نگاهی به برنامه "کشاورزی در گلدان"

بهرام یوسفی
رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)

مهم نیست به چه رشته و یا هنری علاقه داشته باشید، هر چیزی فن کوزه‌گریِ خودش را دارد. در بعضی موارد رفتن به کلاس‌های آموزشی مثل زیرگروه رشته‌های هنری می‌تواند نتیجه بخش باشد اما این شامل تمام فعالیت‌ها نیست. مثلا اگر به کشاورزی و نگه‌داریِ گیاهان آپارتمانی علاقه دارید، تنها مجبور به این هستید که از اطرافیان و گل‌فروشی‌ها اطلاعات کسب کرده و یا اگر اهل اینترنت‌گردی باشید از روی سایت‌های گوناگون مطالبی را سرچ کنید.

کشاورزی در گلدان، نرم‌افزار ایرانیِ رایگانی‌ست که از خیلی جهات به کمک علاقه‌مندان به گل‌داری شتافته. لازم به ذکر است که برنامه دارای پرداخت درون برنامه‌ای هست پس وقتی از لفظ رایگان استفاده می‌کنیم منظور دانلود و نصب است ولی همه‌ی بخش‌های آن برای دسترس در اختیار قرار نگرفته و لازم به ارتقا به نسخه‌ی طلایی است.

برنامه طراحی بشدت ساده‌ای دارد، در تنظیمات صفحه‌ی اول، امکاناتی نظیر روشن ماندن صفحه، فعال‌سازی حالت معالعه در شب، انتخاب و اندازه‌ی قلم قرار داده شده است. با لمس گزینه‌ی عناوین برنامه، فهرستی از آنچه که لازم است راجب گیاهان و انواع آنها و همچنین انتخاب گلدان مناسب بدانید نمایان می‌شود. هر کدام از این فهرست‌ها دارای زیرمجموعه‌ی دیگری نیز هستند. برای نمونه با انتخاب "همه چیز درباره‌ی گلدان‌ها و انواع خاک‌ها" فهرستی از مطالب دیگر از جمله گلدان‌های سفالی، گلدان‌های سرامیکی، گلدان‌های چوبی و امثال اینها به نمایش در می‌آید. در صفحه‌ی مطالب، همه چیز مثل یک کتاب یا روزنامه به متن و گاها عکس، خلاصه شده. توضیحاتی مانند نحوه‌ی نگداری، دمای مناسب و شرایط مورد نیاز از اطلاعاتی است که در این برنامه بدست می‌آورید. در ضمن اگر به دنبال مطلب خاصی هستید می‌توانید به راحتی از طریق گزینه ی جست‌جو دنبال آن بگردید.

سه گزینه برای این بخش در نظر گرفته شده، اشتراک‌گذاری متن را به طور کامل در هر کدام از پیام‌رسان‌ها که بخواهید به اشتراک می‌گذارد. آیکون تنظیمات به خودیِ خود نشان می‌دهد چه در چنته دارد بنابراین از طریق این گزینه می‌توانید نوع قلم و یا اندازه‌ی آن را به دلخواه تنظیم کرده و یا حالت شب را فعال کنید. هر مطلب موردعلاقه را می‌توانید از طریق گزینه‌ی افزودن به علاقه‌مندی جدا کرده و در دسترس آسان نگه دارید.

اضافه کنیم منوی کشویی کنار صفحه تکرار تمام آن چیزی است که مرور کردیم. شاید هر آنچه که در این برنامه گنجانده شده است به راحتی با سرچ روی اینترنت به دست آید اما در نظر بگیرید همراه داشتن همچین منبع اطلاعاتی‌ای در همه جا و به صورت آفلاین خالی از لطف نیست.

نقاط قوت:

-داشتن تنظیمات شخصی‌سازی از جمله تعین اندازه و نوع قلم

-داشتن حالت مطالعه در شب

-داشتن امکان اشتراک‌گذاری

-داشتن فهرست علاقه‌مندی‌ها

-داشتن فهرست‌بندی منظم مطالب

-داشتن امکان جستجو

کافه‌بازار
  • نگاهی به برنامه "کشاورزی در گلدان"
  • نگاهی به برنامه "کشاورزی در گلدان"
  • نگاهی به برنامه "کشاورزی در گلدان"
  • نگاهی به برنامه "کشاورزی در گلدان"
شرکت : بانو سافت
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط