نوزل (Nuzzel)

ستاره ارانی
رایگان

اتفاقات محیط پیرامون، به طور مستقیم و غیر مستقیم بر زندگی ما تاثیر می‌گذارند، کما اینکه این اتفاقات در شهر یا قاره‌ای دیگر رخ دهند. هر خبری در هر گوشه‌ی دنیا اهمیت دارد و شبکه‌های خبررسانی زیادی به صورت لحظه به لحظه این اخبار را پوشش می‌دهند. اطلاع رسانی سریع درباره‌ی اخبار سیاسی، جنگ‌ها، خبرهای تکنولوژی و ... بنیان کاری سرویس‌های خبری بسیاری در سراسر جهان است.

هرکدام از ما برای مطلع شدن از این اخبار راه حلی را برگزیده‌ایم: به سایت‌های مختلف رجوع میکنیم یا عضو خبرنامه‌ها می‌شویم تا برایمان ایمیل‌های محتوی اخبار ارسال کنند یا به اخبار تلویزیون بسنده می‌کنیم.

اما اگر شما از کسانی هستید که دوست دارند همیشه جزو اولین نفراتی باشند که از اتفاقات مهم در سراسر جهان باخبر می‌شوند، Nuzzel این کار را برای شما آسان‌تر می‌کند!

این برنامه که آیکونی به شکل یک خارپشت آبی دارد، علاوه بر آنکه می‌تواند شما را از اخبار جهانی و اتفاقات گوشه و کنار دنیا باخبر کند، این امکان را به شما می‌دهد تا حساب کابری خود را به توییترتان متصل کنید و در نتیجه همزمان با اخبارِ‌، از دوستان و آشنایان خود نیز باخبر باشید. البته دقت کنید برای آنکه بتوانید حساب کاربری خود را نیز از طریق نوزل دنبال کنید، نباید حساب کاربری توییترتان خصوصی باشد.

اما در صورت خصوصی بودن آن بازهم می‌توانید از توییت‌های دوستانتان که حساب کاربری عمومی دارند، یک خبرنامه بسازید.

این خارپشت آبی در صفحه‌ی Discover خود انواع اخبار را به شما پیشنهاد می‌دهد، بسیاری از آنان کاری از مجموعه خود نوزل می‌باشد و  برخی دیگر نیز قسمت‌هایی از گفته‌های افراد مشهور هستند. از طرفی شما  با فشردن گزینه اشتراک (Subscribe ) می‌توانید اخبار مربوط به هر کدام را در صفحه خبری خود به صورت یک جا داشته باشید.

اگر در میان اخبار، خبری را مشاهده کردید که برای دیگران نیز می‌تواند جالب باشد و نظر آن‌ها را جلب کند، مستقیما از طریق برنامه و به آسانی می‌توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

این برنامه از شما اجازه دسترسی برای ارسال نوتیفیکیشن را می‌خواهد، همچنین  شما می‌توانید در تنظیمات برنامه بخواهید که برای شما نوتیفیکیشن و یا بصورت روزانه ایمیل ارسال کند.

این برنامه برای پلتفرم‌های اندرویدی و آی‌او‌اس موجود می‌باشد. آمار مربوط به گوگل پلی یا همان مارکت اندرویدی نشان می‌دهد که نوزل بیش از ۵۰۰ هزار بار دانلود شده است.

حال با نصب و استفاده از این اپلیکیشن، به جای اینکه برای اطلاع از اخبار به صفحات وب مختلف مراجعه کنید یا ساعت‌ها منتظر پخش اخبار از تلویزیون بمانید، می‌توانید در کمترین زمان از همه چیز مطلع شوید!

اپ‌استور کافه‌بازار مایکت
  • نوزل (Nuzzel)
  • نوزل (Nuzzel)
  • نوزل (Nuzzel)
شرکت : Nuzzel
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط