لمس علامت پشتیبانی می‌توانید با دفتر پشتیبانی دینگ تماس بگیرید. تیم پشتیبانی دینگ شما را راهنمایی خواهد کرد.

تجربه‌ی ما در استفاده از این نرم‌افزار خوب بود. امیدواریم با گسترش تنوع سرویس‌ها افراد بیشتری بتوانند از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنند.

 

کسب درآمد از «دینگ»

با استفاده از منوی معرفی دوستان می‌توانید کد معرف خودتان را با آن‌ها به اشتراک بگذارید. با معرفی دوستان خود به‌عنوان مسافر یا راننده، از هر سفری که آن‌ها انجام بدهند یک درصد درآمد کسب می‌کنید. در منوی معرفی دوستان می‌توانید اطلاعات مربوط به کسانی که معرفی کرده‌اید شامل تعداد سفرها، کمیسیون آخرین سفر و مجموع کمیسیون دریافتی از هر نفر را ببینید.

 

 

نقاط قوت

نقشه‌ی خوب و خوانا.

امکان نمایش وضعیت ترافیک روی نقشه.

امکان انتخاب مقصد دوم و مسیر رفت‌وبرگشت.

امکان انتخاب راننده.

سرویس دراختیار با قابلیت تردد در محدوده‌ی طرح زوج‌وفرد و طرح ترافیک.

سرویس ویژه‌ی بانوان.

امکان رزرو خودرو.

تخفیف‌های ویژه.

امکان کسب درآمد با معرفی دوستان به‌عنوان راننده یا مسافر.

پشتیبانی دردسترس و پاسخگو.

 

نقاط ضعف

بهتر است جزئیات به‌نحو مدیریت‌شده‌تری به کاربر نمایش داده شود.

کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • نقد و بررسی اپلیکیشن درخواست خودرو «دینگ»
  • نقد و بررسی اپلیکیشن درخواست خودرو «دینگ»
  • نقد و بررسی اپلیکیشن درخواست خودرو «دینگ»
  • نقد و بررسی اپلیکیشن درخواست خودرو «دینگ»
شرکت : نوآوران ارتباطات ادیب
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط