نقد و بررسی بازی پانا

مسعود رحیمی
رایگان

بازی پانا، ساخته شرکت آتی‎تندیس‎لیان که در سبک امتیازی برای دستگاه‎های اندرویدی عرضه شده است میخواهد شما را به یک چالش ساده دعوت کند. آیا تشخیص رنگ و اشکالتان خوب است؟! پس با کمی سرعت‎عمل به سادگی از پس این بازی برمی‎آیید و می‎توانید در این بازی امتیازهای بالایی کسب کنید 

در ابتدای بازی شما باید از بین دو نوع بازی یکی را انتخاب کنید. در یکی از آن‎ها یک مکعب در مسیری به حرکت درمی‎آید که در آن گذرگاه‎هایی به سه رنگ متفاوت وجود دارد. شما باید با تغییر رنگ مکعب که با لمس صفحه نمایش انجام میشود باید کاری کنید که مکعب هنگام عبور از هریک از این گذرگاه‎ها با آن همرنگ شود. در نوع بعدی بازی بازی شما با لمس صفحه نمایش، نوع شکل را عوض می‎کنید تا بتواند از گذرگاه‎ها عبور کند. با هر بار لمس شکل شی قابل بازی! به مکعب،هرم و یا کُره تغییر پیدا میکند. دیدید؟! گیم‎پلی بازی به همین سادگیست و شما می‎توانید با کمی تمرین به امتیاز‎های خوبی دست پیدا کنید.

این که شما گرافیک و موسیقی بازی را دوست داشته باشید کاملا یک نظر شخصی است ولی به نظر نویسنده این نقد هردوی آنها از کیفیت مناسب و متناسب با نوع بازی برخوردار است و مشکل خاصی در آن‎ها به چشم نمی‎خورد. رنگ‎بندی ها مناسب است و موسیقی بازی دوست داشتنی. اگر می‎خواهید کمی استراحت کنید و در عین حال کمی به چالش کشیده شوید، این عنوان می‎تواند برای شما مناسب باشد.

 

نقاط مثبت :

•گیم‎پلی ساده و گیرا

•موسیقی متن جالب توجه

کافه‌بازار
  • نقد و بررسی بازی پانا
  • نقد و بررسی بازی پانا
  • نقد و بررسی بازی پانا
  • نقد و بررسی بازی پانا
شرکت : آتی‌تل
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط