نقد و بررسی بازی مرد پرنده

مسعود رحیمی
رایگان

بازی مرد پرنده، ساخته شرکت آتی‌تندیس‌لیان که در دسته بازی‌های امتیازی قرار دارد و مدتی است که برای دستگاه‌های اندرویدی عرضه شده است. این بازیی مانند هر عنوان امتیازی دیگری به دنبال ترغیب شما برای تکرار بازی برای کسب رکوردی بهتر است. حال باید بررسی کرد که آیا این عنوان چنین قابلیتی را داراست یا خیر؟

یک مرد معلق در آسمان و موشک‌هایی که گاه و بی‌گاه به صورت عمودی و مستقیم از صفحه رد می‌شوند، گیم‌پلی بازی را تشکیل می‌دهد. با هر بار لمس شما قهرمان بازی با سرعت به سمت پایین حرکت می‌کند و شما باید در زمانی انجام دهید که یک موشک زیر پایش باشد تا با برخورد با آن باز به سمت بالا برود. البته باید حواستان جمع باشد که به نوک موشک برخورد نکنید چون باعث باختن شما در بازی می‌شود. هرچقدر که شما از سقوط این مرد پرنده در صفحه بازی جلوگیری کنید امتیاز کسب می‌کنید. اگر از معدود ضعف‌های کوچک گیم‌پلی بگذریم، می‌شود گفت با عنوانی سرگرم‌کننده طرف هستیم. عنوانی که شایستگی این را دارد که بارها و بارها آن را امتحان کنیم. 

گرافیک دو بعدی بازی هم بسیار ساده است و جای کار زیادی داشت که بهتر از این‌ها بشود اما خب! از آن ایراد خاصی هم نمی‌شود گرفت و فقط شما را شگفت‌زده نمی‌کند.

جای موسیقی متن حسابی در بازی خالی است. مطمئنا یک موسیقی متن می‌توانست به فضاسازی کودکانه بازی کمک کند تا کودکان راحت تر با آن ارتباط برقرار کنند.

در آخر تجربه این عنوان خالی از لطف نیست و مطمئنا حمایت و نظر دادن به سازندگان بازی می‌شود به پیشرفت این صنعت در داخل کشور کمک کرد.

 

نقاط قوت :

• گیم‌پلی سرگرم‌کننده

 

نقاط ضعف :

• نبود موسیقی متن

کافه‌بازار
  • نقد و بررسی بازی مرد پرنده
  • نقد و بررسی بازی مرد پرنده
  • نقد و بررسی بازی مرد پرنده
  • نقد و بررسی بازی مرد پرنده
شرکت : آتی‌تل
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط